Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Чорні методи просування сайтів. Як не потрібно розкручувати свій сайт.

  Для розкрутки недавно створеного сайту або ресурсу, яким практично не займалися, потрібно від 2 до 9 місяців. При цьому кожен власник хотів би отримати результат якомога швидше і деколи навіть готовий піти на ризики заради це. На жаль, ні до чого хорошого такий підхід не приведе.

  Будь-які грубі спроби вплинути на результати видачі відносяться до чорного SEO. C такими методами пошуковики активно борються - накладають санкції, виключають з індексу. Тобто фактично це «квиток в один кінець»: результат ви, можливо, отримаєте швидко, але так само швидко вас зловлять.

  Давайте розбиратися, якими методами ні в якому разі не варто розкручувати сайт. До речі, в цієї статті ми даємо ще кілька порад, як робити не можна.

  • Накрутка поведінкових факторів - імітація дій користувачів на сайті.

   Не так давно на результати видачі стало впливати поведінку користувачів на сайті - читають тексти або побіжно переглядають, скільки часу користувачі проводять на сайті, скільки сторінок відвідують, як швидко з сайту йдуть тощо Саме тому стали популярні різні сервіси накрутки поведінки користувачів, наприклад, Livesurf. Необхідно лише зробити оплату, і вам сформують певна поведінка користувачів на сайті.

   Можна виділити два види накрутки: автоматичний і ручний. У першому випадку на сайт заходять боти, в другому - співробітники будь-якого сервісу накрутки і здійснюють ряд дій, формуючи бажані ПФ.

   Якщо вас спіймають на використанні подібних методів, а ймовірність цього дуже висока, будуть санкції - зниження позицій у видачу. Ось яку відповідь на цей рахунок дає Яндекс:

   Ось яку відповідь на цей рахунок дає Яндекс:

   Майже про всі сервісах-накрутчиків Яндекс знає: WebEffector, SerpClick, Userator і Movebo точно використовувати для просування не слід.

   Санкції накладаються строком на півроку і більше.

  • Нормативний спам - масова закупівля посилань на біржах (наприклад, Sape), автоматичний обмін посиланнями. Поява великої кількості посилань (найчастіше з сумнівних сайтів) теж користі не принесе. Пошуковики давно борються з покупкою посилань і накладають санкції за це.

   Про «Минусинськ», новий алгоритм Яндекса , Чули вже, напевно, все. Він якраз знижує у видачі сайти, які активно займаються купівлею посилань. Якщо ваш ресурс потрапить під «Минусинськ», то варто очікувати просідання позицій по більшості запитів і, відповідно, зниження трафіку та продажів.

   До речі, Google теж такі посилання не любить, при їх виявленні сайт потрапляє під «Пінгвін».

  • Посилення посилань - покупка переходів по посиланнях для їх посилення. Схема дій така: купуються посилання, наприклад, на біржі, а потім вони «посилюються» автоматичними або ручними переходами по ним, див. Пункт 1 нашого списку.

   З точки зору пошукових систем подібна робота також вважається штучної накруткою і веде до санкцій.

  • Прихований текст - розміщення на сторінках свого сайту тексту, невидимого для відвідувачів, але индексируемого роботами. Цей прийом використовують для додаткової оптимізації - прихований текст максимально насичують необхідними ключовими словами. На сьогоднішній день подібний метод легко призведе до виключення сайту з індексу.

   Іноді власники сайтів роблять це ненавмисно, просто використовують неконтрастні кольору. Перевірте, що у вас не так:

   Перевірте, що у вас не так:

  • Використання прихованих посилань - розміщення на сторінках свого сайту великої кількості невидимих посилань.

   Дуже часто бувають випадків, коли власник ресурсу і не підозрює про існування таких посилань і думає, що його сайт білий і пухнастий.

   Наприклад, такі посилання бувають вшиті і замасковані в шаблонах CMS (їх можна зустріти на кожному другому сайті Joomla та WordPress). Це не просто слова, це те, що ми регулярно знаходимо на сайтах наших клієнтів. Так, в одному шаблоні було близько 8 вихідних посилань з головної та по 6 на кожній внутрішній сторінці. А клієнт зрозуміти не міг, чому в ТОП потрапити не виходить.

   Яндекс і Google не люблять безліч вихідних посилань на сторонні, нетематичні і низькоякісні ресурси. Тому за їх наявність легко можна потрапити під дію фільтрів або зовсім випасти з індексу.

  • Створення сайтів-аффіліатов - додаткових ресурсів тієї ж тематики, що і основний сайт, але не мають ніякої нової і унікальної інформації для користувачів.

   Всі ці сайти просуваються в одному і тому ж регіоні за однаковими запитами. Ціль подібних заходів - зайняти видачу тільки своїми сайтами, відповідно, отримати більше замовлень. Для цього ухіщряются і створюють візуально різні сайти - різні дизайни, тексти, контакти: реєструють декілька юридичних осіб, телефонів, адрес офісів, щоб тільки пошукачі не зловили.

   Всього по одному дзвінку конкурента, який вас розкусить, Яндекс і Google може вручну перевірити обидва сайти і накласти санкції на всі сайти-двійники. Увесь труд з просування сайтів (і чималі гроші) будуть марними.

   У Яндекса при цьому у видачі залишиться тільки головний сайт, у Google - просідання позицій всіх сайтів-аффіліатов. Воно вам треба?

  • Пошуковий спам - переоптімізацію сайту. Перенасичення текстів, тегів ключовими словами також вважається спробою маніпулювати видачею і загрожує просіданням на 10-40 позицій, втратою трафіку.

   Так, це хороший спосіб потрапити в ТОП, але і такий же вірний, щоб завести сайт під АГС Яндекса або «Панду» Google. Пишіть для людей, а не роботів!

   Приклад спамние тексту:


  • Надлишкова внутрішня перелінковка - використання на своєму сайті занадто великої кількості внутрішніх посилань. За це також може послідувати песимізація. Все повинно бути в міру.
  • Крадіжка контенту - копіювання популярних матеріалів, розміщених на сторонніх ресурсах, також загрожує санкціями. Наприклад, ви легко можете потрапити під АГС.

   Буває, що пошукові системи не можуть належно визначити сайт-першоджерело. Ви думаєте, що у вас унікальний текст, а Яндекс думає, що ви його вкрали. Що тут сказати: перевірте кожен свій текст на унікальність. Наприклад, за допомогою сервісу text.ru .

  • Накрутка пошукових підказок - імітація популярності будь-якого запиту.

   Одночасно безліч людей починає вбивати в пошуковий рядок один і той же запит, пошуковик думає, що запит популярний, починає показувати його серед підказок звичайним користувачам. Підказки для пошуку використовують часто - почнуться переходи на сайт за штучно створеному запитом.

   Як і всі інші види накруток, вона буває ручної і автоматичної, за своєю суттю є спамом і досить просто обчислюється алгоритмами пошукових систем.

   Використовуючи даний метод, ви привернете до свого сайту нездорову увагу пошукових систем.

   Спочатку переходи, можливо, будуть, але в підсумку - втрата накручених підказок, просідання у видачі, санкції з боку пошукових систем.

  • Дорвеи - створення сайтів або сторінок, призначених для перенаправлення за допомогою редиректу пользователей на просувний ресурс. Вміст дорвеев для людей ніякої цінності не представляє, це просто набір нескладного тексту, практично повністю складається з ключових слів.

   Пошуковики вважають, що такі сайти «захаращують» Інтернет, тому за просування дорвеями можна різко і серйозно просісти у видачі або зовсім вилетіти з індексу. Наприклад, Яндекс надсилав користувачам, активно застосовують подібний метод, такі повідомлення:

   Наприклад, Яндекс надсилав користувачам, активно застосовують подібний метод, такі повідомлення:

   Метод, звичайно, застарілий, але іноді їх чекає ще намагаються витягнути сайт в ТОП. А ще є клоакинг, свопинг і інші відомі, але вже відходять на другий план, методи чорного просування сайтів.

   Як бачите, використання будь-якого з методів чорного SEO загрожує або повним випаданням сайту з індексу, або істотним падінням позицій. Відновити сайт після такого «просування» буде дуже проблематично, і на це піде чимало часу. Найчастіше буває легше створити новий сайт й зайнятися його просуванням, ніж реабілітувати старий в очах пошукових систем. Тому потрібен вам такий досвід?

   У своїй роботі ми ніколи не використовуємо сумнівні методи просування, чого і вам бажаємо. Рекомендуємо спрямувати зусилля на оптимізацію, розробку якісного контенту, поліпшення юзабіліті. Якщо у вас довгострокові плани на сайт - не поспішайте, розвивайте його поступово і стежте за якістю тих робіт, що ви проводите. використовуйте біле SEO !

  Воно вам треба?
  Тому потрібен вам такий досвід?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»