Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Чистка реєстру Windows 10

  1. Як почистити реєстр на Windows 10?
  2. Ccleaner
  3. Очищення реєстру windows 10, використовуючи CCleaner російською мовою
  4. Як чистити реєстр в Windows 10 вручну?

  Відносно реєстру системи, задається безліч питань: Чи потрібно чистити? Чим краще? Який «чистильник» вибрати? Однозначно відповісти на них не можна, тому що Microsoft всіляко відмовляє користувачів робитиме це. Якщо ж потрібно чистка реєстру Windows 10, то робити це варто дуже обережно.

  Якщо ж потрібно чистка реєстру Windows 10, то робити це варто дуже обережно

  Як почистити реєстр на Windows 10?

  Системні налаштування, які містяться в реєстрі можуть бути порушені і пошкоджені однієї «чисткою». Щоб не пошкодити роботу системи в сьогоденні і майбутньому, завжди робіть резервні копії при оптимізації реєстру. Було дуже багато випадків, коли після видалення «непотрібних і зайвих» гілок, переставали працювати настройки, елементи інтерфейсу, додатки, а іноді і система. Бажаної оптимізації це не приносить, як і значного прискорення системи, так і рішення помилок.

  Часом, користувачі при наявності проблеми з системою намагаються її оптимізувати і почистити, що призводить до більш плачевних результатів.

  Наприклад, «Оновилася система Windows 10, після чого почала гальмувати і подвисать. Користувач, замість того, що б звернути увагу на процеси, які навантажували пристрій, виконав чистку додатком IObit. Після оптимізації, комп'ютер почала працювати ще гірше і після декількох повторних чисток перестав завантажуватися. Повернутися до контрольної точки відновлення і минулій версії Windows 10 не вийшло, так як вони були «оптимізовані» і вилучені. А проблема виявилася в відеодрайверів, який потрібно було перевстановити на більш ранню версію, так як був несумісний ».

  Перед будь-оптимізацією системи, слід знати пару важливих правил:

  • Знай, що ти робиш - не слід сліпо вірити додатків-оптимізаторів, які чарівним чином прискорять комп'ютер без зайвих проблем.
  • Будь готовий до всього - необхідно дбати про наслідки, створіть точку відновлення або резервна, щоб повернутися до стану до чищення.

  Дотримуючись цих простих правил, можна приступити до найголовнішого, як очистити реєстр на Віндовс 10; для цього є 2 варіанти:

  • Автоматизований - через додатки «оптимізатори» (просто);
  • Ручний - через редактор Regedit, ручна правка і видалення (складно).

  Розберемо по порядку.

  Ccleaner

  Найбільш оптимальним варіантом є програма для чищення реєстру Windows 10 Ccleaner. Якщо виконувати автоматизовану «чистку», краще довіритися відомим і недежним додатків. Piriform CCleaner підійде на цю роль краще за інших додатків. Безкоштовне, функціональне, надійне і просте додаток для Ваших потреб.

  Очищення реєстру windows 10, використовуючи CCleaner російською мовою

  Завантажити безкоштовну версію CCleaner можна. Після завантаження та встановлення програми, відкрийте його і пройдіть в пункт Реєстр.

  Натиснувши на кнопку «Пошук проблем», почнеться сканування на наявність помилок і пошкоджень.

  Додаток CCleaner виконує аналіз за своїм алгоритмом і іноді він може порадити очистити ті гілки, які в даний момент використовуються.

  Після сканування, буде відображений список «проблем», що б їх виправити, натисніть «Виправити вбрання ...».

  Перед виправленням, буде запропоновано створити резервну копію, яку необхідно створити, щоб запобігти подальшим помилки, які можуть виникнути через «очищення».

  Перед виправленням, буде запропоновано створити резервну копію, яку необхідно створити, щоб запобігти подальшим помилки, які можуть виникнути через «очищення»

  Далі, з'явиться вікно з кожною проблемою, де можна отримати більш детальну інформацію по файлах і гілках в цілому. Можна виправити конкретні проблеми чи все відразу кнопкою «Виправити зазначені».

  Можна виправити конкретні проблеми чи все відразу кнопкою «Виправити зазначені»

  Після виправлення помилок, спробуйте просканувати ще раз. З великою часткою ймовірності, будуть знайдені ще параметри і значення, які треба буде видалити.

  Як чистити реєстр в Windows 10 вручну?

  До ручному очищенні варто відноситься дуже акуратно. Що б почистити реєстр в windows 10 вручну, потрібно знати, що потрібно очищати! Це можуть бути сліди програм або додатків, які залишаються після їх видалення і іноді заважають коректній роботі системи.

  Для початку, відкриємо редактор Regedit, виберемо вкладку Правка і натиснемо на Знайти ...

  Для початку, відкриємо редактор Regedit, виберемо вкладку Правка і натиснемо на Знайти

  У вікні пошуку введіть потрібну програму або утиліту для видалення, наприклад, CCleaner:

  У вікні пошуку введіть потрібну програму або утиліту для видалення, наприклад, CCleaner:

  При пошуку можна враховувати імена розділів, параметрів і значення параметрів.

  Навіть після видалення CCleaner залишилися від нього сліди, які можна сміливо видалити, але попередньо зробивши резервну копію (Файл-Експорт).

  Для подальшого пошуку за ключовим словом натискайте клавішу F3, це дозволить видалити всі потрібні параметри без повторного введення пошукового слова.

  Як почистити реєстр на Windows 10?
  Відносно реєстру системи, задається безліч питань: Чи потрібно чистити?
  Чим краще?
  Який «чистильник» вибрати?
  Як почистити реєстр на Windows 10?
  Як чистити реєстр в Windows 10 вручну?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»