Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Чи є SEO управління вартістю грошей

  1. Чому ви хочете керувати вашим SEO?
  2. Чи повинен я купити Програмне забезпечення?
  3. Недосвідчений

  12 червня 2013 року

  Якщо ви коли-небудь брали участь або проводили кампанію SEO в минулому, ви оціните, як важко іноді керувати результатами та постійними змінами. Як компанія SEO ми самі виявили ті ж проблеми, відстежуючи рухи позиції, зміни зворотного зв'язку, хіти на сайт і загальні перевірки SEO. Складність прийшла, коли ми повинні були знайти спосіб надання нашим клієнтам ефективного програмного забезпечення для управління SEO або інструментом, який допоможе їм керувати і перевіряти статус кампанії SEO. Отже, ми вирішили створити внутрішній інструмент звітування, розроблений нашими власними розробниками. Це було можливим для нас, але я можу оцінити, що це не завжди вибір для всіх, тому тут я обговорюю, чому не варто вкладати кошти в цей пакет SEO, який робить все це для вас. Насправді, краще розробити щось набагато більше.

  Чому ви хочете керувати вашим SEO?

  Ну, давайте будемо чесними тут, це питання є дещо очевидним для більшості людей, але для інших це може бути не так зрозуміло, чому. Що робити, якщо ви перебуваєте в зайнятому офісі або єдиному підприємцю, який займається SEO на стороні, укладеної на когось іншого? Кожен місяць ви отримуєте звіт, щоб побачити позиції, іноді ви перевіряєте в Google, але вони часто трохи відрізняються через ваші особисті налаштування. Тепер, для деяких це було б нормально і ефективно і тільки те, що вони після. З іншого боку, недостатньо просто сказати, що ви є номером 4 для цього ключового слова. Ми з цим погоджуємось, тому саме тому ми, як бізнес, побудували власну “SEO Live Loop” для відображення результатів, які отримує кожен клієнт, і допомагає їм відстежувати, як відбувається робота. Він також сканує результати Google, щоб знайти найточнішу позицію, окрім будь-яких персоналізованих налаштувань, щоб отримані вами дані були максимально точними.
  Ну, давайте будемо чесними тут, це питання є дещо очевидним для більшості людей, але для інших це може бути не так зрозуміло, чому

  Зображення вище нашого власного унікального порталу, який ми побудували. Це саме те, що ми робимо для наших клієнтів, але досить про нас!

  Поверніться до того, чому ви, можливо, захочете керувати своєю роботою SEO. Ну, як ви знаєте, де знаходиться сайт? Я знаю, що може бути ваша відповідь, дозвольте мені здогадуватися… Google? Я б не радив, що, давайте зіштовхнемося з цим, ви, мабуть, робили це кілька разів, ви, мабуть, гуглили пошукові терміни, які ви хочете, щоб ваш сайт з'явився для або навіть назву вашої компанії і перейшов на сайт. Чим більше ви робите, тим більше Google буде знати, що вам подобається і цінувати цей сайт, тому що ви часто відвідуєте його. Таким чином, наступного разу, коли ви прийдете до пошуку ключового слова, ваш сайт може хотіти бути рейтингом ... Раптом з'являється ваш сайт, тому що Google персоналізував ваші результати. Отже, це дуже гарна причина, чому ви хотіли б керувати SEO та відстежувати свої позиції.

  Чи повинен я купити Програмне забезпечення?

  Особисто, якщо я керував бізнес-сайтом, який в значній мірі покладався на програмне забезпечення SEO, я б не вийшов і не купив би пакет, у якому були б усі дзвони і свистки. Насправді те, що я дійсно роблю, це йти і отримувати преміальні ліцензії для деяких корисних інструментів, які дозволяють збирати різні види даних. Я хотів би піти і подивитися на такі речі, як SEM Rush, Copyscape, Majestic SEO, можливо, навіть SEO Moz. Таким чином, ви не обмежуєтеся одним дорогим інструментом, і ви отримуєте перевагу, що мають багато різних інструментів, націлених на різні речі. Краще рішення в довгостроковій перспективі, так як багато з цих інструментів адаптуються і оновлюються, щоб робити подібні речі, деякі краще, ніж інші, так що це дає вам відмінну стартову платформу для націлювання та відстеження ваших кампаній SEO. Але слово попередження, не йти купувати всі ці преміум ліцензії волею неволею, особливо якщо ви можете пробного програмного забезпечення в першу чергу. Завжди намагайтеся, перш ніж купувати, набагато краще використовувати його, щоб побачити, чи є преміум дійсно вартим, тому що іноді це просто не так.

  Недосвідчений

  Якщо ви відчуваєте, що у вас немає достатнього досвіду в SEO, щоб гарантувати покупку цих пакетів, то відверто кажучи, ні. Деякі з цих інструментів мають дуже багато різних функцій і здібностей, навіть я можу знайти нові, про які я не знав. Якщо ви впевнений, ентузіазмом людина, а потім піти вперед і пірнати, щоб спробувати деякі з них. Але якщо ви не є, то ваш час, ймовірно, краще витрачати дізнатися більше про SEO, щоб краще допомогти вам зрозуміти інструменти, коли ви приходите їх використовувати. Отже, що насправді робити в цьому сценарії є вийти і дізнатися про SEO, говорити людям, які це роблять, консультанти SEO компанії, Google Webmasters інструменти і всілякі, щоб допомогти вам отримати контроль над SEO, перш ніж вийти і використовувати ці будь-які свого роду SEO управління програмним забезпеченням.

  Чому ви хочете керувати вашим SEO?
  Чи повинен я купити Програмне забезпечення?
  Чому ви хочете керувати вашим SEO?
  Що робити, якщо ви перебуваєте в зайнятому офісі або єдиному підприємцю, який займається SEO на стороні, укладеної на когось іншого?
  Ну, як ви знаєте, де знаходиться сайт?
  Я знаю, що може бути ваша відповідь, дозвольте мені здогадуватися… Google?
  Чи повинен я купити Програмне забезпечення?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»