Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Чому малі підприємства потребують SEO

  1. Малий бізнес і SEO: Два малоймовірних маркетингу Горох в під? Як 2017 Web.com Звіт про цифрові...
  2. SEO як велика Biz маркетинг Перк? Подумати ще раз
  3. Чому малі підприємства не подобаються SEO
  4. Чому малі підприємства повинні любити SEO
  5. Заключні думки: SEO є життєво важливим для кожного бізнесу, який хоче онлайн клієнтів

  Малий бізнес і SEO: Два малоймовірних маркетингу Горох в під?

  Як 2017 Web.com Звіт про цифрові тенденції для малого бізнесу висвітлює, лише бідні 17% власників малого бізнесу планують інвестувати в SEO. O ver половина з 500 власників малого бізнесу, яких вони обстежили, навіть не мали бюджету на SEO . Дослідження також виявило, що навіть менший відсоток (менше 10%) навіть був занепокоєний своїми зусиллями SEO в першу чергу!

  Проблема в тому, що великий бізнес звертає увагу і інвестування великих грошей .

  Ось чому…

  Поклавши на Вашій сторінці окуляри: Небезпека SEO Незнання для малого бізнесу

  Поклавши на Вашій сторінці окуляри: Небезпека SEO Незнання для малого бізнесу

  Життя в невігласі SEO як малого бізнесу можливо, але це може бути дуже ризиковано. З одного боку, ви можете пропустити потенційних клієнтів. З іншого боку, ви могли б в кінцевому підсумку отримати на погану сторону Google, якщо ви використовуєте погані практики SEO, як ключове слово чи ні які мають мобільний сайт . Google (та інші пошукові системи) покарають сайти, чи знаєте ви, що ви здійснюєте великий "SEO-гріх" (наприклад, платите комусь зайняти свій сайт ключовими словами) чи ні.

  Штрафні санкції можуть варіюватися від не зазначених у пошуковій системі або від потенційного масового падіння трафіку на ваш сайт. Відновлення від покарання може тривати кілька годин або кілька місяців. Тим часом, ви втрачаєте майбутніх клієнтів і ускладнюєте те, щоб ваші поточні клієнти знаходили вас.

  SEO як велика Biz маркетинг Перк? Подумати ще раз

  Подумати ще раз

  Багато власників малого бізнесу, однак, тримаються на помилках про SEO, припускаючи, що SEO є дорогою "перк", який працює тільки для великих підприємств. (Навіть не заведіть мене на власників які не мають поняття, що SEO навіть означає !). Ці помилки не дозволяють малим підприємствам скористатися успішним бізнесом, який вони могли б мати.

  Насправді, SEO є практичним і необхідним набором інструментів і стратегій, які допоможуть кожному бізнесу, який хоче продовжувати підтримувати і збільшувати свою клієнтську базу.

  Для малих підприємств, перший крок починається з розриву з міфом про те, що малий бізнес не може виграти за допомогою SEO.

  Ось що ми тут, щоб обговорити.

  Чому малі підприємства не подобаються SEO

  Чому малі підприємства не подобаються SEO

  Сказавши все вищесказане, все ще зрозуміло, чому малі підприємства не займаються SEO. Зрештою, існує чимало причин, чому малі підприємства не тяжіють до SEO.

  • SEO є складним.
  • SEO може стати дорогим
  • SEO не є чарівним
  • SEO має тенденцію до брендів

  Правда полягає в тому, що, незважаючи на всі свої потенційні можливості, що SEO може зробити для вашого малого бізнесу, SEO не так просто, як розміщення оголошення в газеті. (Однак SEO може бути більш точним і цілеспрямованим.).

  SEO вимагає вивчення нового набору інструментів і навичок або найму тих, хто знає, як їх використовувати. Це не є негайною перемогою. Там може бути значна затримка між використанням SEO і результатів, починаючи від тижнів до місяців або навіть довше .

  Крім того, є ще одна річ ...

  Сама індустрія SEO. Індустрія SEO (і так, Google злегка) зосереджена на великих компаніях. SEO інструменти зосередитися на веб-сайтах, які отримують тисячі (або більше) клієнтів на регулярній основі. Статті та повідомлення в блогах зосереджені майже виключно на успіхах (або невдачах) великого бізнесу з SEO, а не на магазині, який має простий веб-сайт на одну сторінку.

  Чому малі підприємства повинні любити SEO

  Чому малі підприємства повинні любити SEO

  Отже, як SEO може допомогти малому бізнесу використовувати SEO, щоб конкурувати, отримати клієнтів, і уникнути долі інших малих підприємств зі слабкою або низькою присутністю в Інтернеті?

  Давайте подивимося на деякі способи….

  • Малі підприємства хочуть отримати місцеві результати

  Коли йдеться про місцеву послугу або продукт, Малі підприємства мають перевагу великого бізнесу. Чому? Клієнти збільшують пошук товарів та послуг поблизу. Коли вони шукають водопровідника, вони не шукають бренду, який може бути або не бути поруч з ними. Вони шукають бренд, який може дістатися до них ПРАВО ЗАРАЗ.

  • Місцеві підприємства можуть отримати кращі результати SEO

  Продовжуючи вищенаведене, клієнти не хочуть витрачати багато часу на пошук водопровідника чи стоматолога в Інтернеті. Як згадувалося вище, вони рідко (і я маю на увазі рідко) йдуть на другу сторінку результатів пошуку. Якщо ваш бізнес є локальним для області, в якій здійснює пошук ваш клієнт (і ви звертаєте увагу на SEO), ваш бізнес відображатиметься у верхній частині результатів, допомагаючи приваблювати клієнтів до вашого бізнесу.

  • Кращий досвід для клієнтів

  Як Акції Tribute Media власники веб-сайтів мають лише близько 7 секунд, щоб привернути увагу ваших клієнтів. Клієнти не люблять сайти, які не завантажуються належним чином, вимагають, щоб вони копали інформацію або надавали вміст, який не корисний. (Це стосується пристроїв, які користувачі використовують для переходу на ваш веб-сайт, включаючи настільні комп'ютери, ноутбуки, програми, смартфони, планшети та / або ігрові пристрої тощо).

  Якщо ваш сайт не відповідає правилам SEO, ваш сайт буквально відганяє клієнтів від вашого бізнесу.

  • Відстежуйте свою конкуренцію

  Хороша практика SEO не тільки про ваш сайт. Це також про ваш сайт конкурентів. Використовуючи SEO, ви можете отримати більш глибоке розуміння

   • Хто ваші конкуренти
   • Які слова у вас спільні з вашими конкурентами
   • Коли клієнт називає ваше підприємство (або ім'я вашого конкурента) в соціальних мережах або в інших місцях в Інтернеті
   • Тенденції, які ви можете скористатися… перед вашими конкурентами.

  Ці результати від SEO можуть служити потужним інструментом, який може допомогти вашому бізнесу залишитися попереду ваших конкурентів і з'єднатися глибше з клієнтами, на яких ви хочете зосередитися.

  • Докладніше про поточних (і майбутніх) клієнтів

  Інша область SEO може допомогти вам з клієнтами. Однією з підводних каменів традиційної реклами є таємниця того, хто дійсно побачить ваше оголошення та відповість на нього. За допомогою SEO ви можете отримати необхідні дані про те, хто бачив ваш вміст, що вони шукали, і як ваш вміст допомагав або не допомагав їм досягти необхідного. Це цінна інформація, яка може допомогти будь-якому бізнесу зберегти відносини з клієнтами і розвивати маркетинг, який залучає нових клієнтів.

  Як любити SEO, CRO, і т.д.…

  …

  Добре, ви могли б сказати. Я дам цю "річ SEO" спробувати для малого бізнесу. Можливо, вам буде цікаво, як ви можете розпочати роботу, коли ви маєте жорсткий бюджет і не встигаєте вивчати все, що потрібно знати про SEO.

  Почніть з цих порад і пропозицій, і ви будете в правильному розумінні зробити перші кроки в SEO-оптимізованої присутності для вашого малого бізнесу.

  1. Зрозумійте, що таке SEO (і не є). SEO - це не чарівна «легка кнопка». Ваша мета, як зайнятий власник малого бізнесу з використанням SEO, це з'ясувати, які інструменти працюють для ваших цілей і ресурсів.
  2. Зосередьтеся на фундаментальних засадах. Методи SEO варіюються від простого (зміна URL-адреси на сторінці) до складних (виконання кампанії зі створення посилань для поліпшення авторитету домену вашого сайту). Почніть з малого і будуйте, як ви йдете разом.
  3. Шукайте дані, а не чудеса. Не потрапляйте в обман SEO “чудес”. Замість цього зосередьтеся на своїх цілях і кращих інструментах для їх досягнення.
  4. Обережно купуйте «експертів» . Якщо ви віддаєте перевагу тому, щоб хтось працював на SEO для вас, шукайте когось з досвідом правдоподібних і перевіряються результатів, бажано тих, хто працював з клієнтами у вашій галузі.
  5. План для найгіршого сценарію. Для більшості власників бізнесу, найгірше, що відбувається з відмовою SEO є відсутність відвідувачів сайту. Для інших власників бізнесу, які наймають SEO агентства або фрілансери, які використовують заборонену практику SEO, результати можуть бути гірше. Зробіть "найгірший сценарій" зараз, перш ніж розпочати роботу з SEO.
  6. Будьте готові до довгого шляху. Орієнтуйтеся на довгострокову мету з SEO, полегшуючи клієнтам знайти ваші продукти та послуги, а не дешеві та швидкі поверхневі результати ("Отримати перше місце на Google за 30 днів!"). Зосередження уваги на правильних речах дозволить вам, вашим клієнтам та Google (або Bing) бути щасливими.

  Заключні думки: SEO є життєво важливим для кожного бізнесу, який хоче онлайн клієнтів

  Заключні думки: SEO є життєво важливим для кожного бізнесу, який хоче онлайн клієнтів

  З самого початку SEO орієнтована на великі підприємства. У той же час, SEO перетворилася на складну промисловість з шквал інструментів і методів, щоб допомогти цим великим компаніям отримати більше відвідувачів. Ці два фактори, разом з іншими, змусили малих підприємств відчути, що вони не належать.

  Ми повинні змінити це.

  SEO пропонує безліч переваг і інструментів для власників малого бізнесу. Насправді, ті самі інструменти, які використовують великі підприємства, можуть бути пристосовані для того, щоб дати власникам малого бізнесу перевагу. Малий бізнес може свою гнучкість, творчість і відносини з розумним використанням SEO для підтримки і прибутку від цієї переваги.

  Все, що потрібно, робить розумовий стрибок від "я не роблю SEO" до "Що я можу робити з SEO?", І подорож почнеться.

  Малий бізнес і SEO: Два малоймовірних маркетингу Горох в під?
  SEO як велика Biz маркетинг Перк?
  SEO як велика Biz маркетинг Перк?
  Чому?
  Все, що потрібно, робить розумовий стрибок від "я не роблю SEO" до "Що я можу робити з SEO?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»