Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Чи не завантажуються або не оновлюється додатки в Google Play Market

  Часто на смартфонах з Android на борту виникають проблеми із завантаженням і оновленням додатків з Google Play. Нічого не завантажується і не оновлюється, шкала завантаження йде, але нічого не відбувається. Іноді пише "не вдалося виконати завантаження" або типу того. Найчастіше ця проблема ізлічіма, і ми зараз розповімо як. Якщо при зупинці оновлення та запуску його за новою нічого не допомагає - то ви потрапили на потрібну інструкцію:

  Якщо при зупинці оновлення та запуску його за новою нічого не допомагає - то ви потрапили на потрібну інструкцію:

  Часто досить просто видалити поновлення Google Play + дані і кеш.

  Для того щоб відкотити версію маркету потрібно зайти в налаштування - додатки - Управління додатками, знаходимо додаток Google Play Market або типу того, в розпочатому по тапу на додатку вікні натискаємо Видалити оновлення. Для вірності можна ще й почистити кеш і видалити дані.

  Після даної процедури, під час запуску програми маркет знову запропонує погодитися з умовами і буде працювати нормально.

  У разі якщо цей спосіб не допомагає, є універсальний спосіб вирішення проблем з Google Play Market "в лоб" (можна пробувати все окремо, якщо не хочете відразу скрізь затирати дані):

  1. Йдемо в Настройки - Додатки - Все.

  2. Послідовно для "Google Play Маркет", "Google Services Framework" і "Сервіси Google Play" виконуємо наступні дії: зупинити, видалити дані, видалити оновлення.

  3. Заходимо в Настройки - Акаунти - Google, потім - в налаштування синхронізації аккаунта і знімаємо галочки з усіх пунктів.

  4. Перезавантажуємося.

  5. Не запускаючи інших програм йдемо в Настройки - Акаунти - Google і проставляємо галочки заново. Може з'явиться помилка синхронізації. Чи не звертаємо уваги.

  6. Знову перезавантажуємося.

  7. Вітаю, Google Play знову функціонує. Перший запуск поновлення або установки програми може бути довгим, потім все буде добре.

  Схожі статті:

  Додати коментар


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»