Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Чи відстеження дзвінків і вставка динамічного числа негативно впливають на SEO?

  1. Що таке SEO?
  2. Добре, так що відстеження викликів загалом погано для SEO?
  3. Переваги SEO від використання технології динамічної вставки чисел
  4. Добре, але як щодо моїх бізнес-профілів на сайтах третіх сторін?

  SEO є таким часто використовуваним модним словом в ці дні, що я думаю, що це буде корисним, щоб швидко поглянути назад на термін, перш ніж ми зануримося в тему відстеження викликів і SEO.

  Що таке SEO?

  SEO означає "оптимізація в пошукових системах". Це сума різних стратегій, методів і тактик, які працюють для збільшення трафіку від "вільних", "органічних", "редакційних" або "природних" результатів пошуку в пошукових системах.

  Ключове слово - це оптимізація; тобто всі зусилля SEO повинні мати на увазі, що, перш за все, кінцевою метою є оптимізація сайту або сторінки або групи сторінок. Тут у 2018 році SEO більше стосується еволюції, ніж що-небудь інше. Навіть сам термін SEO розвивався протягом багатьох років. Подумайте про те, що SEO означало 10 або 15 років тому, що це означає зараз. SEO використовувалося більше про ключові слова та вміст на сторінці, тепер SEO більше стосується великої картини - наскільки оптимізовано ваш сайт або сторінку, наскільки це швидкість сторінки, структурована розмітка, здоров'я сайту тощо.

  Тепер у 2018 році, враховуючи все, SEO часто є вправою в адаптації. «Правильний» спосіб оптимізації сайту (або сторінки на сайті, або групи сторінок на сайті) - наука, що постійно розвивається. І через динамічний характер SEO, оптимізація сайту або сторінки правильно часто передбачає жорстке прийняття рішень і визначення пріоритетів. Більше про це через хвилину.

  Добре, так що відстеження викликів загалом погано для SEO?

  Вибачте, але відповідь тут важка "можливо".

  Щоб максимально оптимізувати присутність бізнесу в Інтернеті, добре залишатися якомога більш узгодженою з характеристиками компанії - її назва, адреса, номер телефону тощо. Тобто, як правило, не дуже добре мати, наприклад, , п'ять різних адрес, два злегка відрізняються назви компаній і вісім різних телефонних номерів для одного підприємства. Це просто краще (і безпечніше) залишатися якомога більш послідовним з цією важливою інформацією. Послідовність уникає ймовірності того, що пошукові системи матимуть важкий момент з'ясувати, що саме та де бізнес.

  Таким чином, вищезазначена логіка означає, що для того, щоб оптимізувати веб-сайт і бізнес для номера телефону, найкраще просто використовувати один і той же номер телефону всюди. Отже, використовуючи цей аргумент, використовуючи програмне забезпечення для відстеження викликів, що змінює номер телефону на сторінку, це погано для SEO, так?

  Переваги SEO від використання технології динамічної вставки чисел

  Так, теоретично, використання номерів для відстеження викликів на різних веб-сайтах або веб-сторінках може негативно вплинути на загальну SEO. Однак, Вставка динамічного номера (DNI) проходить довгий шлях для захисту вартості SEO бізнес-номера телефону.

  DNI - це технологія, яка використовується для відстеження дзвінків, в якій конкретний номер телефону динамічно відображається на веб-сторінці відповідно до джерела відвідування цієї сторінки. За допомогою DNI ви використовуєте той самий жорсткий телефонний номер на веб-сайті, після чого під час завантаження сторінки відбувається обмін номерами в JavaScript. Оскільки обмін номерами DNI відбувається в JS, боти все ще бачать один і той же номер телефону, жорстко закодований у HTML, скрізь, навіть якщо ми, люди, бачимо різні телефонні номери через код JS.

  Це все означає, що використання програмного забезпечення для відстеження викликів, яке реалізує DNI, може зменшити будь-які потенційні негативні SEO наслідки заміни телефонних номерів для відстеження джерела дзвінків.

  Добре, але як щодо моїх бізнес-профілів на сайтах третіх сторін?

  Де це стає складніше, коли компанія використовує номери дзвінків викликів на інших своїх профілях, наприклад, соціальні сайти та сайти для перегляду. Оскільки використання DNI на цих зовнішніх профілях зазвичай не є можливим, номери відстеження цих профілів повинні бути жорстко закодовані.

  Саме тут вступають у дію вищезгадані жорсткі рішення і пріоритети.

  Якщо, наприклад, ви розмістили a номер телефону відстеження виклику (на відміну від вашого основного телефонного номера) на сторінці або профілі, наприклад, місцевому списку або сторінці соціальних медіа, це теоретично може зашкодити вам місцевим SEO. При використанні DNI на веб-сайтах значною мірою позбавляються будь-яких ризиків SEO з використанням різних телефонних номерів, використання DNI на цих типах профілів зазвичай не є можливим.

  У нашому прикладі вибір пріоритетів залежить від вашого індивідуального бізнесу. Чи є більш важливим мати найсильніший локальний SEO і зберігати всі телефонні номери однаково скрізь? Або це має сенс у тому, що один профіль (або на цих двох профілях) використовувати номер для відстеження, тому що ви, як правило, отримуєте багато дзвінків і користь від того, що вихідні дані виклику переважують будь-які можливі негативні наслідки для локального SEO?

  Наприкінці, відстеження викликів має малий вплив на загальну оптимізацію веб-сайту та присутності бізнесу в Інтернеті. Існують конкретні сценарії, які можуть призвести до складних ситуацій, але невелике визначення пріоритетів може зробити великий шлях до того, щоб зробити ці рішення простішими, ніж на перший погляд.

  Що таке SEO?
  Добре, так що відстеження викликів загалом погано для SEO?
  Що таке SEO?
  Добре, так що відстеження викликів загалом погано для SEO?
  Отже, використовуючи цей аргумент, використовуючи програмне забезпечення для відстеження викликів, що змінює номер телефону на сторінку, це погано для SEO, так?
  Добре, але як щодо моїх бізнес-профілів на сайтах третіх сторін?
  Чи є більш важливим мати найсильніший локальний SEO і зберігати всі телефонні номери однаково скрізь?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»