Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Чи вміст Google Індексу генерується за допомогою JavaScript?

  1. Метью Девіс
  2. Спеціальний спеціальний сервер

  Веб-сканер Google є достатньо складним, щоб індексувати вміст, динамічно генерований за допомогою JavaScript Веб-сканер Google є достатньо складним, щоб індексувати вміст, динамічно генерований за допомогою JavaScript.

  У минулі часи все, що з'явилося на веб-сторінці, зберігалося на сервері або генерувалося процесом, запущеним на сервері. Веб-браузери отримували та переглядали HTML-сторінки, які самі по собі були більш-менш повноцінними. З точки зору обшуку пошукової системи, це було все добре, тому що він міг просто взяти HTML і індексувати вміст.

  Сучасна мережа - це інше місце. Зміст - включаючи HTML - часто створюється кодом, виконаним у браузері. У найпростішому випадку скрипт може захопити дані з зовнішнього API і вставити його в документ. У більш складних веб-програмах вся сторінка може генеруватися за допомогою JavaScript. Більшість сучасних сайтів потрапляють десь між ними. Система управління контентом, як WordPress, генерує більшу частину вмісту сторінки на сервері, але сторінки часто містять JavaScript, який повинен бути виконаний для візуалізації сторінки за призначенням.

  Тут корисно зрозуміти різницю між кодом, надісланим сервером, і DOM - об'єктною моделлю документа. DOM використовується браузерами для відображення сторінки, яка відображається для користувача. Коли весь вміст сторінки надсилається з сервера, існує очевидне відображення між кодом і DOM. Якщо веб-сканер, як Googlebot, може зрозуміти HTML і CSS, які посилає сервер, він знає все, що потрібно знати про цю сторінку.

  Але коли вміст динамічно генерується JavaScript, історія інша. Інтерактивні веб-програми та подібні сайти працюють, оновлюючи DOM. Браузеру відправляються файли HTML, CSS і JavaScript. Він будує DOM на основі цих файлів і виконує JavaScript, що може змінити DOM.

  Розглянемо веб-сайт з однієї сторінки: той, на якому переходи сторінок обробляються в JavaScript. Кожен раз, коли користувач натискає на внутрішнє посилання, JavaScript змінює HTML, який використовується для побудови DOM, і, отже, виводить сторінку, або може безпосередньо взаємодіяти з DOM (або віртуальним DOM).

  Питання полягає в наступному: наскільки добре сканер Google обробляє вміст, динамічно генерований JavaScript? Або, по-іншому, наскільки розуміє сканер Google із DOM, який активно змінюється кодом. Це має значення, тому що якщо сканер не здатний виконувати JavaScript, індексувати динамічно генерований контент, а після динамічно генерованих посилань, ситуація з SEO таких сайтів не дуже хороша.

  Насправді, здається, що Google дуже добре обробляє вміст, який генерується динамічно: його сканери можуть виконувати Javascript і індексувати динамічно створюваний контент. Маркетолог Адам Аудетт запустив комплексна серія тестів на Google розуміння DOM, і в найважливіших факторів, які впливають на SEO, Googlebot пройшов з розмахом.

  Ознайомтеся з повним результатом тестування, щоб отримати уявлення про те, як Google обробляє динамічний вміст та інші поширені шаблони JavaScript, але висновок полягає в тому, що сканер Google цілком здатний обробляти вміст і посилання, створені JavaScript.

  Метью Девіс

  Метью Девіс - технічний письменник і Linux-майстер для майбутнього хостингу.

  Метью Девіс - технічний письменник і Linux-майстер для майбутнього хостингу

  Спеціальний спеціальний сервер

  Скористайтеся нашою пропозицією Double RAM на сервері E3-1230v2 4 x 3.30GHz + HT! Тільки $ 134,95 на місяць. Керовані та некеровані параметри доступні під час оформлення замовлення.

  ПОЧАТИ

  Питання полягає в наступному: наскільки добре сканер Google обробляє вміст, динамічно генерований JavaScript?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»