Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Члени клубу в Астані - Клуб казахстанських PR професіоналів

  1. Алія Рахімова Чинний віце-президент клубу 2018-2019 р.р. Керівник служби зв'язків з громадськістю...
  2. Олена Пак
  3. Мадіна Іманалієва
  4. Асель Турманова
  5. Асель Маржакупова
  6. Анар Канафіна
  7. Ельвіра Яушева
  8. Лейла Іскакова
  9. Айна Жетпісбаева
  10. Тахмина Кібірова
  11. Асель Ашірбекова
  12. Асель Габбасова
  13. Зульфіра Мухамедьярова
  14. Ольга Абдрахманова
  15. Аксулу Арзикулова
  16. Салтанат Аскербеккизи
  17. Айнур Ашимова
  18. Айнур Джумаділова
  19. Қайсар Жұмабайұли
  20. Асель Ібраєва
  21. Сакен Калкаманов
  22. Махаббат Садвакасова
  23. Гаухар Керімова

  Алія Рахімова

  Алія Рахімова

  Чинний віце-президент клубу 2018-2019 р.р.

  Керівник служби зв'язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій АТ «КазТрансОйл»

  Алія закінчила Євразійський Національний університет ім. Л. Гумільова за фахом «Журналістика».

  За плечима - 16 років роботи в PR і в ЗМІ. За час роботи в ЗМІ керувала російськомовної редакцією корпоративного ЗМІ, була старшим кореспондентом республіканського тижневика в Астані, працювала англо-російським перекладачем великої аграрної компанії.

  В АТ «КазТрансОйл», національному операторі країни з транспортування нафти, працює з 2008 року, була менеджером, головним менеджером, керівником прес-служби. З 2016 року є керівником служби зі зв'язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій АТ «КазТрансОйл».

  Анара Саурбекова

  Віце-президент клубу «PR-ши» в 2017 - 2018 р Віце-президент клубу «PR-ши» в 2017 - 2018 р.р.

  Начальник відділу внутрішніх комунікацій в ERG (Євразійська Група).

  Одна з небагатьох в Казахстані комунікаторів, що спеціалізуються саме на внутрішньокорпоративних комунікаціях.

  До призначення працювала у відділі із зовнішніх комунікацій та відносин з інве cторамі ERG (в минулому - ENRC).

  За плечима - багаторічний досвід роботи в сфері PR як керівника управління / начальника відділу / фахівця зі зв'язків з громадськістю в холдингу BI Group, будівельної компанії «Корпорація« ВЕК », де вела всі напрямки корпоративних комунікацій. До цього працювала маркетологом, менеджером проекту (газетна справа), журналістом ...

  З відзнакою закінчила Євразійський Національний університет ім. Л.Н.Гумилева за фахом «журналістика». Навчалася у кращих казахстанських PR-практика в магістратурі Казахстанського інституту менеджменту, економіки і прогнозування (КІМЕП). Неодноразово проходила навчання у провідних казахстанських і російських тренерів в області комунікацій.

  Олена Пак

  Віце-президент клубу «PR-ши» в 2017 р Віце-президент клубу «PR-ши» в 2017 р

  Олена фахівець з комунікацій, закінчила факультет журналістики ЄНУ ім. Льва Гумільова і британський Королівський інститут зі зв'язків з громадськістю (DipCIPR). Працювала в галузевих виданнях, в газеті «Известия-Казахстан».

  В області комунікацій з 2005 року, працювала в прес-службі АТ "Розвідка Видобуток" Казмунайгаз »і Посольстві Великобританії в Казахстані і Киргизстані.

  З 2016 року працює в департаменті по зовнішнім і внутрішнім комунікацій Фонду «Самрук-Казина».

  Співзасновник першого онлайн видання для PR-фахівців Казахстану PRDrive .

  Мадіна Іманалієва

  Віце-президент Клубу PR-ши в 2016-2017 рр Віце-президент Клубу PR-ши в 2016-2017 рр.

  PR-менеджер «Росатом Центральна Азія». Відповідає за комунікації Державної корпорації з атомної енергії «Росатом» (Росія) в Центрально-азіатському регіоні.

  Закінчила з відзнакою факультет журналістики КазНУ їм Аль-Фарабі. Має досвід роботи на телебаченні і в друкованих виданнях. Є призером Центрально-Азіатського конкурсу екологічної журналістики (2003 рік), а також переможцем Республіканського конкурсу на краще висвітлення тематики корпоративної соціальної відповідальності (2010 рік).

  З 2007 по 2009 роки керувала відділом по роботі із засобами масової інформації в БТА Банку. З 2010 по 2014 роки пропрацювала в якості PR-менеджера в Національному агентстві з експорту та інвестицій «KAZNEX INVEST». Наступні 2 роки обіймала посаду головного менеджера прес-служби НК «Астана ЕКСПО-2017».

  У Держкорпорації «Росатом» працює з 2015 року.

  Асель Турманова

  Віце-президент клубу PR-ши 2015-2016 рр Віце-президент клубу PR-ши 2015-2016 рр.

  Керівник представництва Казахстанського Прес-клубу в Астані.

  У сфері PR більше чотирьох років, до цього працювала в провідних ділових ЗМІ Казахстану. У 2015 році приєдналася до команди Казахстанського прес-клубу, веде PR-проекти і представляє інтереси компанії в Астані.

  У 2013 - 2015 роки працювала в компанії Webicom, відповідала за розвиток PR діяльності компанії «з нуля», в тому числі за внутрішньокорпоративні комунікації і взаємовідношення з клієнтами.

  У 2011 - 2013 роки працювала в департаменті зовнішніх зв'язків Банку розвитку Казахстану, де займалася внутрішньокорпоративних PR і координуванням роботи з державними та іноземними ЗМІ.
  З відзнакою закінчила факультет журналістики КазНУ ім.Аль-Фарабі.

  У діловій журналістиці з 2007 року, працювала в діловому тижневику «Капітал.kz», висвітлювала банківську галузь і фондовий ринок.

  Має ступінь магістра за спеціальністю Міжнародний менеджмент і маркетинг університету Бат (Великобританія).

  Співзасновник першого онлайн видання для PR-фахівців Казахстану PRDrive .

  Асель Маржакупова

  Головний спеціаліст департаменту зі зв'язків з громадськістю державної корпорації «Уряд для громадян» Головний спеціаліст департаменту зі зв'язків з громадськістю державної корпорації «Уряд для громадян».

  Займається висвітленням діяльності держкорпорації: центрів обслуговування населення, спецЦОНов, міжвідомчих розрахункових центрів соціальних виплат, департаментів земельного кадастру та технічного обстеження нерухомості. Розпочала роботу в системі надання державних послуг в 2014 році з посади менеджера зі зв'язків з громадськістю Костанайського філії Центру обслуговування населення.

  Закінчила факультет журналістики Костанайського державного університету ім А. Байтурсинова. Працювала директором Костанайського вуличного радіо «Світанок», а також кореспондентом «Першого антикорупційного медіа-центру» по Костанайської області. З 2007 по 2012 роки керувала відділом продажів реклами філії групи видань «З рук в руки» в м Костанай.

  Має досвід роботи на телебаченні і в друкованих виданнях. Викладала навчальні дисципліни на кафедрі «Журналістики та комунікаційного менеджменту» Костанайського державного університету ім. А. Байтурсинова.

  Член клубу «PR-ши Астана» з 2017 року.

  Анар Канафіна

  У Клубі з 2017 року У Клубі з 2017 року.

  Освіта: Євразійський Університет ім. Л. Н. Гумільова, журналістика

  У сфері PR почала працювати в 2012 році на посаді арт-менеджера столичної кав'ярні CoffeeNOVA. Займалася організацією івентів, SMM, створенням позитивного іміджу, залученням гостей. У 2013 році зайняла посаду PR-менеджера в АТ «Концерн« Цесна-Астик ». Займалася внутрішніми і зовнішніми комунікаціями, організацією заходів, створенням іміджевої корпоративної продукції, копірайтінгом.

  У 2013 році була запрошена в створену в АТ «Цеснабанк» PR-службу провідним фахівцем із взаємодії із засобами масової інформації. У 2014 році паралельно приступила до роботи в столичному ресторанному холдингу ARKA на посаді арт-менеджера. Займалася просуванням філософії казахського гостинності, організацією івентів, SMM, копірайтінгом, створенням поліграфічної продукції, взаємодією зі ЗМІ, партнерами.

  У 2015 році також вела PR міжнародної мережі Tutti Frutti Frozen Yogurt в Казахстані.

  На даний момент працює на посаді головного спеціаліста PR-служби АТ «Цеснабанк», займається напрямками: взаємодія зі ЗМІ, копірайтинг, благодійність.

  Ельвіра Яушева

  Менеджер із зовнішніх зв'язків в Суді Міжнародного фінансового центру «Астана» Менеджер із зовнішніх зв'язків в Суді Міжнародного фінансового центру «Астана».

  Закінчила магістратуру Євразійського національного університету ім. Л.Н. Гумільова за фахом «Міжнародні відносини». У 2016 році отримала професійну кваліфікацію PR-менеджера і увійшла в списки піар-практиків, акредитованих Королівським британським інститутом зі зв'язків з громадськістю (Chartered Institute of Public Relations).

  У сфері міжнародних комунікацій працює з 2011 року. Професійну кар'єру розпочала в якості спеціаліста зі зв'язків з громадськістю в Посольстві Великобританії в Казахстані.

  До лютого 2018 року очолювала Відділ по зв'язках з громадськістю даного Посольства, відповідала за організацію комунікаційної роботи Посольства, включаючи розробку піар-стратегії, цифрову дипломатію, організацію великих публічних заходів. Організувала два благодійних забігу Sport Relief Mile в Астані в 2014 і 2016 роках. Сприяла просуванню акаунтів Посольства Великобританії в соціальних мережах, які посіли друге місце за популярністю серед дипломатичних місій в Казахстані.

  У 2017 році працюючи на посаді Радника зі стратегічних комунікацій в Посольстві, запустила і успішно проконтролювала виконання двох великих проектів з розвитку медіасфери в Казахстані і в Киргизстані (project management).

  Пройшла серію тренінгів з міжнародних комунікацій в Великобританії.

  Лейла Іскакова

  2017 по н / в - PR директор в компанії «Partners Media Group» | Harper's BAZAAR | Esquire | Robb Report | Men`s Health | Cosmopolitan | Домашний Очаг Kazakhstan; 2017 по н / в - PR директор в компанії «Partners Media Group» | Harper's BAZAAR | Esquire | Robb Report | Men`s Health | Cosmopolitan | Домашний Очаг Kazakhstan;

  2016-1017 - керівник Прес-служби АТ «Казпочта» (великі проекти - організація прес-туру за участю Міністра інформації і комунікацій Дауріо Абаєва в сільське відділення Казпошти Шортанди Акмолинської області; проекти c EXPO-2017, соціальна акція «Лист Діду Морозу») ;

  2014-2015 - начальник Відділу Департаменту PR АТ «Атфбанк» (великі проекти - створення корпоративних цінностей банку; організація міжбанківського турніру серед БВУ);

  2013-2014 - Координатор PR-проектів, PR-компанія «Promo Group Communications» / Казахстанський Прес-Клуб (великі проекти - просування Національної експортної стратегії / Kaznexinvest);

  2011-2013 - PR менеджер АТ «НПФ« Республіка »(великі проекти - просування інвестиційних мультпортфелей; проекти по Народному IPO);

  1998-2011 - зав. Сектором розвитку корпоративної культури, редактор корпоративного видання «Наш ВІСНИК» (великі проекти - створення корпоративної газети / «Краще корпоративне ЗМІ-2010»; створення корпоративних цінностей банку; 10-річчя / 20-річчя банку);

  1998 - помічник прокурора зі зв'язків з громадськістю (координатор по PR), прокуратура Жетисуйского району м.Алмати;

  1997-1998 - журналіст, оглядач рубрики «Банки / Фінанси», економічний тижневик «Деловая неделя»;

  1995-1996 - журналіст, Республіканське суспільне видання «Горизонт».

  Айна Жетпісбаева

  З 2016 року працює в АТ «Каспійський Трубопровідний Консорціум-К», Департамент зі зв'язків з Урядом Республіки Казахстан З 2016 року працює в АТ «Каспійський Трубопровідний Консорціум-К», Департамент зі зв'язків з Урядом Республіки Казахстан.

  У Компанії займається media relations, government relations і реалізацією проектів спонсорської та благодійної допомоги.

  Айна за фахом журналіст, закінчила в 2001 році Карагандинський Державний Університет ім. Букетова.

  Загальний стаж роботи - понад 15 років, з них 10 років - у сфері комунікації та PR.

  8 років працювала в Казахстанському Прес-клубі на посаді керівника представництва в місті Астана.

  За час роботи в комунікаційному агентстві керувала медіа-групою в період виборів Президента РК в 2005 р, прес-центром Зимових Азіатських ігор в 2011 році, прес-офісом Астана-Експо-2017 (2014-2015 рр.), Брала участь в проектах народне IPO в 2012 р (КТО), організовувала заходи міжнародного і державного рівня.

  Крім того, була спічрайтером міністра в МТК РК (2006 г.), працювала в групі компанії КТЖ, в тому числі в Airport Management Group і КТЖ Експрес в якості PR-менеджера. Провела понад 100 медіа-заходів. У 2014 році в рамках конференції Астана PR күні провела першу сесію, присвячену особливостям PR казахською мовою.

  Тахмина Кібірова

  PR-менеджер мережі торгово-розважальних центрів MEGA - девелоперського підрозділу Astana Group PR-менеджер мережі торгово-розважальних центрів MEGA - девелоперського підрозділу Astana Group.

  Має багаторічний досвід в журналістиці. Починала професійний шлях в середині 90-х на одній з перших казахстанських комерційних радіостанцій «Тотем» в якості музичного ведучого і автора програм. У 2000-2002 роках очолювала «Радіо 31». Пройшла школу телебачення на міжнародному фестивалі «Азія Дауиси» і республіканському конкурсі «Жас Канат», продюсувала програми на телеканалі «Алмати», була головним редактором журналу Mass Media, Видавничий дім KMG.

  Свою PR історію початку в 2007 році в Агентстві комунікативного менеджменту «Ренесанс». У 2008-2012 роках працювала контент-редактором, райтером в прес-службі акима міста Алмати.

  В якості спеціаліста зі зв'язків з громадськістю співпрацювала з різними компаніями, в тому числі з WE Partners / Korn Ferry (Казахстан-США). Є автором численних публікацій на ділові, соціальні, суспільно-політичні, культурні теми у виданнях «Капітал», «Казахстанська правда», «Вечірній Алмати», Gazeta.kz, «Рандеву», а також в корпоративних виданнях.

  З відзнакою закінчила Казахську національну консерваторію імені Курмангази, факультет «Арт-менеджмент», спеціальність «музичний редактор».

  За авторський телевізійний проект «Персона» на телеканалі «Алмати нагороджена журналістської премією Seimar social fund, 2006 год.

  Має медаль 20 років Незалежності Республіки Казахстан, 2011 рік.

  Асель Ашірбекова

  Управління зовнішніми зв'язками McKinsey & Company в Казахстані

  Асель закінчила Євразійський Національний університет ім. Гумільова за фахом «міжнародне право», пізніше отримала ступінь MPA в American University у Вашингтоні, куди надійшла по стипендії «Болашақ».

  З 2008 по 2017 рік Асель очолювала відділ зі зв'язків з громадськістю та інвесторами / відділ зовнішніх комунікацій в гірничо-металургійній корпорації ERG (раніше ENRC). У 2010 році працювала в штаб квартирі корпорації в Лондоні. У 2015 році виконувала обов'язки директора департаменту з комунікацій ERG в Казахстані. Пізніше очолювала департамент з комунікацій національної компанії Kazakh Invest. З січня 2018 року відповідає за зовнішні комунікації філії McKinsey & Company в Казахстані.

  Асель Габбасова

  Віце-президент клубу PR-ши 2015-2016 рр.

  Старший менеджер із зовнішніх та внутрішніх комунікацій АТ «Самрук-Казина».

  У 2005 році отримала диплом Євразійського національного університету ім. Л. Н. Гумільова, м.Астана за фахом «Міжнародні відносини».

  У період з 2009 по 2011 роки навчалася за програмою Президента РК «Болашак» в МДУ ім. Л.Н.Ломоносова (м.Москва), отримавши ступінь магістра журналістики, напрямок «Зв'язок з громадськістю».

  У березні 2013 року беру участь у модульній програмі Європейського інституту викладання PR в Парижі, Франція (директор інституту - Жак Сегела). Має достатній досвід роботи в PR сфері.

  Кар'єру «піарника» починала в АТ «Казжелдортранс» (нині - АТ «КазТемірТранс»), дочірньому підприємство АТ «НК« КТЖ », де пропрацювала головним спеціалістом відділу зі зв'язків з громадськістю протягом 3-х років.

  Після повернення з Москви деякий час пропрацювала на посаді начальника відділу зв'язків з громадськістю АТ «Національний центр розвитку транспортної логістики» (дочірня структура АТ «НК« КТЖ »), надалі працювала над PR-проектом в агентстві« Success K ».

  Зульфіра Мухамедьярова

  Віце-президент Клубу Піарши в Астані 2013-2015 рр.

  З 2008 року працює в компанії Казахмис. В даний час обіймає посаду начальника з внутрішніх комунікацій. Учасник програми Казахмис "100 талантів».

  Організовувала заходи державного і регіонального рівня, форуми, концерти, телемости і брала інтерв'ю у VIP персон. Має великий досвід роботи по внутрішнім і зовнішнім комунікацій. Здійснювала організацію і супровід візитів інвесторів і аналітиків міжнародних банків на підприємства компанії.

  Раніше працювала в міжнародній енергетичній компанії AES, здійснювала підтримку одному з проектів в Казахстані агентства College Hill в Лондоні.

  Закінчила СIPR (Chartered Institute of Public Relations) в Лондоні, Алматинский університет міжнародного бізнесу та Павлодарский педагогічний університет.

  Ольга Абдрахманова

  Керівник служби комунікацій, посольство Великобританії, Казахстан

  Досвід роботи в ПР - 19 років. В даний час і ось уже 12 років керую службою комунікацій посольства Великобританії в Астані. До цього 2 роки працювала експертом із зовнішніх зв'язків представництва Азіатського банку розвитку в Казахстані. Починала кар'єру з позиції менеджера зі зв'язків з громадськістю готелю «Інтерконтиненталь Астана». За першою освітою економіст, по другому - менеджер туризму, і тільки на третій раз отримала кваліфікацію ПР-менеджера в Омському Технічному Університеті. Потім навчалася в Королівському інституті зв'язків з громадськістю, отримала визнану в Великобританії кваліфікацію ПР і увійшла в список акредитованих фахівців в цій області. У вересні 2016 року зі відзнакою закінчила магістратуру університету Robert Gordon University за фахом «Corporate Communications and Public Affairs».

  Аксулу Арзикулова

  Заступник директора Департаменту зі зв'язків з громадськістю

  АТ «НК« Астана ЕКСПО-2017 »

  Освіта - журналіст. Кар'єру розпочала в Кизилординської обласній газеті «Сир бойи», продовжила роботу журналіста в незалежній газеті «Ақмешіт ақшами», «Форум», за сумісництвом редактором та ведучою програми на «Казахському Радіо» і на обласному телебаченні. У сферу комунікації і PR прийшла в 2004 році. Має досвід роботи на державній службі. Працювала прес-секретарем акима міста Кизилорди, також у відділі по роботі зі ЗМІ та інформаційної політики Департаменту внутрішньої політики, начальником відділу моніторингу та інформаційно-аналітичної діяльності Департаменту із захисту прав дітей Міністерства освіти і науки Республіки Казахстан.

  У 2009 году Продовжуючи кар'єру PR фахівця Вже в Астані, працювала PR-менеджером и координатором проектів з місцевого самоврядування в Республіці Казахстан "Аймак», пізніше PR-менеджером АТ «Національний Холдинг інфокомунікаційніх технологій« Зерде », начальником прес-служби Льодовий Палацу «Алау», консультантом в прес-службі партии «Нұр Отан». у 2014 году булу Радник по зв'язках з комерційними Голови правления АТ «КазГЮА». Також одночасно вела PR-супровід проектів «No smoke» і Благодійного фонду «Қасіетті жол ». Консультує по з ням PR-стратегії та медіа-планування як державні, так і приватних структури, також при складанні промов (тез) перших керівників на державній мові.

  Салтанат Аскербеккизи

  Керівник прес-служби ГТОБ «Астана Опера»

  Випускниця Алматинского Інституту Міжнародної Журналістики (1998) за фахом журналіст-перекладач (перську мову). Пройшла курси підвищення кваліфікації з міжнародної журналістики в Університеті Тегерана (Іран, 1997), по телевізійній журналістиці в Міжнародній організації «Інтерньюз-Казахстан (2000). Учасник програми ЮСАІД з обміну досвідом по Аналітичної журналістиці (США, 2002). Трудову діяльність розпочала в програмі новин «Інформбюро» 31 каналу (1998) з кореспондента казахської редакції, а в подальшому вона проявила себе як ведучий новин і випусковий редактор. У 2007 році була запрошена в прес-службу kaspi bank, де займалася роботу зовнішніх зв'язків з казахоязичной пресою, організовувала заходи фінансового інституту серед ЗМІ та інші питання. Цікавим досвідом роботи для неї став період ребрендингу kaspi bank. З 12 червня 2013 року керує прес-службою столичного театру «Астана Опера».

  Айнур Ашимова

  Керівник відділу PR BI Group Development

  Айнур Джумаділова

  Головний менеджер Служби по зв'язках з громадськістю АТ «Банк Розвитку Казахстану»

  Қайсар Жұмабайұли

  Директор ТОВ «Elorda Aqparat»

  Закінчив Казахський Державний Національний університет ім. Аль-Фарабі факультет журналістики. У тому ж університеті отримав ступінь магістра за спеціальністю соціолог (факультет філософії і політології). Потім закінчив Алматинский інститут безперервної освіти за спеціальністю фінансист. Має досвід роботи в ЗМІ (з 1997 по 2009 роки). У різні роки працював в міській газеті «Столичне обозрение»; ТРК «31 канал», ТРК «Шахар»; РТРК «Казахстан», АТ «Хабар». Працював в департаменті зі зв'язків з громадськістю в інвестиційно-промислової корпорації «TSC-group». З 2009 по 2016 рр. - прес-секретар Міністра з інвестицій та розвитку (раніше - МІТ РК, МІНТ РК), офіційний представник СВІТ РК. З серпня 2016 по січень 2017 року - радник з інформаційної політики акима м Астани. В даний час очолює медіа-ресурс столичного акімату - ТОВ «Elorda Aqparat».

  Асель Ібраєва

  Радник по зв'язках з громадськістю та маркетингу нафтогазової компанії «Бі Джі Казахстан»

  У сферу її діяльності входить розробка і реалізація комунікаційної стратегії компанії, координація проектів з внутрішніх комунікацій, керівництво спонсорськими проектами, інформаційний супровід соціальних проектів, реалізованих компанією в рамках добровільних інвестицій.

  Асель має практичний досвід в сфері PR більше восьми років. У 2006 році вперше в Казахстані ініціювала і протягом 8 років керувала міжнародним спортивно-благодійним проектом «Бі Джі Енерджі Чаллендж» для компаній, що працюють в нафтогазовому секторі Казахстану.

  З 2003 року обіймала різні посади в компанії «Бі Джі Казахстан», відповідаючи за питання корпоративної політики, соціальних і спонсорських проектів. До початку роботи в «Бі Джі Казахстан» займала посаду представника Bureau de Passage Європейського Союзу (ЄС) в м.Астана. Організувала зустрічі з держорганами для послів країн входять в ЄС. Закінчила Кокшетауской університет ім. Ш. Уаліханова факультет іноземних мов в 2000 році. Має ступінь магістра економіки. Є асоційованим членом CIPR (Великобританія).

  У вільний від роботи час займається проведенням заходів в якості ведучої (7-а Азіатські зимові ігри, міжнародні спортивні, туристські та освітні заходи).

  Сакен Калкаманов

  Виконавчий директор Агентство стратегічних комунікацій «Success K»

  Сакен має величезний досвід в сфері мас-медіа. Здобув освіту в ЄНУ ім. Л.Н.Гумилева на спеціальність журналіста. Починав свою кар'єру в 1997 році в якості кореспондента в ТК «Цесна-азія» займався підготовкою сюжетів новин і ведення денних розважальних Шоу.

  Далі в 1998 був найнятий в якості ведучого новин в Республіканську корпорацію «Телебачення і радіо Казахстану» і пропрацював там 4 роки менеджером рекламної служби і кореспондентом таких програм як, «Тан Шолпан», «Акшам», «Новини», «Отандастар».

  З 2002 року працював в телеканалі «Астана» на посаді редактора, репортера-аналітика, ведучого, відповідального за випуск програми «Новини». З 2008 Сакен 3 роки був прес-секретарем і керівником прес-служби АТ «Національний керуючий холдинг« КазАгро ». В даний час є прес-секретарем Керівником управління зі зв'язків з громадськістю в Міністерстві сільського господарства Республіки Казахстан.

  Махаббат Садвакасова

  Автор і керівник проекту Mamaspace.kz

  У 2005 році отримала освіту в Кокшетауской державному університеті ім.Ш.Уаліханова, фак-т іноземних мов, англійське відділення, в Кокшетауской інституті економіки і менеджменту за спеціальністю «маркетинг». Має ступінь магістра англійської філології.

  З 2006 року по теперішній час працює в області PR (координатором по зв'язкам з громадськістю в АТ Торговий дім «КазМунайГаз», менеджером зі зв'язків з громадськістю в АТ «Національна компанія« КазМунайГаз », головним спеціалістом АТ« КазМунайГаз - переробка та маркетинг »).

  Співзасновник першого онлайн видання для PR-фахівців Казахстану PRDrive .

  Гаухар Керімова

  Гаухар Керімова

  РR-директор будівельно-інвестиційного холдингу BI Group з січня 2016 року.

  Закінчила РССМШ ім. К. Байсеітова і КазНУ ім. Аль-Фарабі, спецкурс Школи журналістики Н. Звєрєвої (Росія). В даний момент навчається на курсі МВА в Swiss Business School.

  Серйозний досвід роботи в сфері медіа, медіа продакшн, комунікацій, зв'язків з громадськістю. Досвід керівництва і редакторської роботи в службі новин на ТБ і друкованому виданні. Тренерські навички - майстер-класи для PR-фахівців, студентів і журналістів.

  Ключові напрямки - зовнішні і внутрішні комунікації, комунікаційні стратегії, медіа планування, PR-супровід, копірайтинг, інформаційна аналітика, створення мультимедійного контенту, управління комунікаційними групами і проектами.

  Внесок в розвиток суспільства:

  2005 - 2013 - член Асоціації ділових жінок РК (реалізація на громадських засадах благодійних проектів з соціальної та гуманітарної підтримки жінок і дітей, просування соціального проекту з навчання безробітних жінок Алмати і Алматинської обл.).

  З 2015 року - волонтерська робота в сфері PR: лекції та PR-супровід благодійних організацій та проектів «Будинок мами», IQanat, корпоративного фонду «BI-Жулдизай».

  Професійні заохочення:

  1. Премія ім. Ради Масгутова Спілки журналістів РК і Комітету з культури РК за журналістське розслідування, в результаті якого ідентифіковано ім'я і відновлена ​​історична справедливість щодо героя Другої світової війни Бахтураса Бейсекбаева, посмертно отримав звання Героя Росії і Халик Каhармани в 1998 році.
  2. Звання Лауреата Спілки журналістів РК за проект візуалізації казахстанців-героїв Великої Вітчизняної війни в Астані до 65-річчя Перемоги (спільно з акіматом міста).
  3. Подяка Президента РК за участь в підготовці і проведенні VII Саміту ОБСЄ у м Астані.
  4. Республіканська Премія «Ажар» в області досягнень жінок Казахстану в номінації «Культура» за ряд телепроектів з історії Казахстану.

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»