Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Чи впливає контекстна реклама на SEO?

  1. 1. Ви охоплюєте велику частку ринку
  2. 2. Контекстна реклама робить бренд відоміший
  3. 3. Контекстна реклама впливає на поведінкові фактори сайту
  4. 4. Платний трафік дозволяє охоплювати навіть ті запити, де не виходить пробитися через SEO
  5. 5. Платний трафік допоможе підняти соціальні фактори
  6. 6. Додаткові дані для аналітики
  7. Що в підсумку?
  8. Безкоштовна книга для тих, хто робить сайт компанії

  Таке питання я часто отримую від потенційних клієнтів

  Таке питання я часто отримую від потенційних клієнтів. Дійсно, чи впливає платна реклама на SEO-просування сайту? Відразу хочеться сказати, що не впливає, але це не так. І ось чому:

  1. Ви охоплюєте велику частку ринку

  Ви охоплюєте велику частку ринку

  Якщо ви рухаєтеся через контекстну рекламу і ведете SEO-просування сайту, то в підсумку отримуєте більше переходів по потрібним вам запитам. Так, частина рекламного трафіку з'їсть переходи з SEO, але загальне число переходів буде вище.

  Виросте число клієнтів.

  Бізнес буде розвиватися.

  Тому, звичайно, вигідніше просуватися відразу ж і по контекстній рекламі, і по SEO. А ще краще підключати і додаткові можливості: таргетовану і медійну рекламу, контент-маркетинг і багато іншого.

  2. Контекстна реклама робить бренд відоміший

  Контекстна реклама робить бренд відоміший

  При активній рекламі в РСЯ і КМС ваше оголошення буде миготіти перед очима потенційних клієнтів на самих різних сайтах, починаючи від Яндекс.Музика і закінчуючи футбольними новинами.

  Якщо оголошення складено так, щоб згадувалося назва вашого сайту, то з часом частина клієнтів стане асоціювати вашу компанію з певною послугою. Вони почнуть запитувати ваш сайт за назвою компанії.

  Все це побічно впливає на SEO. Чим популярніша брендові запити в пошуку Яндекс, тим вище довіра до сайту (хоча це один з багатьох факторів).

  І пам'ятайте, що в РСЯ і КМС можна показувати не тільки текстові оголошення, але і банери. Останні для PR підходять значно краще.

  3. Контекстна реклама впливає на поведінкові фактори сайту

  Контекстна реклама впливає на поведінкові фактори сайту

  Платний трафік призводить на сайт відвідувачів. І вони впливають на поведінкові фактори. Якщо трафік нецільової, то ви отримуєте:

  • Великий показник відмов
  • Низьку глибину перегляду і мале середній час, проведений на сайті
  • Мінімум досягнутих цілей

  І це негативно впливає на поведінкові фактори сайту. Діє і зворотний ефект. Якщо трафік якісний, то і поведінкові фактори будуть в порядку.

  4. Платний трафік дозволяє охоплювати навіть ті запити, де не виходить пробитися через SEO

  Платний трафік дозволяє охоплювати навіть ті запити, де не виходить пробитися через SEO

  Наприклад, у висококонкурентному ніші це можуть бути високочастотні запити. Якщо розумієте, що в SEO-видачу Там не пролізти, то можете охопити їх за допомогою трафіку з контекстної реклами.

  Крім того, контекстна реклама може охоплювати і запити, які не є 100% цільовими, але в цей же час можуть принести нових клієнтів. Наприклад, при рекламі фітнес-центру можна орієнтуватися на запити про здоров'я або схудненні. Ліди тут будуть холодні. Вони не шукають саме фітнес-центр, але ви є одним з рішень їх проблем (конкурент дієті, бігу і т.д.).

  З такими запитами можна працювати і через SEO, але «контекст» буде зручніше. Більш гнучкий інструмент під подібні завдання.

  5. Платний трафік допоможе підняти соціальні фактори

  Платний трафік допоможе підняти соціальні фактори

  При бажанні через контекстну рекламу можна просувати конкретні інформаційні матеріали:

  • Відео на сайті
  • Корисні статті
  • Електронні книги

  Таким чином, ми отримуємо додаткові шери і лайки від аудиторії в соціальних мережах. Це непрямі ознаки, які допомагають при SEO. Зібрати лайки на сторінку послуги буде проблематично, а ось корисний контент тут стане в нагоді як не можна краще.

  6. Додаткові дані для аналітики

  Додаткові дані для аналітики

  Якщо ви ведете якийсь час Яндекс.Директ і Google Adwords і тільки плануєте зайнятися SEO-просуванням, то у вас вже є корисні дані для формування семантичного ядра до просування:

  • Запити, які приносять звернення від потенційних клієнтів
  • «Порожні» для вашого бізнесу запити, які при цьому з'їдають багато грошей
  • Найбільш клікабельні оголошення (які вигоди більше спрацьовують на вашу цільову аудиторію).

  Все це допоможе точніше сформувати семантичне ядро ​​для SEO. Простий приклад - у нас є клієнт, який продає готові кухні і виготовляються на замовлення. Більше 90% всіх його заявок приходить на кухні на замовлення. Тому було прийнято рішення просуватися в SEO саме в цьому напрямку. А запити по «готовим кухням» залишити в невеликій кількості для контекстної реклами.

  Що в підсумку?

  Контекстна реклама впливає на SEO. В першу чергу вона:

  • З'їдає частину SEO-трафіку, але в цей же час дає разом з SEO значно більше переходів від потенційних клієнтів.
  • Робить ваш бренд відомішою. В результаті більше брендових запитів в пошуку, що позитивно позначається на авторитетності сайту.
  • Впливає на поведінкові фактори. Якісна реклама на релевантні цільові сторінки підвищує глибину перегляду, покращує показники відмов і середнього часу, проведеного на сайті. Якщо ж релевантність страждає, то поведінкові фактори будуть погіршені.
  • Дозволяє охоплювати ті запити, де вам не пробитися в органічну видачу. Або ті запити, де ви і не хочете пробиватися туди.
  • Допомагає підняти соціальні чинники. Можна просувати статті, відео та електронні книги з метою збору шеров і лайків в соціальних мережах.
  • Дає додаткову пишу для розуму. Дані аналітики за запитами, які приносять більшу частину дзвінків і заявок. За «порожнім» запитам, які тільки з'їдають бюджет. Корисно, якщо ви вели контекстну рекламу ще до запуску SEO.

  На цьому все. Побачимося в найближчим часом!

  17 грудня 2016, Реклама в інтернеті

  Безкоштовна книга для тих, хто робить сайт компанії

  Хочете дізнатися про те, як створюються продають сайти? Більш того, зрозуміти, як взагалі можна зробити свій власний сайт, який буде приносити клієнтів? Все це Ви знайдете в нашій безкоштовної книзі.

  отримати книгу


  Дійсно, чи впливає платна реклама на SEO-просування сайту?
  Що в підсумку?
  Більш того, зрозуміти, як взагалі можна зробити свій власний сайт, який буде приносити клієнтів?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»