Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Чому потрібно захищати свій сайт

  1. Чи можливо убезпечити свій сайт за коштами встановленого ПО?

  Багато власників сайтів помилково вважають, що робота над сайтом закінчується після того, як він вийшов на перші позиції в пошукових запитах. Однак, це не більше ніж поширена помилка.

  Кожен сайт потребує не тільки в постійному оновленні, але і постійного захисту від вірусів і зломів. Ваш сайт - це обличчя вашої компанії, це посередник між вами і вашими клієнтами, і якщо ваш сайт зламаний, то це шкодить не тільки вашим клієнтам, але і вашій репутації. Отже, ви втрачаєте своїх клієнтів і свій заробіток. Найчастіше, бізнесу дуже важко потім відновити свою ділову репутацію.

  Кожен день в Інтернеті хакерами зламуються більш ста тисяч сайтів. Метою хакерів є установка шкідливих програм, а так само розсилка спаму за допомогою вашого сайту. Після того, як на ваш сервер було встановлено шкідливе програмне забезпечення, ваш сайт потрапляє в чорний лист пошукових систем, а при спробі завантажити вашу сторінку, користувачі бачать наступне:

  Таким чином, отримавши бан в пошукових системах, ви втрачаєте не тільки довіру клієнтів, а й довіру пошукових систем. Розкрутка сайту - це досить копіткий і не дешевий процес, який вам доведеться починати заново. Отже, всі гроші і час, який ви вклали в свій сайт були витрачені даремно і вам доведеться все почати з самого початку.

  Чи можливо убезпечити свій сайт за коштами встановленого ПО?

  Відповідь і Та й Ні. Возмем наприклад ваш комп'ютер. Ви встановлюєте останні версії антивірусів, оновлюєте операційну систему, однак це не дає вам стовідсоткового захисту від вірусів. Віруси створюються і модифікуються кожен день, жоден антивірус не гарантує вам стовідсоткового захисту, і лише робота професіоналів, постійний контроль вашого комп'ютера або сервера може дати надійний захист від злому і втрати даних.

  Звернувшись до нас, ви отримуєте не просто програмне забезпечення, яке захищає ваш сайт, але і команду кваліфікованих працівників, які щодня перевіряють ваш сайт на наявність шкідливих програм, а так само на наявність змін, або несанкціонованого доступу. Більш детально ознайомитися з нашим ПО і нашими послугами, можна перейшовши по засланні .

  Чи можливо убезпечити свій сайт за коштами встановленого ПО?
  Чи можливо убезпечити свій сайт за коштами встановленого ПО?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»