Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Deus Ex: Mankind Divided. Керівництво по графічним налаштувань

  Нещодавно вийшла гра Deus Ex: Mankind Divided , Яка продемонструвала істотний стрибок в якості графіки щодо попередньої частини Human Revolution. Разом з покращала картинкою кардинально зросли і системні вимоги. Щоб грати при Ultra-якості потрібні сучасні відеокарти вище середнього рівня. Решті доведеться знижувати параметри графіки, вибираючи стандартні попередні параметрів для різних графічних режимів або підбирати їх вручну. Другий варіант дає більше можливостей для досягнення оптимального балансу між якістю картинки і продуктивністю, але розібратися в численних налаштуваннях простому гравцеві складно. Наша стаття допоможе в цьому. Ми наочно покажемо, як працює кожен окремий параметр налаштувань, що він змінює і як впливає на загальну картинку і продуктивність. Як приклад відразу підберемо оптимальну конфігурацію налаштувань для GeForce GTX 950, GeForce GTX 960 і GeForce GTX 780. Попутно розкриємо деякі нюанси, з якими можна зіткнутися при максимальній якості графіки. Так що цей посібник стане в нагоді і власникам топових графічних карт.

  Deus Ex: Mankind Divided

  Гра використовує сильно модифікований движок Glacier 2 (серія Hitman). Deus Ex: Mankind Divided радує чіткими текстурами і ретельно пропрацював оточенням з великою кількістю деталей. Основним API на даний момент є DirectX 11, і всі тести проводилися в такому режимі.

  Основним API на даний момент є DirectX 11, і всі тести проводилися в такому режимі

  Підтримка DirectX 12 присутній поки лише в бета-версії гри. Тобто пересічний гравець, який не активував бета-режим Mankind Divided, навіть не зможе включити DirectX 12. Міра вимушена. У новому API продуктивність ще не доведена до розуму - вона нижче, можливі деякі помилки при рнедерінге деяких ефектів.

  Опис конфігурації тестової системи нижче.

  тестовий стенд

  • процесор: Intel Core i7-6950X @ 4,1 ГГц
  • материнська плата: MSI X99S MPOWER
  • відеокарта: GeForce GTX 780 3GB (1100/7012 МГц)
  • пам'ять: DDR4 Kingston HyperX HX430C15SB2K4 / 16, 3000 МГц, 4x4 ГБ
  • жорсткий диск: Hitachi HDS721010CLA332, 1 TБ
  • блок живлення: Seasonic SS-750KM
  • операційна система: Windows 7 Ultimate SP1 x64 і Windows 10 x64
  • драйвер GeForce: NVIDIA GeForce 372.70

  Щоб краще оцінити вплив кожного окремого параметра графічних налаштувань, за основу візьмемо режим максимальної якості (Ultra) при дозволі Full HD, а потім будемо по черзі змінювати кожен пункт графічних налаштувань. Все це буде супроводжуватися порівняльними скріншотами і тестами в різних режимах. Для візуального порівняння будуть використовуватися різні ігрові сцени, щоб краще показати відмінності. Для тестування задіяна одна сцена. Замість вбудованого бечнмарка відбувалася певна послідовність дій на рівні «Захрада» - це район з теплицями на даху в комплексі Утулек, який відкривається герою після загибелі Талоса Рукера. У плані навантаження на відеокарту це найважча локація, на якій продуктивність нижче, ніж у багатьох інших ігрових моментах. Підібрана особлива послідовність дій зі стріляниною і «прилипання» до укриттях, щоб відобразити різні ігрові моменти. Сам рівень попередньо зачищений від ворогів, що дозволяє точно повторювати всі дії під час тестування. Для зменшення похибки в кожному режимі відбувалося по 6 тестових повторів, а в разі потреби виконувалися додаткові прогони.

  Вбудований бечмарк не використовувався за тієї причини, що його результати дещо відрізняються від реальної ситуації в грі. Він створює більш важку навантаження в порівнянні з реальною грою, і на нього не завжди впливають настройки графіки. Тому варіант з ручним тестуванням більш практичний.

  Щоб краще визначити критичні важливі для продуктивності параметри ми взяли відеокарту, яка в звичайному Ultra-режимі видавала близько 30 fps. Це GeForce GTX 780 з фіксованим розгоном до 1100/7012 МГц. Ліміт потужності збільшений до максимуму, покращено охолодження, що забезпечило абсолютну стабільність частоти Boost на значенні 1100 МГц, тому зазначене одне це значення без базової частоти.

  Стандартна конфігурація налаштувань Ultra-режиму відображена нижче. Робочий дозвіл 1920x1080.

  Робочий дозвіл 1920x1080

  режими згладжування

  Почнемо з режимів згладжування. За замовчуванням гра завжди пропонує «Тимчасове згладжування» (TAA - Temporal Anti-Aliasing) в розділі «Параметри зображення». Додатково на вкладці «Параметри екрану» можна включити мультісемплінг MSAA.

  Щоб правильно оцінити ефективність кожного варіант згладжування, потрібно побачити картинку без згладжування. Але тут є нюанс. Не дарма гра завжди пропонує TAA при високих, дуже високих і ультра-установках. Особливістю TAA є зниження чіткості. Це компенсується параметром «Різкість» (Sharpen). Давайте подивимося на зображення в Ultra-режимі.

  Давайте подивимося на зображення в Ultra-режимі

  Тепер відключимо TAA.

  Тепер відключимо TAA

  Картинка буквально ріже око, що пов'язано з активним фільтром різкості. Через це ступінчасті краю об'єктів видно ще сильніше. Так що відключення TAA обов'язково вимагає відключення різкості.

  Так що відключення TAA обов'язково вимагає відключення різкості

  Але і тут підсумковий варіант викликає неоднозначні враження. Якщо порівняти з першим зображенням, то помітно деяке зниження чіткості, що найкраще видно при порівнянні об'єктів на задньому плані.

  У такій ситуації ясно, що MSAA краще використовувати не в якості заміни TAA, а разом з ним.

  При загальному погляді можна відзначити, що кардинальних відмінностей немає. Додаткова активація MSAA робить тонше деякі конструкції в лівій частині кадру. Попутно MSAA якось впливає на обробку тіней - зверніть увагу, як трохи світлішають темні зони за гратами в центральній частині кадру.

  Порівняємо однаковий фрагмент при різних режимах згладжування (великі зображення при натисканні).

  Порівняємо однаковий фрагмент при різних режимах згладжування (великі зображення при натисканні)

  При такому порівнянні ще краще видно, що MSAA покращує видимість тонких елементів на дальньому плані. При звичайному TAA такі лінії товщі, через це на далекій вежі з супутниковими антенами гірше проглядаються окремі деталі. MSAA пом'якшує краю у червоній сітки і трохи згладжує контури балок над цією сіткою.

  Яке зображення ми отримаємо, якщо відключимо TAA і різкість, але включимо MSAA? Приклад нижче.

  Ну і для повноти картини можна порівняти фрагменти скріншотів без згладжування (відключені TAA і різкість), з варіантами, де працює тільки MSAA 4x і зв'язка TAA з MSAA.

  Лівий фрагмент демонструє чіткі драбинки на краях об'єктів. MSAA 4x це непогано згладжує. Але якщо зверніть увагу на вежу з антенами-тарілками на задньому плані, то побачите, що при TAA + MSAA у вежі краще проглядаються окремі елементи. Ящики в правій частині фрагментом з TAA виглядають чіткіше. Ну і при порівнянні повних скріншотів найкраща чіткість варіанти TAA + MSAA щодо MSAA видно ще краще.

  Для остаточних висновків потрібно порівняти зображення на прикладі іншої сцени.

  Для остаточних висновків потрібно порівняти зображення на прикладі іншої сцени

  Без згладжування картинка рясніє явними ступінчастими краями. Ці драбинки на краях об'єктів добре видно. Тонкі гілки дерева виглядають фрагментировано. MSAA править ситуацію.

  Включення TAA змінює всю картину, зображення сприймається по-іншому. Всі об'єкти ніби виринають з легкого туману.

  Додаткове включення MSAA в поєднанні з TAA покращує чіткість і плавність тонких ліній. Найкраще це видно по тонких галузях дерева.

  Доповнимо ці скріншоти порівнянням фрагментів різних варіантів згладжування при активному TAA.

  Доповнимо ці скріншоти порівнянням фрагментів різних варіантів згладжування при активному TAA

  Ефективність MSAA помітна при накладенні один на одного темних об'єктів. З MSAA у карнизів краю більш плавні, контури гілок чіткіше і при цьому плавні. Але певна ступінчастість проводів і антени на яскраво-блакитному небі зберігається і при MSAA, хоча ці елементи не так різко виглядають на світлому фоні. Порівнювати цей фрагмент з варіантами без TAA вже не станемо, оскільки в умовах легкого замилювання картинки такий режим втрачає практичну цінність.

  Ну а тепер подивимося, як впливають різні варіанти на продуктивність. MSAA під силу тільки топової відеокарти, і для тестування таких режимів вдамося до GeForce GTX 980 Ti з фіксованими частотами 1200/7012 МГц. А оскільки це топова карта, то на додаток до Ultra-режиму обрана анізотропна фільтрація максимальної якості 16x.

  MSAA жорстко б'є по продуктивності. Навіть в простому режимі MSAA 2x маємо місце зниження швидкодії на 28-32% відносно звичайного TAA. А MSAA4x дається мало не при двократне падіння fps щодо TAA. У такій ситуації від тестування в MSAA 8x довелося утриматися, оскільки ясно, що такий режим не витягне навіть GeForce GTX 980 Ti.

  Тепер подивимося, як впливає TAA на загальну швидкодію. Дане тестування проводилося на головній відеокарти цього тестування - GeForce GTX 780 з фіксованими частотами 1100/7012 МГц.

  Дане тестування проводилося на головній відеокарти цього тестування - GeForce GTX 780 з фіксованими частотами 1100/7012 МГц

  TAA слабо впливає на загальну продуктивність. Відключення цього згладжування дає виграш 4%. А оскільки деактивация TAA пов'язана з відключенням фільтра різкості, то проведено тестування і в такому режимі - але вплив даного фільтра мізерне.

  Відключення TAA через погіршення зображення і слабкого виграшу в продуктивності. Що стосується MSAA, то це доля топових відеокарт.

  Якість текстур (Texture Quality)

  Призначення даного параметра цілком очевидно - зміна чіткості текстур. Розглянемо кілька прикладів. Почнемо з Ultra-режиму і буде поступово знижувати якість текстур.

  Перехід від максимальної якості в дуже високому помітити складно. Явні зміни видно лише в зниженні малюнка на внутрішній поверхні лампи в центрі кадру. Перехід до високого рівня текстур трохи погіршує чіткість поверхні брудного статі. Попутно знижується чіткість внутрішньої поверхні лампи і трохи погіршується чіткість сусіднього мішка зі сміттям. Перемикання до середнього якості вже призводить до помітного розмиття текстур у всіх поверхонь. Найкраще це помітно по поверхні підлоги, також втрачає чіткість фактура перилл, дивана та інших предметів. При низьку якість все це проявляється ще сильніше, і вперше помітні якісь зміни в тому, як виглядають далекі поверхні.

  Подивимося на іншу сцену.

  Подивимося на іншу сцену

  Ніякої різниці між двома вищими рівнями якості. А ось включення High-текстур вже позначається на поверхні асфальту і стіни. Але якісь серйозні погіршення мають місце тільки при середньому і низькому якості. Ці погіршення вкрай слабо проявляються на віддалених будівлях і дрібних предметах.

  Для кращого розуміння ситуації з предметами і дрібними елементами оточення сравнімтретью сцену при крайніх положеннях якості текстур.

  Зміни видно, але вони не критичні. Втрачає чіткість зображення на екрані столу, обід столу позбавляється деталей, трохи менше деталей на підлозі і у тумби зліва. Але зверніть увагу, що загальне враження від сцени не змінюється. Вся кімната з безліччю предметів сприймається також, адже не зникають елементи оточення.

  Вплив на продуктивність теж слабке.

  Різниця між сусідніми значеннями якості текстур менше відсотка, між максимальним і мінімальним якістю текстур різниця менше 4%. Все це дещо несподівано, адже в тестовій сцені гра здатна завантажити більше 5 ГБ відеопам'яті на відкритих з великим об'ємом. І навіть при Low-структурах завантаження відеопам'яті перевищує 2 ГБ. На відкритих локаціях Праги при Ultra-якості завантаження пам'яті може доходити до 8 ГБ. У ранніх версіях гри мали місце явні лаги і інші характерні проблеми на графічних рішеннях з 2 ГБ. Тепер настільки явних проблем немає, продуктивність поліпшена, але ясно, що для молодших відеокарт все ж краще трохи знижувати якість текстур. І ця процедура мінімально позначиться на підсумковій картині, якщо ви не опуститеся нижче високого рівня (High).

  Фільтрація текстур (Texture Filtering)

  Даний параметр регулює якість анізотропної фільтрації, яка покращує чіткість похилих текстур. Найкраще це видно на похилих поверхнях. Порівняємо одну сцену в різних режимах.

  Між максимальними рівнями анізотропії немає видимої різниці. Ледь помітні зміни в малюнку на поверхні підлоги проявляються при переході від AF 8x до AF 4x. При переході до більш низького рівня це помітно сильніше, попутно проявляється погіршення чіткості поверхні столів. Відключення фільтрації знижує чіткість деталей у столів, килима і статі, розмивається картинка на далекому моніторі.

  Додаткова обробка фільтром різкості може мати своє значення і в даному порівнянні, знижуючи відмінності між високими рівнями фільтрації. Тому немає нічого страшного в тому, що гра за замовчуванням пропонує режим фільтрації 8х.

  Тому немає нічого страшного в тому, що гра за замовчуванням пропонує режим фільтрації 8х

  Вплив на продуктивність настільки мізерне, що зниження фільтрації не має практичного сенсу. Підвищення якості з початкового рівня 8x до 16x теж майже не позначається на швидкодії.


  Яке зображення ми отримаємо, якщо відключимо TAA і різкість, але включимо MSAA?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»