Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Діксон Джонс Majestic SEO: Вбивство таємниці та маркетингу

  1. Dixon Jones з Majestic SEO говорить про "нетрадиційний" маршрут
  2. Діксон Джонс з величних SEO переговорів WordPress SEO

  Відвідайте та завантажте наш подкаст SEO на iTunes

  Перевірте розшифровку нашої розмови з Діксон Джонс.

  Два тижні тому наш власник і генеральний директор Dwight Zahringer відправився в Лас-Вегас, щоб відвідати одну з провідних інтернет-конференцій цього року, Pubcon і поспілкуватися з Dixon Joes з Majestic SEO. Лас-Вегас стає утопією інтернет-маркетингу з багатьма SEO важкоатлети Хостинг сесій, які є дуже інформативними для тих, хто намагається прикрасити присутність в Інтернеті. Теми нескінченні разом з кількістю корисної інформації, що надається на кожному з цих семінарів.

  ТМ пощастило сісти з одним з ведучих, Діксон Джонс, і дати вам ваш власний заглянути в деякі з тем, які обговорювалися в Pubcon ТМ пощастило сісти з одним з ведучих, Діксон Джонс, і дати вам ваш власний заглянути в деякі з тем, які обговорювалися в Pubcon. Діксон Джонс є керуючим директором британського інтернет-маркетингу: Receptional LTD і має десятирічний досвід маркетингу в Інтернеті, в першу чергу над лінією. Dixon побудований Receptional з початкового в 1999 році і зберігає довіру як пошукова система зосереджена маркетингова компанія протягом максимумів і мінімумів в галузі на сьогоднішній день. Він також є нинішнім директором з маркетингу Majestic-SEO .

  Це, безумовно, не перша поява Dixon на конференції інтернет-маркетингу. З 2002 року він виступає на виставці, головним чином, на темах, таких як побудова посилань, управління оплатою за клік (PPC) та веб-аналітику.

  «До початку Інтернету я писав і запускав вечори про таємницю вбивства. Я провів ніч за ніч, будучи мертвим тілом, а інспектор Клюедо та інше. Ви отримуєте вигорання, і тому інтернет прийшов, і я отримав копію Front Page '92, і побудував маленький сайт. Думаю, що я зробив це правильно, щоб не розмістити його на найдешевшій хостинговій компанії, яку я міг знайти.

  Dixon Jones з Majestic SEO говорить про "нетрадиційний" маршрут

  Діксон не взяв традиційний маршрут, якщо такий існує, у професію SEO. Спочатку він почав проводити таємниці вбивств для зборів компаній. Після того, як його веб-сайт був побудований, він не був упевнений, що станеться далі. Не розміщуючи його на найдешевшій хостинговій компанії, яку він міг би знайти, дозволив йому вибрати компанію, яка мала веб-тенденції, яка була далеко попереду свого часу. Незабаром він побачив, що люди відвідують його місце з Огайо і по всьому світу, і зрозуміло, що він не зможе отримати його акторів таємниці вбивства.

  Він вирішив побудувати сайт, де будь-хто зможе завантажити гру і запустити її самостійно, перетворивши свою гру на таємницю вбивства на веб-продукт. Потім він перетворив його на компанію під назвою Murder Mystery Games, Limited і розмістив її на сайті murdermysterygames.co.uk.

  “Я думаю, що Твіттер, ймовірно, досягає свого піку. Це буде, чи не так? Я маю на увазі, ти сидиш там і дивишся на неї, і в нашій індустрії це перетворюється на повний спам, і я також винна. Ми просто розмістили посилання. "

  Існує зростаючий зв'язок між SEO і соціальними медіа, і ці дві частини в деякому роді поєднуються Існує зростаючий зв'язок між SEO і соціальними медіа, і ці дві частини в деякому роді поєднуються. Ми хотіли побачити, що думає Діксон про соціальні медіа, і що буде наступною великою справою. Робота з Twitter особливо турбує спонсорованих твітів є те, що робив гул. Це стає проблемою, коли люди розміщують інформацію, за яку вони оплачуються. Немає чіткого способу монетизації цієї дії, і це, здається, стало тенденцією. Вона стала настільки заплутаною, що Google збирає Twitter-канали і твіти, а також ранжує їх до місця, де вони з'являються в результатах пошуку.

  Це може призвести до того, що Twitter буде затоплений спамом і якірним текстом, щоб переконатися, що результати повернуться. Твіттер швидко знімається і продовжує ставати основною тенденцією в Інтернеті та інтернет-маркетингу. Діксон вважає, що «Twitter, чистий Twitter, стане досить неактуальним. Пошук в реальному часі в інших платформах, на мою думку, може бути набагато цікавішою і тривалішою ситуацією ». Це може потенційно підштовхнути Twitter як власну форму SEO, де це лише слово, і він говорить про виконання пошуку. Це також має потенціал, щоб перейти до Facebook. Facebook нещодавно оновив свої налаштування пошуку і дозволяє користувачеві вирізати речі, які вони не хочуть. З такими змінами, які обмежують небажані Facebook, здається, вони мають набагато більше довговічності, ніж будь-який з його попередників.

  Dixon міг продовжувати протягом декількох днів з обсягом знань він має на інтернет-маркетингу і SEO. Він був тут з самого початку і продовжує рости з новинками, які приходять в SEO. Ми хотіли б подякувати Діксон Джонс, Receptional, Majestic-SEO, і Murder Mystery Game, за те, що виїхали із своєї зайнятої поїздки в Pubcon, щоб поговорити з нами.

  Система Majestic, яку Олексій, засновник, був приблизно п'ять років тому, він вийшов і знайшов людей, які були готові завантажити програму на свій комп'ютер, щоб почати сканування в Інтернеті. Ми збираємо дані протягом п'яти років, і ми використовуємо веб-сканери. "

  Дозволяючи людям завантажити програму, Majestic-SEO почала працювати як невелика серверна фірма, яка була створена всіма волонтерами. Це було завантажено та запропоновано тисячам по всьому світу. Те, як він працював, кожен раз, коли пропускна здатність користувача не використовувалася, програма врізалася б і почала використовувати її для сканування в Інтернеті. Після того, як всі ці дані були зібрані, Majestic-SEO була запущена приблизно в цей час минулого року і перетворилася на веб-продукт. Majestic SEO налаштований для відстеження посилань. Працюючи строго з зовнішніми посиланнями, користувачі можуть знати, які посилання йдуть на сайт. Хоча ви можете використовувати дані Yahoo і сказати, що є 300 посилань назад, або навіть 3000 посилань, Majestic SEO має тенденцію повертатися в десять разів більше.

  «Я думаю, що для видавців важливо починати думати про те, як вони пишуть свій зміст, тому що це ми вже створені. Брюс Клей сьогодні сказав, що посилання в основному тексті є набагато більш цінним, ніж посилання в структурі меню веб-сайту.

  З різними аудиторіями важливо думати про посилання з точки зору трафіку. Таким чином ви створюєте клієнта з точки зору. Це змушує ваш вміст як видавця стати набагато важливішим. Люди повинні хотіти прочитати копію на вашому сайті, щоб вплинути на них, щоб натиснути ці посилання. Ваша аудиторія як видавець стає все більш важливою, і це робить посилання на людину, яка хоче отримати користь від використання посилання. Діксон вважає: «Якщо ваш вміст - це дерьмо, то насправді це не дуже добре для мене. Я думаю, що всі повинні звернути увагу на цю зв'язок і якість її різними способами ». Видавцям важливо дивитися на весь інтернет-маркетинг, намагаючись монетизувати свій веб-сайт різними способами.

  - Це SEO? Це SEM? Це інтернет-маркетинг? Я думаю, що це буде важче і важче для когось сказати: "Я SEO." Це вже є. Ви не SEO, тому що ви соціальні медіа і ваш Twittering.

  Одне очевидно, що індустрія SEO в цілому подорожує по безлічі різних шляхів Одне очевидно, що індустрія SEO в цілому подорожує по безлічі різних шляхів. Важко чітко класифікувати когось як професіонала у сфері SEO з постійно зростаючими аспектами цієї марки. Люди починають розпізнавати ці нові тенденції в Twitter і Facebook і не хочуть бути виключеними. У цій групі також працюють невеликі та місцеві підприємства, які намагаються знайти найкращий спосіб отримати доступ до Інтернету. Важко точно знати, хто може робити те, що для вашого бізнесу, коли назви так заплутані. Для малих підприємств найкраще було б обмежити їхню увагу. "Вам потрібно слухати людей, яким ви довіряєте", - вважає Діксон, це найкращий спосіб забезпечити, щоб ви отримали те, що ви хочете від SEO.

  "Я думаю, що основним питанням для будь-якої невеликої компанії є система управління контентом або веб-система, яку ви використовуєте, коли ви розміщуєте цей веб-сайт, на першому місці, вам не потрібно використовувати що-небудь дороге."

  Діксон Джонс з величних SEO переговорів WordPress SEO

  Є всілякі системи, WordPress - один з рекомендованих Dixon. Важливо те, що ви звертаєте пильну увагу на ці основи на самих ранніх стадіях. Ви повинні переконатися, що у вас є система, яка містить URL-адреси, які щось означають для людей, які використовують ваш сайт. Якщо у вас немає чогось, що переконує в тому, що на сайті є якась таксономія, ви завжди будете грати наздоганяти. «Це справжня проблема. Деякі з найдорожчих сайтів у світі пропустили основи початку, і ми маємо його весь час, - пояснює Діксон. Люди зазвичай вирішують створювати сайти з імпульсу і запускати веб-сайт занадто рано. Для малих підприємств або навіть більших, ресурси там, і вони не завжди настільки дорогі, як ви думаєте.

  - Так, так, Receptional і Majestic, і мої таємні ігри вбивства. Також Receptional проривається в нову землю, а також. Ми дивимося на розробку декількох нових технологій, які, на нашу думку, будуть гарними в галузі. Ми шукаємо, наприклад, систему, яка призначена для сайтів мам і поп-музики.

  Ідея полягає в тому, що більшість сайтів мами та поп-музики використовують систему управління вмістом. Ця система може бути WordPress або будь-яка інша система, що пропонується, але це викликає проблему, тому що мама і хлопці не знають, як це зробити. Вони просто вважають, що їх хостингова компанія зберігає це і всі зміни, які вони можуть внести до свого змісту. Те, що Dixon має намір зробити, це «створити систему, яка говорить, що ви хочете на компанії A. Ви хочете створити резервну копію на компанії, яка є нічим, крім компанії A. Таким чином, ви отримаєте інший план хостингу з іншою компанією, і ми Я збираюся створити резервну копію з Компанії А до Компанії B, і вона також створить резервну копію бази даних і файлів. Це зробить це опівночі кожну ніч або щотижня або що завгодно. ”Діксон планує намагатися залучити деякі з хостингових компаній. Це не так просто, як це звучить, тому що люди розміщуються з різними джерелами. Однак, якщо в неї купують великі хостингові компанії, це буде добре для хостингу, тому що це підвищить обсяг хостингу.

  - На тематиці вмісту сторінки набагато менше, ніж було. Набагато більше про посилання та багато іншого з соціальними медіа. Ви дійсно потребуєте феєрверк бути поміченим. Він тільки що зняв за останні 18 місяців великий час. Універсальний пошук був дуже великим 12 місяців тому. Я маю на увазі, що це все-таки дійсно велике, але це те саме, що зараз поглинається в нашу психіку.

  Будучи ветеранами в SEO говорять ланцюга, теми протягом багатьох років бачили зміни в постійному розвитку домашній SEO та інтернет-маркетинг. Діксон бачив ці зміни і продовжує говорити про відповідні теми в індустрії SEO на цих подіях. Речі, про які не говорили, - це будь-які інші пошукові системи, окрім Google. Діксон вважає: «Це найбільша загроза для нашої галузі. Це як мати тільки одну телефонну компанію, яку ви повинні використовувати, або тільки одну утиліту, тому що це, по суті, утиліта. Якщо у вас є тільки одна утиліта, і вони заряджають когось, то це небезпечно. ”Тепер Google може не стягувати користувачеві використання своєї утиліти, але через частку ринку вони можуть стягувати комусь зовсім інші.

  Діксон Джонс з Majestic SEO може продовжувати протягом декількох днів з обсягом знань, які він має на Інтернет-маркетинг і SEO. Він був тут з самого початку і продовжує рости з новинками, які приходять в SEO. Ми хотіли б подякувати Діксон Джонс , з Receptional, Majestic-SEO, і гри Mystery вбивства, для того, щоб взяти час з його зайнятої подорожі у Pubcon щоб розмовляти з нами.

  Це буде, чи не так?
  Це SEO?
  Це SEM?
  Це інтернет-маркетинг?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»