Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Digital маркетинг: з ​​чого почати вивчення?

  1. 1. Створення сайтів за допомогою WordPress
  2. 2. Навчальний курс SEO по Moz
  3. 3. Просування в соціальних мережах для початківців
  4. 4. Курси Google Analytics для початківців
  5. 5. Створення контенту високої якості для блогу
  6. 6. Використовуйте Google для пошуку професійно

  Відповідь - самоосвіта.

  Відповідь - самоосвіта

  Існує безліч доступних онлайн курсів, які допоможуть розібратися з різними компонентами цифрового маркетингу, деякі з них навіть повністю вільні. Нижче перераховані шість безкоштовних курсів-онлайн Udemy , Які введуть новачків в інтернет- маркетинг.


  1. Створення сайтів за допомогою WordPress

  Само собою зрозуміло, що для того, щоб бути присутнім в Інтернеті , Необхідний веб-сайт. WordPress - одна з найпростіших платформ ведення блогу і управління контентом, і цей курс за кілька годин навчать вас основам створення функціонального веб-сайту.

  Цікаво, що цей курс не стосується HTML або інших програм кодування, але в цьому і принадність WordPress: він простий у використанні і не вимагає кодування або інших технічних знань, щоб створити сайт для бізнесу.

  Для бізнесу з обмеженим бюджетом даний навчальний посібник допоможе запустити веб-сайт, який заповнить порожнечу, поки бюджет не дозволить повністю налаштувати, професійний веб-сайт.

  2. Навчальний курс SEO по Moz

  Що таке SEO? Це питання, яке задають багато власників бізнесу. Цей навчальний курс SEO по Moz ідеально підходить для тих, хто потребує введення в світ пошукової оптимізації.

  Є кілька компонентів SEO на сторінці і поза сторінки, цей курс дає просте і зрозуміле пояснення. Якщо у вас є загальне уявлення про SEO, вам здасться все надто поверховим, а й курс розрахований спеціально на тих, хто не має ніяких знань або досвіду.

  3. Просування в соціальних мережах для початківців

  Соціальні мережі є рушійною силою, що стоїть за багатьма успішними бізнес-починаннями, це компонент цифрового маркетингу, в який потрібно вкладати, не шкодуючи зусиль і часу, якщо хочете процвітати в Інтернеті.

  цей курс ідеально підходить для новачків в інтернет-маркетингу. Ті, що навчаються дізнаються, чому соцмережі є такою важливою частиною маркетингової головоломки, і як уникнути найбільш поширених помилок, які характерні для початківців.

  4. Курси Google Analytics для початківців

  Google Analytics є одним з найбільш важливих інструментів для аналізу, даючи цінну інформацію про маркетингові кроки, які допоможуть ліквідувати непотрібні витрати і проводити прибуткові кампанії. На перший погляд, цей інструмент може здатися величезним, але цей курс Google Analytics є відмінним способом для початківців познайомитися з даним сервісом.

  З допомогу Google Analytics можна дізнатися, як встановити його на своєму сайті, читати і аналізувати багато доступні параметри звітів, дізнатися, як налаштувати і зрозуміти цілі конверсії. Google Analytics є обов'язковим інструментом для будь-якого бізнесу в Інтернеті, тому такий важливий цей курс для будь-якого новачка в інтернет-маркетингу.

  5. Створення контенту високої якості для блогу

  Наявність блогу не гарантує, що бізнес буде вдалий в плані маркетингу. Зрештою, сьогодні у кожного бажаючого є блог. Тому так важливо створення і розміщення якісного контенту. Ви повинні бути цінні для ваших читачів, якщо хочете перетворити їх в шанувальників бренду і клієнтів.

  цей безкоштовний курс - занурення в те, що потрібно для створення якісного контенту, який дозволить згенерувати постійний трафік веб-сайту, список електронної пошти передплатників і клієнтів. В курсі вказується на те, що робить зміст значущим для соцмереж і як створювати успішний контент на постійній основі. Інші поради, наприклад, джерела безкоштовних зображень для повідомлень в блозі, також є цінними для початківців.

  6. Використовуйте Google для пошуку професійно

  Для того, щоб повністю зрозуміти, як працює інтернет-маркетинг, необхідно знати, як працює пошукова система від Google. цей курс пояснює, як використовувати Google для пошуку найактуальнішою інформації, що має відношення до ваших пошуковим запитам.

  Багато власників малого бізнесу не рівняються на швидкості оновлення пошукача Google, тому курс - прекрасне м'яке введення для тих, які ще не володіють або навіть неписьменні в цій області. З рівнем користування від практично ніякого до невеликого досвіду володіння комп'ютером або інтернет-досвідом власники зрозуміють, як працює Google: це потрібно обов'язково знати, перш ніж намагатися докладати будь-які маркетингові зусилля.

  Поділитися:

  Залиште свій коментар!

  Додати коментар   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»