Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Чому авторитетні компанії SEO ніколи не пропонують гарантовані результати SEO

  1. SEO з гарантованими результатами .. "Гарантований рейтинг # 1 у Google". Ви, напевно, отримали...
  2. Пошукові системи попереджають про гарантії SEO рейтингів
  3. Рейтинг не є єдиним показником, який ви повинні використовувати
  4. Рейтинги не піддаються контролю
  5. Потрібна консультація експертів SEO? Зв'яжіться з нами сьогодні.

  SEO з гарантованими результатами ..

  "Гарантований рейтинг # 1 у Google". Ви, напевно, отримали таке електронне повідомлення , і вам цікаво, якщо ці гарантовані пропозиції SEO мають деякі істини в них. Зрештою, з мільйонами веб-сайтів вже конкурують за ті ж ключові слова і цільовий ринок, ваш сайт може отримати вигоду від невеликого поштовху від цих SEO компаній.

  Дозвольте мені розповісти вам заздалегідь: термін "гарантія" не є хорошим терміном для використання в світі SEO. Компанії, які реалізують реальні стратегії SEO, визначили - і навіть уникають - використання слів "гарантований SEO". Мабуть, нічого абсолютно не гарантується, коли мова йде про SEO. Ось кілька причин, чому авторитетні компанії SEO не обіцяють гарантованих результатів рейтингу:

  Гарантовані компанії SEO мають погану історію

  Індустрія була підроблена шкідливими компаніями, які виступають як «експерти SEO», аби скористатися легковірством власників веб-сайтів. Ці SEO шахраї зіпсували промисловість і розірвали довіру власників бізнесу та покупців послуг в іншому випадку відомих компаній SEO .

  Термін "гарантований рейтинг" є улюбленою фразою SEO шахраїв, і власники веб-сайтів, які не знають, потрапляють у пастку своїх порожніх обіцянок. Ось деякі з термінів і маркетингових сповіщень, які використовуються компаніями, які займаються зловмисним SEO, і які спричиняють проблеми з пошуковим рейтингом вашого сайту:

  • "Гарантоване розміщення на першій сторінці результатів пошуку." Жодна компанія не може абсолютно гарантувати, що ваш веб-сайт з'явиться у найпопулярніших результатах пошуку, особливо за ключовими словами, які ви хочете, щоб ваші посилання з'являлися.
  • "Гарантований швидкий перелік на каталоги пошукових систем". Швидкість подання сайту до пошукових систем і каталогів сайтів не має ніякого відношення до SEO вашого сайту. Боти пошукового індексу підуть на їхню власну швидкість обробки, і ваша компанія SEO матиме контроль над тим, як швидко ваш сайт підніметься в рейтингу пошуку.
  • «Ми використовуємо найкраще програмне забезпечення для SEO, яке включає обмін посиланнями та автоматичне подання сайтів». Автоматизовані методики SEO більше не працюють, якщо ви не повертаєтеся до 1990-х років! Як наслідок, старі методи, такі як подання сайтів та обмін посиланнями, не є ефективними в цьому поколінні. Ви будете краще з більш практичний, але більш органічний метод SEO, оскільки пошукові системи віддають перевагу сайти, які ростуть природно.
  • - Ваш сайт буде оптимізований у 100 ключових фраз. «Так, експерт з SEO може обіцяти це, але не використовуючи ключові слова, в яких ви хотіли б з'явитися. Деякі компанії з SEO можуть викликати дуже незнайомий набір ключових слів, які абсолютно не вводяться в рядку пошуку. Багато з цих непотрібних ключових слів або неконкурентоспроможні, або не монетизуються, то чому?

  Пошукові системи попереджають про гарантії SEO рейтингів

  "Ніхто не може гарантувати # 1 рейтинг на Google". Ця лінія чітко вказана в a опублікована стаття Google, говорячи про необхідність SEO. Прикро, що ця лінія не з'являється величезним шрифтом і червоним кольором, тому що власники веб-сайтів не повинні пропускати це повідомлення. Незалежно від того, як ваш консультант SEO переконує вас, що їхні стратегії гарантують високий рейтинг пошуку, сам Google заявив, що немає ніяких гарантій.

  Якщо SEO компанії рекламують гарантію в рейтингу пошукових систем, то ймовірність того, що вони є Якщо SEO компанії рекламують гарантію в рейтингу пошукових систем, то ймовірність того, що вони є  не прочитав цю частину Google не прочитав цю частину Google. Іншими словами, вони не узгоджуються з налаштуваннями SEO від Google. Уявіть, як це зашкодить шансам вашого сайту отримати хороший рейтинг у пошуковій системі номер один!

  Рейтинг не є єдиним показником, який ви повинні використовувати

  Власники бізнесу хочуть, щоб їхні сайти залучали високий трафік, і вони, як правило, звертаються до SEO як спосіб збільшення кількості відвідувань сайту. Хоча ця логіка істинна, наявність високого рангу в результатах пошуку не гарантує, що трафік вашого сайту буде розгорятися. Рейтинг може допомогти значно, але майте на увазі, що це не єдиний спосіб залучення більшої кількості людей до ваших сторінок.

  Замість того, щоб зосередитися на рейтингу, чому б не звернути вашу увагу на якість і привабливість вмісту вашого сайту ? Звичайно, високий рейтинг Google дає змогу людям відкривати ваш сайт частіше, але якщо вони не бачать нічого, що захоплює їхню фантазію, вони відразу ж відскочать і ніколи не повернуться. Навпаки, веб-сайт, який надає вміст, який залучає відвідувачів на перших порах, буде дуже ймовірно, що буде переглянуто і рекомендовано для їхніх соціальних контактів. Результат: більше трафіку!

  Таким чином, замість того, щоб розміщувати рейтинг пошуку у верхній частині списку пріоритетів, замінюйте його трафіком сайту. SEO - це лише інструмент для поліпшення трафіку сайту, який має бути кінцевою метою веб-сайту.

  Рейтинги не піддаються контролю

  Будь-яка гарантія вступить в силу лише за умови абсолютного контролю над ситуацією. Постачальники кур'єрських послуг можуть гарантувати, що ваш пакет прибуде через два дні, оскільки вони контролюють весь процес. У випадку з SEO, однак, гарантоване ранжування пошуку схоже на недоставлені обіцянки політиком.

  Авторитетна компанія SEO може тільки гарантувати до певної міри, скажімо, збільшення поточного рейтингу пошуку вашого сайту. Однак жодна компанія SEO не може стверджувати, що вони мають зв'язок з популярними пошуковими системами і мають прямий контроль над процесами, що відбуваються в індексації пошуку. Подробиці про алгоритми і процеси в пошукових системах зберігаються в обгортках лише пошуковими компаніями.

  Іншими словами, компанії, які стверджують, що вони можуть гарантувати рейтинг вашого сайту, здійснює неетичні дії. Ви довіряєте такому людині?

  Дозвольте мені підкреслити це: гарантія можлива, якщо є абсолютний контроль над тим, що відбувається в конкретній ситуації. У випадку SEO, жодна компанія не може претендувати на контроль або вплив пошукових систем. Через відсутність контролю над тим, як пошукові системи сканують веб-сайти, практично неможливо гарантувати, що веб-сайт буде стояти на вершині рейтингу.

  Однак, SEO компанії завжди можуть гарантувати, що їхні клієнти будуть задоволені своїми послугами. Вони можуть навіть підштовхнути гарантію збільшення пошукового рангу своїх клієнтів, якщо всі рекомендації з SEO стратегій будуть реалізовані.

  Потрібна консультація експертів SEO? Зв'яжіться з нами сьогодні.

  Натисніть тут, щоб зв'язатися з u або просто телефонуйте нам безпосередньо: 404.590.2133

  Багато з цих непотрібних ключових слів або неконкурентоспроможні, або не монетизуються, то чому?
  Ви довіряєте такому людині?
  Потрібна консультація експертів SEO?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»