Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Чому "OnePager" не підходить для SEO

  1. Чому OnePager важко оптимізувати
  2. Докладніше про SEO:
  3. Коли один Pagers роблять сенс
  4. Висновок: OnePager або SEO

  07 березня 2016 08:24 Денніс

  Ваш наступний проект повинен бути OnePager? Прохолодний ... якщо ви не хочете робити з ним SEO.

  Onepager , також відомий як One Page Websites або Single Page Layouts , користуються все більшою популярністю і в 2016 році. Все більше компаній налаштовані відображати всю інформацію на одній HTML-сторінці і використовувати навігацію лише як ярлик для переходу до потрібної позиції. Для багатьох - це новий досвід користувачів, подібний до реагування на веб-дизайн.

  "Прокручування - це новий клік. OnePager - це новий веб-дизайн, який реагує на реагування.

  В основному, я вітаю той факт, що на веб-сайтах прокручується більше веб-сайтів і не створено окремої підсторінки на 3 пункти. Але OnePager також має вирішальний недолік: їх важко оптимізувати для пошукових систем.

  Чому OnePager важко оптимізувати

  По-перше, оптимізація OnePager для Google & Co. Такі сторінки risikolebensversicherungen.com довести, що цілком можливо досягти хороших результатів у результатах пошуку за допомогою однієї сторінки. Але це дуже важко.

  Вона вже починається з вибору ключового слова. Хоча ви можете розділити свої ключові слова на різні підсторінки на відповідному веб-сайті, важливо ретельно продумати, які терміни ви використовуєте для оптимізації веб-сайту Onepage. Тому що у вас є лише назва, опис і заголовок h1. Отже, ви повинні добре знати, чого шукає ваша цільова група.

  Навіть при оформленні вмісту ви повинні знати вашу цільову групу навіть краще, ніж зазвичай:

  • Що очікує користувач, коли він приходить на сайт?
  • Який рівень знань ви очікуєте від відвідувача?
  • У якому порядку ви хочете відповісти на його запитання?

  Звичайно, ці питання також важливі для звичайного веб-сайту. Але з єдиним веб-сайтом сторінки, це ще більш важливо, щоб направляти відвідувача через веб-сайт. Перерахування вмісту звичайного веб-сайту з одного боку, швидше за все, призведе до поганого досвіду користувачів. Тому вміст має бути створений спеціально для формату веб-сайту OnePage, а це означає, що сайти OnePage роблять більше роботи.

  Тому вміст має бути створений спеціально для формату веб-сайту OnePage, а це означає, що сайти OnePage роблять більше роботи

  Докладніше про SEO:

  У нашій безкоштовній пошуковій оптимізації електронної книги ви дізнаєтеся, як оптимізувати веб-сайт Contao для Google & Co.

  Також з технічної сторони є обмеження. Тому що незалежно від того, який CMS ви використовуєте, ні Wordpress, ні TYPO3, ні Contao не поставляються як стандартні з рішенням для створення макетів на одну сторінку. Це означає, що хоча ви можете керувати контентом через бекенд і виводити його на одній сторінці, час завантаження може бути значно розширено, особливо для великих сторінок. Тут ви повинні побачити, якщо ви знайдете рішення, що вміст завантажується тільки незадовго до того, як вони з'являться у видимій області браузера (так звана lazy loading).

  Коли один Pagers роблять сенс

  Для багатьох компаній, які хочуть здійснювати пошукову оптимізацію, макети OnePage є досить недоречними. Але і тут є винятки. Ніші сайти можуть працювати як OnePager, якщо правильно редагувати (розповідь про ключові слова).

  А для цільової сторінки може працювати окрема сторінка продукту / послуги, наприклад, як супутниковий веб-сайт OnePager. Але всякий раз, коли ви орієнтуєтесь на пошукову оптимізацію, ви повинні подумати про використання OnePager.

  Порада. Якщо тема для SEO є для вас незначною проблемою, тому що ви рекламуєте свій продукт або послугу за допомогою інших каналів, подивіться на нашу Onepager Theme для Contao на.

  Висновок: OnePager або SEO

  Всякий раз, коли ви орієнтуєтеся на пошукову оптимізацію, ви повинні подумати про використання OnePager. OnePager робить оптимізацію ще складнішою, ніж вона вже є. У більшості випадків вам краще порадити створити звичайний веб-сайт з початковими та підсторінками. Можна не тільки покращити структуру, але й утримати вантаж набагато нижче.

  Який рівень знань ви очікуєте від відвідувача?
  У якому порядку ви хочете відповісти на його запитання?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»