Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Дешеві SEO коштує занадто багато.

  1. Це розумно бути скромним. Ви хочете отримати найкращу пропозицію. Зрештою, якщо ви можете отримати...
  2. SEO: вартість проданого товару

  Це розумно бути скромним.

  Ви хочете отримати найкращу пропозицію. Зрештою, якщо ви можете отримати щось дешевше в іншому місці, чи не так? Я розумію. Є дуже мало випадків, коли я купую продукт, або онлайн, або в магазині, що я не шукаю найкращої ціни. Я маю на увазі, якщо я купую останній гаджет (я хочу Планшетний планшет Google , якщо ви зацікавлені в отриманні мені подарунка), я шукаю найкращу ціну. У мене є чотири діти, тому ми знімаємо купони і шукаємо найкращу ціну. Але бути скромним і бути дешевим не те ж саме.

  Вартість дешевих

  Є певні речі, на яких я не скупився. Коли я був єдиним хлопцем, який жив на зарплаті газетного репортера, я дізнався про деякі важкі уроки про те, як бути дешевим. Кожного тижня мій сусіда по кімнаті (який до цих пір є одним з найдешевших хлопців, яких я знаю), і я б пішов з покупками продуктів. Ми були обидва бідні, тому ми цінували покупку. Ми купили загальний ВСЕ. Це навчило мене, що іноді краще заплатити за справжню річ. Я досі не можу дивитися на загальні “поп-пироги”, не отримуючи металевого смаку в роті. Ми би купили це продовольство, та деяке з це було так погане що ми би не з'їїли це. Вона пішла до марнотратства, і ми дійсно не могли дозволити собі відпустити цю їжу. Вартість закінчилася являюча ціна загальних pop-tarts, плюс подорож до крамниці купити реальну річ.

  Звичайно, поп-пироги і маркетинг - це не одне і те ж. Коли ви довіряєте кому-небудь, щоб допомогти вам з вашим маркетингом, у вас є спосіб втратити більше, ніж $ 3 коробки вуглеводів. А в пошуковому маркетингу, бути дешевим може бути катастрофічним.

  Дозвольте мені перейти до погоні. Коли ви скупитися на SEO і SEM, ви ризикуєте втратити ефективність вашого сайту повністю. За останні півтора року ситуація різко змінилася. Дешевий SEO не тільки неефективний, у багатьох випадках може пошкодити ваш бренд і ваш сайт. Коли ви купуєте дешевий SEO, ви не є скромним. Ви не купуєте той самий продукт за нижчою ціною.

  Ви купуєте нижчий продукт за нижчою ціною.

  У деяких випадках були компанії, які змушені були відмовитися від всього свого сайту та доменного імені, з яким вона пов'язана, оскільки вони вибрали дешевий маршрут SEO. Іншими словами, вони втратили все, тому що не платять за компетентну компанію з пошукової оптимізації.

  Одним з найбільш швидкозростаючих сегментів індустрії SEO є стягнення штрафів. Ви чуєте це? Я не хочу бути заступником страху - але це відбувається щодня. Багато SEO зараз працюють над тим, щоб допомогти людям, які були покарані Google за те, що вони самі робили не більше двох років тому. І, ці штрафи іноді були викликані порадою деяких найвідоміших імен у світі SEO. Зараз ніхто не застрахований від того, що Google карає. Правила змінилися.

  Якщо у вас немає компетентного SEO, ви навіть не можете зрозуміти, що вас карають. Ви можете просто подумати, що "SEO не працює". Я тут, щоб сказати вам, що SEO працює - коли все зроблено правильно - але SEO не є навіть тією самою дисципліною, якою раніше було. Якщо ваш SEO не пристосувався, то, ймовірно, вам це зашкодить. Це означає переміщення вашого сайту назад у пошуках, а не просто залишитися тим же самим або не зібрати тягу - насправді все гірше.

  Якщо ваш SEO заряджає вас значно менше, ніж інші фірми, я збираюся сказати, що є велика ймовірність, що вони шкодять вам і не допомагають вам. Якщо ваша фірма передає що-небудь людям у країнах, що розвиваються, особливо у створенні контенту, ви, швидше за все, маєте проблеми.

  SEO: вартість проданого товару

  Давайте зробимо невелику математику - я обіцяю, що це не буде занадто болісно. Нижче наведена таблиця з переліком середньої заробітної плати SEO різних рівнів досвіду, відповідно до Скляні двері . Я округлив цифри для простоти.

  Середня заробітна плата SEO

  (Досвід роботи 1-3 роки)

  Середня заробітна плата SEO

  (Досвід роботи 4-6 років)

  Середня заробітна плата SEO

  (Досвід роботи 7-9 років)

  Середня заробітна плата SEO

  (10-15 років досвіду)

  $ 55,000

  $ 64,000

  $ 76,000

  $ 85,000

  У нашій фірмі ми перейшли на практично ексклюзивну погодинну білінгову модель. Наприкінці дня, єдине, що SEO агентства повинні продати час. Отже, коли ми оцінюємо щомісячні потреби, утримувач базується на нашому досвіді того, скільки часу потрібно для того, щоб задовольнити потреби клієнта.

  Для нашої найпростішої програми - і я скажу вам після 20 років у цьому просторі, це найосновніший я можу свідомо продати когось і спати вночі - ми оцінюємо, що мінімальна програма для простого сайту вимагатиме приблизно 15 чоловік годин на місяць. Та ні, я не збираюся поділити цей список результатів якщо ви не є потенційний клієнт. Ця погодинна цифра, як правило, відбувається після першого місяця, коли, як правило, витрачається набагато більше годин на проведення аудитів, стратегії кампанії та встановлення.

  З мого досвіду, якщо ви вкладете в менший час, ви можете просто викинути гроші - тому що ви не отримаєте нічого з цього. Тепер завжди є винятки з цього правила, і деякі сайти в неконкурентних районах можуть піти з меншою кількістю годин. Але, середній сайт дійсно вимагає 15 годин або більше SEO любов на місяць, щоб показати ROI в 3 рази чистий, що ви витрачаєте. Я вважаю, що вся реклама повинна доставляти 3 рази чистим з часом - інакше немає жодної мети робити рекламу.

  Отже, ми бачили заробітну плату і говорили про час, необхідний для створення якісної програми. Я знаю, що є способи, якими люди можуть скоротити час, необхідний для отримання прибуткової програми, але 15 годин - це мінімальна кількість часу, необхідного для досягнення успіху.

  Припустимо, що середній SEO має близько 25 годин на тиждень, щоб присвятити фактично безпосередньо роботі над SEO. Решта часу витрачається на дослідження того, що відбувається з Google, адміністративних завдань і особистого просування. Це означає, що за більшість місяців вони мають 120 годин фактичного часу для роботи на сайтах.

  Якщо SEO стягує 500 доларів на місяць за свої послуги і вкладає час, необхідний для того, щоб бути ефективним (15 годин на клієнта), вони можуть обслуговувати 6 клієнтів одночасно, і вони становлять близько $ 30,000 / рік. Якщо вони працюють 8-денний день, що в середньому дорівнює $ 14,42 за годину. І це без накладних витрат, витрат на інструменти та багато інших витрат.

  Це пристойні гроші для стажера - і я навіть стверджував, що це нормально для початкового рівня SEO. Але, якщо ви хочете когось з цінним досвідом, ви не отримаєте їх за 14 доларів на годину. Принаймні не в США Звичайно, є деякі люди, які можуть працювати швидше, ніж інші - але вони, безумовно, роблять більше $ 14 за годину, якщо вони хороші. Навіть якщо вони скоротять результати наполовину, вони не роблять те, що вони коштують у розмірі 500 доларів на місяць на кожного клієнта. Вони навіть не отримують достатньо $ 1000 / місяць. Якщо вони є якісь хороші, хтось заплатить їм більше, ніж це. Подивіться на таблицю зарплат вище.

  Таким чином, суть справи полягає в тому, що, якщо ви займаєтеся покупою SEO за ціною, ви коштуєте собі грошей. Подумайте про те, що це коштуватиме вам найняти когось (або декілька хтось) повний робочий день, щоб працювати. Потім подумайте про те, щоб витратити ці гроші на агентство, подібне до нашого, - де ви отримаєте декількох стратегів і фахівців, які використовують свої навички експертів щодо вашого вмісту, коду, посилань і соціальних профілів - за ті ж гроші або, можливо, менше. Зрозуміло, що недорога програма SEO не дає адекватних результатів, щоб показати ефективне повернення, або хтось працює за неймовірно низькою заробітною платою. Ті, хто заробляє на низькій заробітній платі, зазвичай не є тими, хто хоче керувати одним з найбільш важливих маркетингових каналів.

  Якщо ви хочете витратити $ 500 на місяць без повернення, я знаю деякі дійсно великі стейк-ресторани, до яких ми можемо піти, і принаймні отримати повний живіт і веселу ніч з ваших грошей. Передзвони мені і ми поїдемо.

  Якщо ви розумієте і вам подобається наш підхід, ви можете зв'язатися з нами, і ми поговоримо з вами про наш ручний підхід до цифрового маркетингу.

  Зрештою, якщо ви можете отримати щось дешевше в іншому місці, чи не так?
  Ви чуєте це?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»