Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Чому місцеві SEO є важливим для кадрових агентств

  1. Що таке місцеві SEO для кадрових агентств?
  2. Як працює місцевий SEO?
  3. Які переваги місцевих SEO для кадрових агентств?
  4. Як реалізувати локальні SEO?

  Як нове або створене агентство з підбору персоналу, однією з ваших поточних цілей є створення або збільшення онлайнового бренду вашого агентства на ринку. Таким чином, ви можете досягти цього, розглядаючи можливість додавання локального SEO до вашого сайту.

  Місцеві SEO стають все більш і більш помітними протягом останніх кількох років завдяки швидкому переходу Google на підтримку результатів локального пошуку; ідея полягає в тому, що результати локальних пошуків будуть більш релевантними для користувача і, швидше за все, забезпечать найбільш корисний відповідь. Це підтримується Огляд HubSpot що показує, що "76% місцевого пошуку призводить до телефонного дзвінка".

  Корисна річ про місцеві SEO полягає в тому, що, як агентство по підбору персоналу, ви можете реалізувати ці прості тактики економічно ефективно і з'являтися у найпопулярніших результатах пошуку для кандидатів і клієнтів, які шукають у вашому регіоні. Ефективне місцеве SEO може, таким чином, залучати все більше і більше якість трафіку на ваш сайт. Отже, що таке локальний SEO і чому він повинен бути для вас пріоритетом?

  Примітка: Навіть якщо ваші цільові клієнти та кандидати є національними, а не лише місцевими, сильна локальна присутність SEO повинна бути важливою складовою вашої онлайн-стратегії, оскільки вам все одно потрібно показати Google, звідки ви працюєте.

  Що таке місцеві SEO для кадрових агентств?

  У двох словах, місцеві SEO включає оптимізацію присутності в Інтернеті для локальних пошуків у Google та інших пошукових системах. До тих пір, поки Google може визначити, звідки здійснюється пошук, незалежно від того, чи це через зареєстровану IP-адресу або на мобільному телефоні або планшеті, надані результати пошуку нададуть перевагу місцевим компаніям. Таким чином, надсилаючи Google сильні сигнали про те, що ваше агентство по підбору персоналу працює з певного місця, ви можете підвищити шанси Вашого агентства з'явитися вище в результатах місцевого пошуку.

  Як працює місцевий SEO?

  Ось простий приклад: Ви володієте агентством підбору персоналу під назвою LegalEx Recruiters з Бірмінгема, Великобританія, і ваша головна мета - побудувати здорового клієнта та кандидатську базу в межах міста та його околиць. З оптимізованим веб-сайтом, ви використовуєте місцеві тактики SEO, які явно підтримують пошукові системи, що ви є юридичним агентством, що працює в Бірмінгемі, Великобританія.

  LegalEx Рекрутери тепер частіше з'являються в місцевих пошуках не тільки для «Правових агентств з працевлаштування в Бірмінгемі», але й змагатимуться за загальні пошукові терміни, такі як «Правові кадрові агенції у Великобританії».

  Залучення лише клієнтів або кандидатів у вашій місцевості може бути не тільки вашою діловою метою, але, як ми вже згадували, місцеві SEO все ще можуть виявитися корисними. Надсилаючи Google сигнали про характер та місцезнаходження вашої компанії, ви повинні почати переглядати свій сайт у рейтингах для відповідних пошукових термінів загалом.

  Які переваги місцевих SEO для кадрових агентств?

  1. Менша конкуренція

  Зосередившись на місцевих SEO, ви будете мати справу з меншою конкуренцією - суворим порівнянням з національним пошуком, де ви змагаєтеся за увагу вашої цільової аудиторії разом з будь-яким іншим кадровим агентством у ваших спеціалізованих секторах.

  Оптимізація веб-сайту для місцевого пошуку може досягти меншої кількості населення, але вони будуть більш цілеспрямованими і, отже, більш якісними пошуковими системами, які повинні перетворитися на більше запитів як від клієнтів, так і від кандидатів.

  2. Економте гроші

  Реалізація місцевих SEO може бути більш економічно ефективним способом розповсюдити слово про ваше агентство з найму. Після того, як ви оптимізували свій веб-сайт для локальних пошуків, все, що вам потрібно зробити, це відстежувати, підтримувати та переглядати - що вимагатиме мінімальних ресурсів. Чим більше часу ваш сайт оптимізовано для локальних пошуків, тим більше якість трафіку, який ваш веб-сайт повинен залучити від локальних пошуків.

  Google AdWords та рекламні оголошення в Інтернеті можуть бути привабливим альтернативним шляхом, але витрати є постійними та рідко стійкими.

  3. Посилення видимості

  Як нове або створене кадрове агентство, що діє в місцевому регіоні, одним з ваших ключових завдань є набуття видимості на ринку. Щоб створити видимість, ви можете бути більш схильними до того, щоб спробувати більше традиційних методів, таких як розмовляти чи спонсорувати місцеві події або рекламувати в друкованих ЗМІ. Хоча вони можуть бути успішними, вони часто займають багато часу, значні інвестиції і немає гарантій, наскільки вони будуть успішними.

  Коли локальна SEO впроваджена належним чином, вона надасть вам більше видимості в мережі для вашої цільової аудиторії і може бути легко виміряна в Google Analytics.

  Як реалізувати локальні SEO?

  Це може бути відносно простим, щоб почати реалізацію місцевих тактик SEO, особливо з багатством інформації в Інтернеті з цього питання. Особливо корисним ресурсом, яким можна скористатися, є всеосяжний Місцевий контрольний список SEO від Moz. Це дозволить вам проаналізувати необхідні кроки, від перевірки того, наскільки легко кандидатам або клієнтам знайти вас до кожного окремого критерію, щоб переконатися, що ви з'являєтеся в локалізованих результатах.

  SEO є ключовим будівельним блоком вхідного маркетингу, але щоб бути ефективним, його потрібно підтримувати більш широкою стратегією. Дізнайтеся, як ви можете розпочати з вхідного маркетингу, завантаживши нашу безкоштовну електронну книгу сьогодні.

  Що таке місцеві SEO для кадрових агентств?
  Як працює місцевий SEO?
  Які переваги місцевих SEO для кадрових агентств?
  Як реалізувати локальні SEO?
  Отже, що таке локальний SEO і чому він повинен бути для вас пріоритетом?
  Що таке місцеві SEO для кадрових агентств?
  Як працює місцевий SEO?
  Які переваги місцевих SEO для кадрових агентств?
  Як реалізувати локальні SEO?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»