Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Чому вашому бізнесу потрібна маркетингова стратегія

  1. Що таке маркетингова стратегія, кому і навіщо вона потрібна
  2. Етапи розробки маркетингової стратегії
  3. Що включає маркетингова стратегія від компанії «Технології успіху»

  «У вас є маркетингова стратегія щодо розвитку вашого бізнесу?» Відповідаючи на це питання, підприємці діляться на дві групи:

  1. - Так, звичайно. Ми успішно впроваджуємо практично всі рекомендації маркетолога.

  2. - Навіщо?

  - Навіщо

  Якщо ви ставитеся до другої групи, то ми готові провести для вас лікнеп на тему «Що, навіщо і як: розробка маркетингової стратегії вашої компанії». Всіх, хто цікавиться також буде корисно дізнатися деякі нюанси.

  Ви напевно стикалися з такою ситуацією, коли бюджети на рекламу і просування в Інтернеті збільшуються з кожним місяцем чи не в геометричній прогресії, але так і не приносять бажаного результату. Було? Ми на 90% упевнені, що було. Зазвичай це відбувається через неправильне використання інструментів просування та реклами. Від таргетингу немає віддачі? Швидше за все, невірно визначено цільова аудиторія. Акція не спрацювала? Можливо, варто зайнятися репутацією бренду. Зовсім немає продажів? Тут необхідно щільно попрацювати над собою.

  Що таке маркетингова стратегія, кому і навіщо вона потрібна

  Перш ніж віддавати свій сайт на розтерзання сеошників і копірайтерів, розробіть детальну маркетингову стратегію. Вона стане в нагоді вам не тільки для просування в Інтернеті, про немає. Вона стане вашою дороговказною зіркою в подорож по світу бізнесу, повного непередбачуваних конкурентів і лабіринтів рекламних кампаній!

  Маркетингова стратегія - це детальний план дій по збільшенню прибутку вашого бізнесу. Це основна стратегія розвитку всього вашої справи! Вона включає в себе покрокову інструкцію по досягненню поставлених цілей, будь то генерація заявок або формування впізнаваності бренду, і пишеться з прогнозуванням в середньому на рік або інший заданий період часу. Крім того, стратегія повинна регулярно оновлюватися і доопрацьовуватися, адже чим зрозуміліше і актуальніше вона буде, тим більше прибутку ви зможете отримати.

  Кому? Що? Де? На ці питання повинна відповідати ефективна маркетингова стратегія.

  Кому потрібен маркетинговий план? Вам. Саме вам, адже тільки ви зацікавлені в успіху власного бізнесу. А без стратегії навряд чи можливо втриматися на ринку. Але питання про інше.

  Але питання про інше

  • Кому потрібен ваш товар / послуга?

  Розробка маркетингової стратегії в першу чергу має на увазі визначення цільової аудиторії (далі - ЦА), тобто груп людей, які є вашими потенційними клієнтами. Але неможливо визначити їх по 1-2 критеріям. Розберемо на конкретному прикладі.

  Уявіть, що ваш бізнес - продаж декоративної косметики. Однак, як би парадоксально це не звучало, ви не можете сказати, що ваша ЦА - це все жінки у віці від 18 до 70 років. По-перше, просто не кожна представниця прекрасної статі користується декоративною косметикою. По-друге, далеко не всі можуть дозволити собі саме ваші продукти, але ж ви займаєтеся тільки елітними брендами. Тому відразу відкидаємо тих, чий дохід становить менше 50 000 рублів. Пенсіонерки теж геть зі списку. По-третє, ваша косметика складається тільки з натуральних інгредієнтів, тому може викликати алергічні реакції у людей з чутливою шкірою. По-четверте ... хоча, мабуть, і цього достатньо для прикладу. Ви вже відчули, як звузився коло потенційних клієнтів? Вибираючи нішу на ринку, ви відразу обмежуєте і свою ЦА. Тому в ідеалі навіть найперший бізнес-план вже повинен передбачати ретельно продуману маркетингову стратегію.

  Тому в ідеалі навіть найперший бізнес-план вже повинен передбачати ретельно продуману маркетингову стратегію

  • Що ви пропонуєте?

  Без чіткого формулювання УТП (унікальної торговельної пропозиції) не чекайте успіху. Ви повинні розуміти, чим ваш товар або послуга кардинально відрізняється (в кращу сторону, звичайно ж) від тих, що пропонують конкуренти. І ці переваги необхідно донести до вашої ЦА.

  Читайте докладніше в статті « Як створювати конкурентні переваги для зростання продажів ».

  Ще один приклад: припустимо, ви продаєте лікарські трави через Інтернет. Ні, не ті, яких повно в кожній аптеці. Ваші товари з найбільш екологічно чистих районів країни поставляються прямо додому до замовника в герметичній і стильній упаковці, яка надовго зберігає всі властивості трав. Доставка здійснюється безкоштовно по всьому світу. Як бонус клієнт отримує консультацію фітотерапевта на вашому сайті. Також можливе замовлення екзотичних трав і Суперфуд останнього врожаю. Вражає? Вражає. А ЦА вже визначили?

  • Де шукати клієнтів?

  Геолокація - ще один важливий фактор у розвитку вашого бізнесу. Якщо у вас є тільки невелика команда фахівців, які швидко і якісно встановлюють пластикові вікна, то немає сенсу рекламувати свої послуги на всю країну. Ви ж не повезете склопакети з Владивостока до Калінінграда!

  Визначте межі своїх можливостей. Якщо у вас інтернет-магазин автохімії з мільйонами позицій, то сміливо працюйте по Росії і СНД. Але якщо у вас невелика сімейна пекарня, то навіть спроба вийти за межі міста може виявитися ризикованою для бізнесу.

  Від вашого географічного розташування буде прямо залежати вибір каналів просування. Грубо кажучи, інтернет-магазину - контекст по РФ і SMM, маленької пекарні - реклама на місцевому радіо і флаєри з купонами на знижку.

  « Топ-10 геніальних маркетингових ходів, які змінили світ ».

  Пам'ятайте, що вам необхідно чітке позиціонування свого власного бізнесу. Ось навіщо так потрібен маркетинг і ретельно опрацьована маркетингова стратегія: крім іншого вона підкаже, де краще «ловити» вашу ЦА - онлайн або офлайн? В VK або FB? За допомогою контекстної або медійної реклами?

  Детальна стратегія, складена командою наших маркетологів, докладно відповість на ці та інші питання, вона буде справжнім керівництвом до дії - ваш бізнес точно стане успішним!

  Читайте також " Як збільшити повторні продажу ».

  Етапи розробки маркетингової стратегії

  Кращий метод розробки маркетингової стратегії - поетапний. Він дозволяє ретельно вивчити бізнес клієнта і зробити стратегію (як план дій) більш структурованою і зрозумілою.

  Правильна і коректна робота над маркетинговим планом починається з аналізу поточної ситуації. Ми збираємо дані про компанію, її діяльність і поточної ситуації і аналізуємо їх. Без інформації про те, як йдуть справи в компанії на даний момент, неможливо коректно ставити завдання і цілі на майбутнє.

  На цьому ж етапі проводиться аналіз конкурентів - ні в якому разі не можна виключати його з дослідження, так як конкуренти роблять величезний вплив на поточний стан і майбутнє компанії.

  Наступний етап - постановка цілей і завдань. Після ретельного аналізу бізнесу і поточної ситуації ми визначаємо ключові напрямки в роботі компанії, які дадуть прибуток і найбільш ефективно спрацюють при впровадженні маркетингового плану.

  На третьому етапі відбувається власне створення стратегії. Ми ведемо щільну роботу з вашим продуктом: розглядаємо позиціонування, опрацьовуємо УТП, слоган, ключові повідомлення та формати їх подання. Грунтуючись на аналізі даних вашого бізнесу і конкурентів, виявивши точки зростання і визначивши першочергові завдання, ми розробляємо маркетингову стратегію, для кожного клієнта - індивідуально. В результаті ви отримуєте презентацію з описом всіх необхідних робіт і їх детальним обґрунтуванням.

  Тільки після розробки маркетингової стратегії розвитку підбираються найбільш ефективні інструменти для вашого бізнесу. Ви отримуєте докладний опис кожного з них, чому ефективний той чи інший інструмент, які конкретно результати він дасть і т. Д. Підсумок - готова інструкція по роботі з різними інструментами, адже не можна просто так запропонувати використання SMM або контекстної реклами без попередніх досліджень і аналізу ЦА і конкурентів.

  Читайте також " Що таке контент-маркетинг і як застосувати його для бізнесу ».

  На останньому етапі обговорюють і визначають критерії, за допомогою яких буде відслідковуватися рівень успішності впроваджених інструментів. Їх вибір залежить від конкретного випадку і поставлених завдань і цілей.

  Що включає маркетингова стратегія від компанії «Технології успіху»

  Тепер ви розумієте, навіщо вашому бізнесу потрібен маркетинг і в Інтернеті, і офлайн? Пора дізнатися, що ж конкретно входить в документ під назвою «Маркетингова стратегія компанії».

  Результатом роботи нашої команди стане керівництво до дії по просуванню вашого бізнесу. Ви отримуєте документ, який включає:

  • аудит назви товару / послуги / бренду і рекомендації щодо його поліпшення;
  • опис та аналіз ЦА, її потреб;
  • продає ідею;
  • план просування по різних каналах генерації заявок в Інтернеті і рекомендації по їх вибору;
  • рекомендації з організації роботи відділу продажів;
  • настройку систем аналітики, що визначають ефективність рекламних кампаній;
  • фінансовий і контент-плани;
  • ТЗ на створення логотипу;
  • теглайн і т. д.

  д

  Отримуючи готову стратегію від наших маркетологів, максимально уточніть всі деталі, щоб бути повністю зануреним у дослідження і розбиратися в процесі. Завдяки маркетинговому плану ви будете точно знати своїх клієнтів, цінність своїх товарів / послуг і в підсумку зможете легко організовувати власні маркетингові акції, тим самим збільшуючи продажі.

  Ми із задоволенням допоможемо вам у цьому питанні і запропонуємо детальну стратегію розвитку конкретно для вашого бізнесу. Детальніше з послугою ви можете ознайомитися в розділі « маркетингові стратегії ».

  Навіщо?
  Було?
  Від таргетингу немає віддачі?
  Акція не спрацювала?
  Зовсім немає продажів?
  Кому?
  Що?
  Де?
  Ви вже відчули, як звузився коло потенційних клієнтів?
  Вражає?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»