Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Чому ваша реклама в Instagram неефективна?

  1. 2. Види реклами в Інстаграме
  2. 3.Таргетінговая реклама в Інстаграм
  3. 4. Нехай реклама в Instagram не виглядає як реклама
  4. 5. Використовуйте хештеги з розумом
  5. 6. Тестируйте
  6. 7. Не очікуйте миттєвих продажів

  Реклама в Instagram розвивалася з моменту створення каналу, частково завдяки інтеграції з приголомшливою рекламною платформою Facebook. Якщо Ви вже спробували запустити рекламу в Інстаграм, але не отримали очікуваного ефекту, прочитайте цю статтю. Тут ми даємо кілька важливих порад по налаштуванню успішної рекламної кампанії і розповідаємо більше про види реклами в Інстаграме і про те, як важлива таргетована реклама в Instagram.

  Проплачений пост в Інстаграме спрацює краще звичайного, навіть якщо у Вас і так велика кількість передплатників. Наведемо приклад з життя. «Paper Boat Drinks» опублікував цей пост в своєму Інстаграме.

  «Paper Boat Drinks» опублікував цей пост в своєму Інстаграме

  Потім компанія використовувала ту ж картинку і підпис як оголошення в Instagram. Подивіться, наскільки більше користувачів побачило пост і прореагував.

  Ця шеститижнева рекламна кампанія в результаті стала асоціюватися у аудиторії з продуктом і в рази збільшила впізнаваність бренду.

  Незважаючи на те, що залучення аудиторії в Instagram високе, це не означає, що всі ваші оголошення будуть успішними.

  Щоб досягти реальних результатів, використовуйте практичні поради, які допоможуть зробити вашу рекламу ефективною.

  Кидатися в рекламний вир з головою без конкретного плану - перша помилка, яку допускають компанії, запускаючи рекламу в Instagram. Навколо Інстаграма і його можливостей для бізнесу багато галасу і спокуса запустити рекламу якомога швидше великий. Однак без стратегії ваші кампанії не будуть рухатися в потрібному напрямку і досягати цілей.

  Перш ніж запускати рекламу, задайте собі наступні питання:

  • Що Ви просуваєте?
  • Чого Ви хочете домогтися цим рекламним оголошенням?
  • Як ви будете вимірювати успішність кампанії?

  Ваші відповіді визначають подальші дії. Підхід до налаштування рекламної кампанії з метою привернути фоловерів на вашу сторінку буде відрізнятися від кампанії з метою отримати більше email передплатників.

  Налаштування цілей також дозволить Вам прив'язати KPI і метрику до оголошень. Будьте максимально конкретними, встановлюючи цілі. Замість того, щоб просто додати кількість фоловерів, спробуйте збільшити їх чисельність на 20%. Після того, як Ви завершите показ оголошення, у вас буде можливість робити висновки, чи було воно ефективним чи ні. Потім Ви зможете внести корективи в майбутні оголошення.

  2. Види реклами в Інстаграме

  Незважаючи на те, що реклама в Instagram стала активно розвиватися відносно недавно, вона вже набагато випереджає більшість інших рекламних платформ для соціальних мереж, оскільки Instagram інтегрований з Facebook. Це дає нам доступ до розширених фільтрів таргетингу Facebook.

  Існують різні види реклами в Інстаграм, які Ви можете використовувати:

  • Реклама в Instagram за допомогою фото
  • відеооб'яви Instagram
  • Оголошення-карусель Instagram
  • Оголошення в Stories Instagram

  Більш докладно про види реклами в Інстаграм ми описували в цієї статті.

  Тут ми хочемо навести приклад успішного використання відео реклами компанією «Cointreau» - виробника знаменитого французького лікеру. Вони десятиліттями створювали вінтажний бренд і використовували відео рекламу в Інстаграм, щоб стати впізнаваними для жіночої аудиторії у віці 25-35 років. Їх кампанія охопила 150 тисяч користувачок, а рівень залучення аудиторії в шість разів перевищив свідчення на інших платформах.

  Більшість брендів інстинктивно вважають за краще використовувати рекламу в Instagram за допомогою фото. Думайте нестандартно і використовуйте відео, щоб привернути більшу аудиторію.

  3.Таргетінговая реклама в Інстаграм

  Як ми вже згадували, одним з найбільших переваг реклами Instagram є те, що вона інтегрована з Facebook Ads. Це означає, що у Вас є доступ до популярного таргетингу рекламних аудиторій в Facebook.

  Тут Ви також можете використовувати індивідуально налаштовані і схожі аудиторії. Схожі аудиторії дозволяють залучити нових користувачів, схожих на Ваших нинішніх клієнтів, то є шанси, що саме ці люди зацікавляться Вашим продуктом / сервісом досить великі.

  Щоб краще налаштувати таргетовану рекламу в Інстаграм, радимо використовувати ремаркетинг. Ремаркетінг дозволяє показувати оголошення Instagram людям, які раніше відвідували Ваш сайт.

  Використання цих розширених функцій орієнтування може збільшити показник CTR (рейтинг кліків). Чим точніше налаштована Ваша аудиторія, тим вище ймовірність того, що Ваші оголошення показуються людям, зацікавленим у вашому бізнесі. Крім того, збільшення охоплення аудиторії і CTR також може знизити вартість кліка.

  Чи не пропускайте і не поспішайте на етапі налаштування рекламної аудиторії. Подумайте про те, хто Ваші цільові користувачі, і створюйте рекламні кампанії спеціально для них.

  4. Нехай реклама в Instagram не виглядає як реклама

  Користувачам не подобаються кричущі рекламні оголошення. Не будьте продавцем на ринку, зазивають покупців. Така стратегія не зіграє на руку Вашого бренду. Використовуйте більш тонкий підхід. Деякі з кращих оголошень Instagram зовсім і не схожі на рекламні оголошення.

  Instagram відмінно справляється з тим, щоб реклама виглядала органічно в новинній стрічці користувача. Ось тільки вони не контролюють зображення і заголовок, які Ви вибираєте.

  Замість того, щоб використовувати скріншот екрану свого застосування або напхати зображення логотипами, сайт знайомств «Clover» надійшов розумніший і простіше. Компанія використала випадкове фото дівчини, таке ж, як тисячі інших фото в профілях різних людей. Коли Ви прокручуєте стрічку, картинка не кидається в очі своїй очевидною «рекламних», але погляд на дівчині мимоволі затримується.

  Згідно з результатами цієї кампанії, кількість підписок на сайті збільшилася на 30%, а вартість залучення клієнта зменшилася на 60%.

  Згідно з результатами цієї кампанії, кількість підписок на сайті збільшилася на 30%, а вартість залучення клієнта зменшилася на 60%

  5. Використовуйте хештеги з розумом

  Відома тактика маркетингу в Instagram - знайти популярні хештеги і використовувати їх в своїх постах. Таким чином, коли люди шукають інформацію по хештегом, вони знаходять Ваш бренд. Це ефективно, але проблема в тому, що в такому випадку Ваші пости потопають в постах тисячі інших розумників, які використовують один і той же хештег.

  Популярні бренди, такі як Nike і Under Armor, мають величезну аудиторію передплатників, тому вони створюють свої власні фірмові хештеги. Коли ви натискаєте на такі хештеги, Вам показують весь контент певного бренду.

  Навіть якщо Ви поки ще не настільки відомі як Nike, Ви все одно можете підвищити рівень впізнаваності, використавши в своїх оголошеннях Instagram фірмовий хештег.

  Вивчіть свої найпопулярніші хештеги. Можете використовувати звіт Spraut Instagram Analytics, щоб розуміти, які хештеги спрацювали ефективніше в Ваших постах.

  Можете використовувати звіт Spraut Instagram Analytics, щоб розуміти, які хештеги спрацювали ефективніше в Ваших постах

  Ті з хештегов, які виявилися найпопулярнішими, використовуйте в своїй рекламі. Якщо у Вас ще немає даних для аналізу, використання нового фірмового хештега в рекламній кампанії все одно не завадить.

  6. Тестируйте

  Спліт-тестування - один з найважливіших аспектів реклами. Зміна «call to action», підписи або зображення можуть повністю поміняти результати рекламної кампанії. Замість того, щоб обмежувати себе одним рекламним оголошенням, робіть правки, експериментуйте. Навіть найменша зміна має значення

  «Unbounce» запускав A / B тестування. Помінявши одне слово на Лендінзі, вони збільшили показник CTR на 90%.

  Помінявши одне слово на Лендінзі, вони збільшили показник CTR на 90%

  Instagram Ads спрощує A / B тестування. Дублюйте існуючі оголошення, міняйте різні елементи. Почніть з кнопки «call to action» - Instagram надає хороший вибір таких кнопок.

  Почніть з кнопки «call to action» - Instagram надає хороший вибір таких кнопок

  Звичайно, ви також можете змінювати підписи і зображення. Обов'язково проаналізуйте звіти, щоб дізнатися, яка варіація принесла найкращі результати.

  7. Не очікуйте миттєвих продажів

  Хоча реклама в Instagram може бути дуже ефективною, важливо вивчити сам процес покупки. Багато брендів помиляються, вважаючи, що просто реклама обов'язково призведе до миттєвим продажу. Це працює не так, як здається на перший погляд. Коли користувач клацає на Ваше оголошення - це ще не продаж. Від моменту показу реклами до здійснення покупки користувачеві належить пройти ще кілька кроків. Дуже важливо створювати воронку продажів.

  Реальна сила Instagram Ads - це здатність розвивати свій бренд, спілкуватися з більш широкою аудиторією і завойовувати довіру. Це в кінцевому підсумку і призводить до продажів. Як би складно це не було, думайте на кілька кроків вперед. Реклама Instagram - це частина вашої загальної стратегії і принесе довгострокові результати, тому не будьте розчаровані, якщо не отримаєте негайного зростання продажів.

  Чого Ви хочете домогтися цим рекламним оголошенням?
  Як ви будете вимірювати успішність кампанії?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»