Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Чому SEO-аудит сайту повинен робити фахівець

  1. Перший-ліпший під руку
  2. Ти ж програміст - ти можеш
  3. Пора кликати гуру маркетингу
  4. Пішли до Сеошніку

  Часто до наших співробітників звертаються з проханнями: «Ти ж в SEO-конторі працюєш - глянь, що у мене з сайтом». І не важливо, що співробітник - програміст або блогер, і в SEO розуміє не більш прохача. Ми вирішили розібратися, чому SEO-аудит сайту повинен робити фахівець, а не будь-який чув про SEO людина.

  Перший-ліпший під руку

  Для початку давайте попросимо зробити аудит редактора нашого блогу. А чому ні? Він часто редагує спеціалізовані статті та кейси, знає багато новин сфери. Тільки проблема в тому, що у нього немає практичних навичок роботи в області просування сайтів. Без практичних навичок просування аудит зробити неможливо. Людина може знати тонни теорії, але ніколи не стикатися з прикладними завданнями.

  У той же час фахівець, щодня працює над оптимізацією сайтів, зустрічається з широким спектром питань. Знаходячи вирішення цих питань, він отримує досвід, який недоступний теоретику. Якщо ви замовите аудит у редактора блогу, то ризикуєте отримати «101 порада в просуванні інтернет-магазину» або «20 способів поліпшити свій сайт за допомогою Photoshop».

  Якщо ви замовите аудит у редактора блогу, то ризикуєте отримати «101 порада в просуванні інтернет-магазину» або «20 способів поліпшити свій сайт за допомогою Photoshop»

  Ти ж програміст - ти можеш

  Добре, нехай редактор займається своєю роботою. Давайте попросимо програміста - він щось напевно знає, що можна на сайті зробити краще. Він знає, як писати хороший код, як оптимізувати існуючий, може взагалі сайт з нуля написати. Це все правда, але не кожна доопрацювання сайту впливає на SEO. Наприклад, доробка адміністративної панелі сайту корисна для вас, але абсолютно невидима для пошукової системи. Якщо тільки ви не відкрили її пошуковику. Ви ж цього не зробили? :)

  Програміст може допомогти оптимізувати код сайту. Він не працює з контентом, зовнішніми факторами і всім, що поза сферою його відповідальності. Також його розуміння архітектури і внутрішньої будови сайту може сильно відрізнятися від вимог пошукових систем.

  Розберемо приклад. Один із способів боротьби з дублями на сайті - використання тега:

  <Link rel = "canonical" href = "[URL]" />

  Програміст може не надати значення використанню цього тега. Canonical, з програмної точки зору, ніяк не впливає на фронтенд або бекенд сайту. Хіба що потрібно модуль для його генерації писати. Програміст може не надати значення використанню цього тега

  Пора кликати гуру маркетингу

  Наступний етап - звернутися до гуру, якого ви зможете знайти серед авторів популярних статей і спікерів конференцій. Це теж хороший вибір. Гуру маркетингу зможе відповісти на всі ваші запитання, але не дуже зрозуміло, що ж він вміє робити в області пошукового просування і які у нього практичні навички в аудиті сайтів. Гуру може запропонувати вам багато варіантів вирішення другорядних з погляду SEO проблем.

  Замість того, щоб вирішувати дійсно критичні для вашого сайту питання, ви будете впроваджувати best practices. Якщо ці best practices підходять для тієї сфери, в якій ви працюєте, вам пощастило. В іншому випадку ваш інтернет-магазин перетвориться в новинний портал.

  В іншому випадку ваш інтернет-магазин перетвориться в новинний портал

  Пішли до Сеошніку

  Ви можете дуже довго ходити від однієї людини до іншої, але так і не добитися потрібного результату. Якщо ви дійсно хочете провести SEO-аудит вашого сайту і не облажався, то вам потрібно звернутися до фахівця в цій сфері. При проведенні аудиту фахівець вникає в ваш сайт. Він знаходить проблеми, які є критичними саме у вашому випадку. У фахівця є великий практичний досвід у вирішенні подібних завдань. Йому набагато простіше визначити напрямки, в яких варто рухатися, щоб досягти оптимального результату, витративши при цьому адекватні зусилля. Наприклад, тлумачний фахівець розбирається мінімум в такому переліку питань при аудиті сайту . Більш того, він точно розуміє актуальність кожного з цих пунктів для вашого бізнесу і може дохідливо пояснити свою точку зору.

  Редактори, програмісти і гуру - фахівці в своїх сферах. Так, ці сфери можуть перетинатися з потребами вашого сайту в пошуковому просуванні, а іноді, навпаки, конфліктувати з ними. Ви ж не ходите лікувати зуби до окуліста, а очі - до стоматолога? Тут ситуація така ж.

  Тут ситуація така ж

  А як ви думаєте: хто повинен робити SEO-аудит?

  PS: Читайте, як фахівці Netpeak роблять SEO-аудит інтернет-магазинів і розробляють SEO-стратегію для SaaS-проекту .

  Олексій Данилін

  В області інтернет-маркетингу з 2011 року. У 2013 приєднався до Netpeak.

  З 2015 року обіймав посаду Senior SEO Specialist. Керував командою з 6 чоловік. Встиг попрацювати над більш ніж 70 проектами. Серед них великі міжнародні проекти в різних тематиках. У 2016 році перейшов на посаду Analytics Strategist.

  Автор статей в тематиці пошукового просування і web-аналітики. Доповідач на профільних семінарах та конференціях. Сфери інтересів: SEO, web-аналітика, data science, Capoeira.

  Інші статті автора

  А чому ні?
  Ви ж цього не зробили?
  Ви ж не ходите лікувати зуби до окуліста, а очі - до стоматолога?
  А як ви думаєте: хто повинен робити SEO-аудит?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»