Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Чи викликають відстеження викликів SEO?

  1. Який найкращий спосіб реалізувати номери дзвінків на моєму веб-сайті, щоб уникнути шкоди моєму SEO?
  2. Як телефонні номери дзвінків на виклики можуть вплинути на SEO в мережі?

  Ви використовуєте або думаєте про реалізацію номерів відстеження викликів? Це не погана ідея з точки зору, що ви можете дуже точно відстежувати провідність до певного джерела, наприклад, цифрових оголошень. Тим не менш, ви повинні бути обережні ... дзвінки відстеження номерів може зашкодити SEO вашого сайту .

  Ключовим словом тут є "може". Номери відстеження викликів, якщо вони реалізовані правильно, не вплинуть на SEO вашого веб-сайту.

  Який найкращий спосіб реалізувати номери дзвінків на моєму веб-сайті, щоб уникнути шкоди моєму SEO?

  Використовуйте javascript . Це короткий код, який зазвичай додається до заголовка вашого веб-сайту. Код працює, ідентифікуючи фактичний номер телефону та динамічно замінюючи його унікальним номером телефону. Причина, чому це не зашкодить SEO ваш сайт, тому, що Google або інші пошукові системи, які індексують ваш сайт, можуть бачити фактичне число, вказане на будь-якій сторінці. Незважаючи на те, що ця інформація може бути невидима для потенційного пацієнта, Google може все одно, що номер телефону відповідає вказаному номеру телефону для інших онлайнових списків для вашої практики. Ця послідовність має значення.

  Ця послідовність має значення

  Відстеження дзвінків може негативно вплинути на ваш SEO

  Як телефонні номери дзвінків на виклики можуть вплинути на SEO в мережі?

  По-перше, потрібно розуміти основний компонент SEO: послідовність . Google хоче, щоб усі посилання на вашу практику показували однакову назву, адресу, номер телефону та адресу веб-сайту. Якщо у вашій сторінці "Мій бізнес" у Google міститься ваша стара адреса, а у вашій сторінці вболівальників Facebook міститься старий номер телефону, наприклад, у Google важко визнати, що це точно. Ці розбіжності роблять ваш сайт менш вірогідним, і навіть якщо ці розбіжності не на вашому веб-сайті, а, навпаки, на сайтах третьої сторони, вони можуть зашкодити органічній видимості вашого веб-сайту.

  Якщо ви придбали номер телефону, щоб використовувати для відстеження викликів, ви НЕ хочете йти в заголовок і на кожну сторінку, щоб вручну додати цей статичний номер . У цьому випадку Google побачить, що новий номер не збігається з жодним іншим профілем в Інтернеті, що призводить до невідповідностей і, можливо, негативного впливу на SEO вашого веб-сайту.

  Динамічне відстеження викликів може ідентифікувати джерело від кожного виклику

  Якщо ви зупинитеся і проаналізуєте мету відстеження викликів, ви зрозумієте, що немає сенсу вручну оновлювати номер дисплея на вашому сайті. Мета полягає в тому, щоб можна було відстежувати телефонні дзвінки до джерела, наприклад, органічний пошук, переадресацію в реальному житті або клік AdWords. Якщо ви все-таки оновили свій веб-сайт, щоб на кожній сторінці відображався статичний номер для відстеження, як ви наближаєтеся до визначення джерела, ніж якщо б ви просто вказали свій фактичний номер телефону?

  Єдиний спосіб дійсно відстежувати виклики до джерела - це використання динамічного відстеження викликів через javascript . Це дозволить визначити кожну окрему IP-адресу, яка використовується для доступу до веб-сайту, і кредитувати джерело / носій, коли здійснюється дзвінок.

  Один приклад, коли я вважаю, що це нормально, щоб використовувати один номер для відстеження виклику, це коли ви запускаєте оголошення на мікро-сайті. Якщо ваш мікро-сайт перераховує ваш головний номер практики, то ви, мабуть, відчуєте певні труднощі у визначенні того, як саме дзвоник знайшов вас (навіть якщо ви запитаєте їх). У цьому випадку додавання статичного коду відстеження вручну є твердим рішенням. Ви не зможете розрізняти джерела потенційних клієнтів з мікро-сайту, але якщо припустити, що мікро-сайт лише залучає трафік з одного джерела, наприклад, Google AdWords, то це не має значення. Ваша мета тут полягає в тому, щоб відрізнити телефонні дзвінки від своєї практики, заснованої на тому, що потенційний пацієнт знаходить свій мікро-сайт проти вашого головного сайту.

  Підсумок: для оптимального SEO, переконайтеся, що ваші деталі практики співпадають у всіх веб-каталогах і використовуйте код JavaScript, щоб скористатися будь-яким відстеженням викликів.

  Якщо у вас виникли питання про SEO, ви можете ознайомитися з нашими колекція SEO статей тут . Якщо ви зацікавлені в деталізованому відстеженні дзвінків, який може ідентифікувати кожен виклик до джерела, зверніться до Turbo, щоб дізнатися більше. Ви можете залишити нам лінію або зателефонувати нам безпосередньо за номером 877-673-7096 x2 .

  Який найкращий спосіб реалізувати номери дзвінків на моєму веб-сайті, щоб уникнути шкоди моєму SEO?
  Як телефонні номери дзвінків на виклики можуть вплинути на SEO в мережі?
  Ви використовуєте або думаєте про реалізацію номерів відстеження викликів?
  Який найкращий спосіб реалізувати номери дзвінків на моєму веб-сайті, щоб уникнути шкоди моєму SEO?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»