Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Чому гальмують гри на комп'ютері?

  1. Чому гальмують гри на комп'ютері?
  2. Що робити, якщо лагают гри на комп'ютері?
  3. Продуктивність комп'ютера.
  4. Налаштування гри.
  5. Оптимізація комп'ютера.
  6. Реєстр Windows.
  7. Дефрагментація HDD.
  8. Помилки HDD.
  9. Відеокарта.
  10. Перемикання з вбудованою на дискретну.
  11. Драйвер відеокарти.
  12. Шкідливі програми.
  13. Гальмують гри на ноутбуці.

  Якщо ви любите пограти в комп'ютерні ігри, то напевно задавалися питанням чому гальмують гри на комп'ютері Якщо ви любите пограти в комп'ютерні ігри, то напевно задавалися питанням чому гальмують гри на комп'ютері? Тому як трапляється це досить часто і будь-який ігроман хотів би пограти без гальм і лагів. Практичні поради в цій статті допоможуть вам позбавитися від гальм в іграх.

  Необхідно врахувати одне: комп'ютера буде властиво гальмувати в іграх, якщо він слабкий. Але якщо ви впевнені, що у вас досить потужний комп'ютер або ноутбук, то, можливо наступні поради вам допоможуть виправити дане незручність.

  Чому гальмують гри на комп'ютері?

  Гальмування ігор на комп'ютері або ноутбуці, як уже говорилося вище, може бути внаслідок слабкого заліза. Але бувають і випадки, коли на досить потужних комп'ютерах гальмують гри, в цьому випадку причин може бути купа, від шкідливих програм до помилок жорсткого диска або іншого комплектуючого.

  Що робити, якщо лагают гри на комп'ютері?

  Далі в цій статті будуть перераховані причини та поради щодо усунення лагів і гальмування ігор на комп'ютері з ОС Windows.

  Продуктивність комп'ютера.

  Це одна з тих причин, коли в принципі, вже нічого не зробиш. Справа в тому, що старі комп'ютери дуже слабкі і ніяка оптимізація їм уже не допоможе, а апгрейд заліза не зробити, якщо це зовсім старий комп'ютер або ноутбук. Якщо комп'ютер не настільки старий, в якому можна поміняти відеокарту, процесор або додати оперативної пам'яті, то в цьому випадку не все втрачено.

  Налаштування гри.

  Бувають випадки, коли комп'ютер або ноутбук не настільки старий і сам не подає ознак повільної роботи, то можливо справа в системних вимогах гри. Частота процесора або кількість оперативної пам'яті не вистачає і в такому випадку вона починає гальмувати. Що в цьому випадку робити?

  Звичайно ж, в першу чергу, зменшити дозвіл, деталізацію, тіні і інші настройки гри, тому що найчастіше причина буває в недостатній потужності відеокарти. Для цього просто необхідно увійти в гру, далі перейти в настройки, вибрати настройки екрану (відео або щось подібне) і зменшити дозвіл, наприклад, з 1280 x 1024 пікселів до 1024? 768 пікселів, так само зменшити деталізацію об'єктів, промальовування, тіні і так далі, все що стосується графіки.

  Після збереження всіх настройок спробуйте запустити гру і подивитися чи немає гальм. Промальовування графіки в такому випадку буде трохи гірше, хоча в деяких іграх навіть не відчувається різниця. Не кожен комп'ютер здатний тягнути гри на максимальних налаштуваннях, з цього поекспериментуйте.

  Оптимізація комп'ютера.

  Автозавантаження.

  Приберіть всі зайві програми з автозавантаження Windows. Для цього скористайтеся вбудованою утилітою або стороннім ПЗ.

  1. Необхідно запустити діалогове вікно "Виконати" за допомогою сполучень клавіш Windows - Win + R.
  2. Далі в рядку вписати msconfig і натиснути Ок.
  3. У вікні, перейти на вкладку "Автозавантаження" і прибрати галочки з тих програм, які не повинні завантажуватися разом з Windows.

  Більш докладно про те, як прибрати програми з автозапуску Windows написано тут . На прикладі там використовується як вбудована утиліта, так і більш потужні інструменти для видалення програм з автозавантаження Windows.

  Реєстр Windows.

  Реєстр Windows теж набивається всяким мотлохом. з цього очистити реєстр від сміття необхідно у випадках гальмування і лагів в іграх.

  Дефрагментація HDD.

  Якщо у вас жорсткий диск (HDD), а не твердотільний (SSD), то хоч зрідка необхідно робити дефрагментацію диска , Що б відсіяти зайві фрагменти і прискорити швидкість роботи жорсткого диска.

  Помилки HDD.

  Помилки на жорсткому диску так само можуть стати причиною, коли починають гальмувати гри на комп'ютері. Для цього можна скористатися стандартною в ОС Windows утилітою для перевірки і виправлення помилок на жорсткому диску - CHKDSK . За допомогою цього інструменту можна просканувати диск і виявити помилки, якщо такі є.

  Відеокарта.

  Причина може бути і в відеокарті, наприклад коли вона слабка, то можна скористатися одним з перших рад в цій статті "Налаштування гри" - зменшити настройки графіки в іграх. Але бувають і інші випадки, читайте далі.

  Перемикання з вбудованою на дискретну.

  Комп'ютери оснащені двома відеокартами одразу (дискретна і вбудована) можуть так само гальмувати в іграх. Чому? Тому що неправильно виставлені настройки відеокарти. У звичайних випадках при запуску важких додатків (у тому числі ігор) комп'ютер автоматично перемикається з вбудованою (інтегрованою) відеокарти на дискретну. Але бувають і випадки, коли це не відбувається. Зараз подивимося як поміняти ці настройки.

  Загалом в двох словах:

  Вбудована відеокарта - або ще називають інтегрована, вона вбудована в материнську плату або в сам процесор. Що має на увазі собою зняття або заміну. Вона не знімається. Вона слабже. Вона більш енергоощадні. І ще не галаслива.

  Дискретна відеокарта - це саме та відеокарта, яку можна зняти і викинути замінити. Вона зі своєю системою охолодження. Гучна. Потужна. І у неї вище енергопотребляемость, ніж у інтегрованої.

  • І так, правою кнопкою миші клацають на робочому столі.
  • Вибираємо налаштування відеокарти (Nvidia, наприклад).
  • Відкриється панель управління відеокарти. Вибираємо "Управління параметрами 3D".
  • Далі в "Програмні налаштування" в випадаючому списку вибираємо потрібну програму (гру, яка лагает). Або, якщо в списку немає тієї гри натискаємо "Додати" і вибираємо потрібну.
  • Трохи нижче в списку вибору графічного адаптера вибираємо "Дискретна відеокарта" або "Високопродуктивний процесор". Зберігаємо налаштування.

  Тепер при запуску цієї гри (яку вибрали) комп'ютер автоматично буде використовувати дискретну відеокарту.

  Драйвер відеокарти.

  Лага гри на комп'ютері можуть і по-причині застарілих драйверів відеокарти. Тому їх необхідно оновити. Для цього читайте детальну стати - як оновити драйвер відеокарти . Де все настільки витлумачено, що зрозуміють навіть чайники починаючі користувачі ПК.

  Шкідливі програми.

  Шкідливе програмне забезпечення (віруси, трояни, черви) та інші різновиди шпигунського і рекламного ПО можуть стати причиною гальм в іграх. Звичайно, в такому випадку комп'ютер (або ноутбук) буде гальмувати не тільки під час гри, а навіть при звичайній роботі. Але все ж, рекомендується провести сканування системи на наявність вірусів, для цього підійдуть потужні одноразові сканери - Dr.Web CureIt або ж AVZ.

  Гальмують гри на ноутбуці.

  Перегрів ноутбука.

  Якщо лагают і гальмують гри на ноутбуці в той час, як він перегрівається, то спробуйте використовувати поради з цієї статті. Наприклад, використання підставки під ноутбук, градусів так на 10 рятує точно. Так само можна використовувати саморобну підставку - підняти задню частину ноутбука, підклавши туди, наприклад книжку. У цьому випадку повітря буде краще циркулювати.

  Ну і звичайно, не слід тримати ноутбук на колінах або на м'яких тканинах, на дивані і будь-якій поверхні, яка не дає нормально охолоджуватися ноутбука.

  Прочитайте поради зі статті: очищення ноутбука від пилу , Можливо звідти візьмете для себе хоч щось корисне і зможете усунути проблему з гальмами ігор на ноутбуці.

  Ви так само можете ознайомитися з іншими статтями по оптимізації і прискоренню комп'ютера на цьому сайті комп'ютерних рад і самостійна заміна деталей. Сподіваюся тепер ясно чому гальмують гри на комп'ютері і що необхідно робити в цьому випадку.

  Чому гальмують гри на комп'ютері?
  Що робити, якщо лагают гри на комп'ютері?
  Якщо ви любите пограти в комп'ютерні ігри, то напевно задавалися питанням чому гальмують гри на комп'ютері?
  Чому гальмують гри на комп'ютері?
  Що робити, якщо лагают гри на комп'ютері?
  Що в цьому випадку робити?
  Для цього просто необхідно увійти в гру, далі перейти в настройки, вибрати настройки екрану (відео або щось подібне) і зменшити дозвіл, наприклад, з 1280 x 1024 пікселів до 1024?
  Чому?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»