Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Чи сильний тег при SЕО-оптимізації?

  Тег <STRONG> являє собою яскравий приклад марності смислового навантаження прислів'я «кашу маслом не зіпсуєш» в деяких ситуаціях. Відверто зловживаючи цим тегом, виділяючи їм всі ключові слова на сторінці, початківці оптимізатори свято сподіваються на успіх цих заходів. Але за жодних обставин тег <STRONG> буде дійсно ефективним?

  Основна його функція полягає в посиленні акценту на певній частині тексту для користувача - т. Е. Виділення частини тексту, що містить основну думку. Реакція браузерів на застосування тега <STRONG> - виділення тексту всередині нього жирним шрифтом. Тут-то і криється підводний камінь, про який часто розбиваються зусилля оптимізаторів при розкрутці сайту в інтернеті . Основна його функція полягає в посиленні акценту на певній частині тексту для користувача - т

  У візуальних редакторах тексту переважної більшості систем адміністрування сайтів іконка з буквою B має на увазі вживання тега <STRONG>. Користуючись цією іконкою для виділення тесту з метою красивого оформлення сторінки, веб-майстри часто приходили до вирішення весь текст укласти в цей тег. Як наслідок - пошукові системи не могли визначити, який саме фрагмент тексту представляв для користувача особливу важливість, і повністю ігнорували тег. Тег є, а толку - немає.

  Для реалізації дизайнерських рішень найкраще використовувати кілька стилів оформлення тексту. Наприклад, заголовки правильніше було б виділити тегами <Hx>, залишивши <STRONG> для ключових слів, релевантних сторінці.

  Не слід також використовувати вкладені конструкції схожих тегів - <STRONG> <b> релевантне ключове слово <b> <STRONG>. Релевантність сторінки ключовим словом не збільшиться, зате пошуковими системами такі маніпуляції можуть бути розглянуті, як оптимізація і просування з метою маніпулювання видачею, що не буде відповідати цілям оптимізаторів.

  Навіть виділяючи релевантні сторінці ключові слова, не зловживайте тегом <STRONG>. Подібні дії також негативно оцінюються пошуковими системами. Оптимальним вважається вживання даного тега не більше трьох разів на сторінці.

  Як резюме:

  1. Не зловживайте! Вживання тега <STRONG> виправдано в помірних кількостях.
  2. Якщо тегу <STRONG> призначений виділяти важливу частину тексту, залишайте за ним це право, але не більше. Не використовуйте цей тег для виділення нерелевантних заголовків.
  3. Тег <STRONG> не призначений для вирішення дизайнерських завдань в частині оформлення тексту.

  Автор: Сергій Шірокун

  Але за жодних обставин тег <STRONG> буде дійсно ефективним?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»