Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Чим корисні посилання nofollow для SEO

  1. посилання Nofollow
  2. Стратегії для підвищення цінності посилань Nofollow
  3. Користуйтеся можливостями соцмереж
  4. Перевидати свій контент на інших платформах
  5. Використовуйте портал Quora
  6. Блоги з невисокою популярністю
  7. висновок

  Ми збільшуємо відвідуваність і позиції у видачі. Ви отримуєте продажу і платите тільки за реальний результат, тільки за цільові переходи з пошукових систем

  Ви отримуєте продажу і платите тільки за реальний результат, тільки за цільові переходи з пошукових систем

  посилання Nofollow

  Посилання nofollow - це тип посилання на веб-сторінці, яку пошукова система не враховує при індексації вашого контенту. Такі посилання не впливають на авторитет і ранжування сторінки. Посилання Nofollow допомагають запобігти поширенню спаму і неякісних сторінок, залучають трафік до контенту, створеному користувачами. Ви можете використовувати спеціальний плагін в своєму браузері. Він виявляє посилання nofollow на сторінці та виділяє в пунктирну рамку. Ось як це виглядає:

  Потім ви можете перевірити базовий код, щоб дізнатися, чи дійсно це посилання nofollow.

  Зовнішні посилання nofollow зберігають цінність, оскільки вони дозволяють потенційним відвідувачам вводити певну адресу сторінки і переходити по ньому. Це зберігає і збільшує трафік. Ось кілька прикладів, в яких використовують nofollow:

  • Профілі соціальних мереж. Будь-яке посилання, розміщена в цих облікових записах, - це посилання nofollow. До них відносяться ваші облікові записи Twitter, Facebook, Instagram і LinkedIn.
  • Першоджерела. У деяких статтях наводяться посилання на джерела з інших веб-сайтів, щоб вказати авторство і забезпечити довіру до ресурсу. Більшість цих посилань - посилання nofollow. Це збільшує потік трафіку на пов'язану сторінку або цитоване джерело.
  • Форуми та спільноти. Сайти, такі як Quora або Reddit, містять безліч матеріалів, які користувачі відкрито публікують. Деякі з цих матеріалів містять посилання на сторінки користувачів або будь-який інший веб-сайт, на який вони могли б привести. Такі форуми також є nofollow.
  • Коментарі. Деякі веб-сайти дозволяють користувачам коментувати зміст контенту, що забезпечує залучення аудиторії. Будь-які посилання, які знаходяться в розділі коментарів, - це посилання nofollow. Вони гарантують, що небажані посилання не зможуть вплинути на загальну якість сторінки.

  Стратегії для підвищення цінності посилань Nofollow

  Посилання Nofollow допомагають підключати користувачів до різних типів контенту в інтернеті. Ось кілька стратегій та рекомендацій, які ви можете використовувати, щоб підвищити їх цінність.

  Користуйтеся можливостями соцмереж

  Більшість користувачів виходять в інтернет з мобільних пристроїв: телефонів, планшетів. У більшості соцмереж є мобільні версії і додатки, тому переглядати контент в Твіттері або Фейсбуці набагато зручніше. Цей факт надає важливого значення посиланнях nofollow. Якщо ви створили публікацію контент, яким хотіли б поділитися з аудиторією (наприклад, стаття в блозі або огляд) ви можете опублікувати nofollow посилання в вашому каналі в соцмережах.

  Ви також можете використовувати хештеги Instagram, які допоможуть людям зв'язати ваші посилання з контентом. Це ефективно працює з поточними новинами і з останніми подіями. Соціальні мережі мають право поширювати і просувати ваш контент для більш широкої аудиторії, тому використовуйте цю можливість отримати трафік.

  Перевидати свій контент на інших платформах

  Зараз є безліч різних каналів, на яких ви можете публікувати і поширювати контент. Різні користувачі віддають перевагу різним платформи. Враховуйте це і робіть публікації на різних каналах.

  Наприклад, якщо ви опублікували статтю на новинному сайті, ви також можете опублікувати її на іншому сайті, за умови, що ніхто не претендує на авторство щодо цього тексту. При цьому ви можете пов'язати пост з вихідним повідомленням, що сприяє просуванню вашого контенту, і за допомогою посилань nofollow збільшує трафік на вашій сторінці. Це схоже на просування вашого контенту в спільнотах і каналах соцмереж. Якщо ви при цьому будете використовувати посилання nofollow, це не позначиться на SEO негативно.

  Використовуйте портал Quora

  Quora - популярний сервіс обміну знаннями. Це відмінне джерело для самих різних запитів: розваги, освіту, спорт та багато іншого. Велика кількість питань на Quora супроводжується корисними рекомендаціями користувачів. Читачі залишають в коментарях зовнішні посилання на ресурси. Такі посилання є прикладами ефективних посилань nofollow. Вони допомагають залучити користувачів і отримати доступ до різних видів контенту в інтернеті.

  Блоги з невисокою популярністю

  Незважаючи на те, що вони не можуть генерувати стільки трафіку, скільки створюють широковідомі популярні ресурси, коментарі до таких блогам - джерела ефективних посилань nofollow. Причина в тому, що ваші посилання розглядаються як більш автентичні і авторитетні, що додає їм ще більшу цінність. Це також призводить до того, що безліч користувачів посилається на ваш контент і розглядає вас як авторитетне джерело.

  висновок

  Посилання Nofollow необхідні для лінкбілдінга і SEO. Використання цієї стратегії дозволяє підвищити ефективність вашого контенту. Але перехід по посиланню - це лише перша частина шляху користувача на вашій сторінці. Від того, як ви пропрацювали свій сайт, залежить, чи залишаться користувачі на сторінці або покинуть її.

  оригінал статті


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»