Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Чому різко впали позиції сайту, як повернути позиції сайту, курси seo, уроки розкрутки сайтів

  Напевно, ця проблема цікавить багатьох людей, адже різке падіння позицій сайту неминуче веде до зменшення відвідуваності, а значить і до зменшення прибутку Напевно, ця проблема цікавить багатьох людей, адже різке падіння позицій сайту неминуче веде до зменшення відвідуваності, а значить і до зменшення прибутку. У таких випадках паніка зайва, так як треба думати тверезо і аналізувати. Не варто очікувати швидкого повернення позицій в незалежності від проблеми, ну хіба що ви самі або програміст, який працює над вашим проектом, не змінив УРЛ сторінок або видалив ключові слова. Як мінімум, в такій ситуації можна зробити бекап на хостингу, якщо є резервна копія або по пам'яті відновити. Але якщо причина пов'язана з пошуковою системою, то готуйтеся до довгого і виснажливій праці.

  Є випадки, коли позиції сайту скачуть, це теж не поодинокий випадок, і якщо ваш сайт стрибає з першої сторінки на другу або третю і назад, це означає що шукає своє місце. Таке характерно і для тих web-сайтів, які стрибають і на більш далекі сторінки. Найчастіше цей феномен можна віднести до молодих сайтам, але останнім часом почастішали випадки стрибків старих проектів, яким по 3-5 років. А в цей час молоді, і нікому не відомі проекти з'являються вище вас. Якщо виникають проблеми, і ви не можете вирішити її самостійно, значить треба звернутися до фахівця і як можна раніше. Так само, для економії коштів, можна записатися на індивідуальні курси СЕО і на прикладі свого web-сайту, на практиці вивчити процес розкрутки сайтів в інтернеті. Наприклад, сайт був на першій сторінці, а стрибати почав на десяту і назад, це означає що, швидше за все він зупиниться на сторінці п'ятої або нижче. Знайшовши середину свого місця, інтернет ресурс заспокоїться. Але в більшості варіантів, такий майданчик просідає і нижче. Тут кілька початкових кодів, перше, це висока конкуренція, яка постійно тисне, друге, ви перестали працювати на сайті, немає нового контенту і посилань, третє, все разом узяте. Варто звернути увагу на внутрішню оптимізацію і збільшити відвідуваність.

  Як відомо, немає нічого неможливого. Якщо відкинути всі технічні проблеми і питання про внутрішню оптимізацію не варто ребром, почніть активно працювати над написанням унікального контенту. Авторський контент, природно тематичний і з підібраними ключовими словами в різних напрямках, допоможе збільшити відвідуваність і покаже пошуковим системам, що інтернет проект живий, він активно працює і таким чином йому можна поставити плюс. Такі сайти подобаються ПС. Займіться нарощуванням посилальної маси, але не переборщіть, всього повинно бути в міру, а то можна зробити тільки гірше. Витратьте трохи грошей на контекстну рекламу, адже пошукові системи на цьому заробляють, а значить, і перевагу віддають тому сайту, який готовий вносити кошти для їх розвитку. Це так само корисно і власнику сайту, адже так можна швидко отримати клієнтів в період затишшя.

  Автор статті: http://www.seomid.com.ua/

  Підведемо підсумки. Сайтом треба займатися постійно, і якщо сьогодні ви на висоті, то це не означає, що треба розслаблятися, адже завтра можна і впасти. Слідкуйте за своїм інтернет бізнесом і активно просувайте, тоді позиції будуть твердо стояти в перших рядах.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»