Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Чорна SEO-оптимізація сайтів

  1. Чорна SEO-оптимізація сайтів Подробиці Переглядів: 4425 Що таке чорне SEO.
  2. Основні методи чорної SEO оптимізації.
  3. Чим небезпечне чорна SEO оптимізація сайту.

  Чорна SEO-оптимізація сайтів

  Подробиці Переглядів: 4425

  Що таке чорне SEO.

  Оптимізація сайту має на увазі під собою кілька видів. Одним з них є так зване чорне SEO. Що ж воно собою являє?

  Чорна SEO оптимізація - це підстроювання коду, тексту і безлічі інших параметрів інтернет сайту під алгоритми пошукових систем, з використанням заборонених і обманних методів. Основною метою чорного SEO, так само як і будь-який інший оптимізації - це виведення сайту в топи пошукових систем по ключових запитах.

  Питання, а чому ж це саме SEO чорне? Відповідь на нього простий, за допомогою даної оптимізації (хоча будь-яка оптимізації в тому чи іншому вигляді є невеликим обманом) Ви:

  - обманювати користувачів

  - обманювати пошукові системи

  Ефекти від даної оптимізації досягаються найчастіше дуже швидко, але так само швидкоплинно і дію цих ефектів, а в підсумку - бан від пошукових систем.

  Основні методи чорної SEO оптимізації.

  У даного виду оптимізації сайтів, звичайно ж, є безліч способів і методів. Я навіть не уявляю, скільки їх всього насправді, тут же наведу список основних з них.

  1 спосіб чорної SEO оптимізації. Створення мережі дорвеев. Дорвеи - це сторінка, або невеликий сайт, створений спеціально для пошукових систем, і не несе ніякої цінної інформації для користувача. Найчастіше дана сторінка заточена під певний ключовий запит, і має безглуздий текст, а користувача з даних сторінок перекидає на необхідний сайт за допомогою скриптів. Дані сторінки живуть недовго в пошукових системах, і при виявленні відразу ж обкладаються баном.

  2 спосіб чорної SEO оптимізації. Використання клоакинга. Клоакинг - створення коду сторінки, який відрізняється при видачі користувачам і пошуковим системам. Простіше кажучи, користувач, що зайшов на сайт, бачить одну інформацію, а пошукові роботи іншу. Даний вид оптимізації карається пошуковими системами.

  3 спосіб чорної SEO оптимізації. Використання в посиланнях однопіксельні картинок в посиланнях. Даний прийом використовується з давніх-давен, суть його полягає в створенні однопіксельні картинки, яка не видима користувачу, з необхідною посиланням. Даний вид просування давно відстежується пошуковими системами, і не принесе тривалого ефекту, а проект використовує даний вид швидше за все потрапить в бан.

  4 спосіб чорної SEO оптимізації. Свопінг. Свопінг - заміна матеріалу сторінки, яка знаходиться в топі пошукових систем на інший. Просунувши сторінку в пошукових системах по людському запитом, наприклад - «Як приготувати Курку», після попадання сторінки в топ-10, контент на ній різко змінюється на реферальні посилання, порно матеріали, величезна кількість банерів і т.п. Дана сторінка після такої зміни найближчим часом покине топ.

  5 спосіб чорної SEO оптимізації. Приховування тексту від користувача. Суть даного виду оптимізації полягає в створенні тексту таким кольором, що він стане зливатися з фоном сторінки, і не буде помітний користувачам, але пошукові роботи будуть його визначати. Його використання дозволяє власнику сайту розміщувати будь-яку кількість ключових слів в тексті, не псуючи при цьому читаність самого тексту. даний вид чорної SEO оптимізації, відстежується пошуковими системи, з подальшими санкціями щодо Вашого сайту.

  6 спосіб чорної SEO оптимізації. Створення «лінкоферми». Лінкоферми - так звана ферма посилань, являє собою розведення великої кількості сайтів, що посилаються на даний ресурс. При цьому посилаються сайти не мають ніякої користі для користувачів. Даний спосіб схожий на створення мережі дорвеев. В основному такими фермами стають каталоги сайтів, провідні на не релевантні ресурси. Пошукові системи ставлять під фільтр все такі проекти після їх виявлення.

  7 спосіб чорної SEO оптимізації. Внутрішній контрольний спам. Створення величезної кількості внутрішніх посилань на своєму проекті. В цілому внутрішні посилання це корисна річ, але заспамлівать ними свій ресурс недоцільно.

  8 спосіб чорної SEO оптимізації. Крадений контент. Використання чужих текстів, картинок, відеозаписів і т.п.

  Ось, напевно, 8 основних способів чорної SEO оптимізації. Хоча я повторюся, що насправді їх набагато більше, і деякі власники сайтів придумують все більш витончені способи оптимізувати свій сайт по чорному.

  Чим небезпечне чорна SEO оптимізація сайту.

  Звичайно, після використання таких методів у великій кількості Ви отримаєте результат:

  - Сайт потрапить в топ, по ключових запитах

  - Витрати на таке просування мінімальні

  - Якість і контент сайту не мають значення

  Але всі ці результати короткочасні, і трохи згодом пошукові роботи виявлять обман. І з Вашим сайтом відбудеться Слуда:

  - Випадання з топа по ключових запитах

  - Накладення фільтрів від пошукових систем

  Ось і все, що хотілося розповісти про способи чорної SEO оптимізації. А використовувати дані види або ж просувати сайт по білому або по сірому це вирішувати Вам.

  Що ж воно собою являє?
  Питання, а чому ж це саме SEO чорне?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»