Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Дізнайтеся як потрібно правильно вставляти ключі на сайти |

  До сих пір не всі блогери знають, як вставити ключові слова на сайт. Хоча це обов'язкова умова для правильного просування ресурсу. В попередньому пості я розповів, як вписувати ключ в текст. Зараз розповім, що робити, щоб ключові слова були не тільки помічені пошуковими системами, але і були помічені правильно. У всіх ПС є уявлення про те, як потрібно оцінювати ключі, і які з них хороші. Навик оптимізації дозволить вам без особливих труднощів потрапити в топ видачі. Під труднощами, слід розуміти фінансові вкладення. Звичайно, зовсім без цього не обійтися, але грамотна оптимізація дозволить уникнути зайвих витрат. Як так зробити читайте далі.
  До сих пір не всі блогери знають, як вставити ключові слова на сайт

  Як вставити ключові слова на сайт питання досить частий на форумах і в соціальних мережах. Ключові запити слід вписувати правильно. На жаль, практично ніхто не знає, як все ж пошуковики оцінюють текст. Але, по окремих висловленнях їх представників можна оцінити приблизну бачення сайту ботами.

  Місце
  Величезне значення має місце розташування. Я вже писав про це, але повторюся. Всі ключі повинні перебувати в першій половині тексту. Не зрозуміло чому, але робот визначає релевантність тексту по початку статті.

  При створенні ТЗ копірайтер , Обов'язково вносите таку вимогу. Багато копірайтери не знають цього простого правила. Тому, краще їх попередити про це, ніж потім переробляти текст або сперечатися про доопрацювання. У будь-якому випадку сео статті повинні бути написані для людей.

  виділення
  Тут думка двояке. Якщо ви рухаєтеся в Гуглі, то має сенс виділяти ключі тегом <strong>. Так ця пошукова система краще розуміє, що є ключ. При просуванні в Яндексі краще не використовувати подібне виділення. Вітчизняний пошуковик, вважає таке переспамом. І при гіршому випадку ви можете опинитися під фільтром.

  Потрібно відзначити, що за моїм спостереженням, Гоша (Google) прекрасно реагує і при невиділених ключах. Краще орієнтуватися на Яндекс, а решта підтягнеться.

  метатеги  Для початку розберемося з description
  метатеги
  Для початку розберемося з description. Цей тег є описом сторінки. Рекомендується вписувати в нього ключ. Це досить стійке повір'я у вебмайстрів. З'явилося воно з тих часів, коли з цього тега формувався сниппет. Зараз опис у видачі здебільшого формується з тексту. Тому, важливість description зараз перебільшена. Але, зовсім забувати про нього не можна. Обов'язково внесіть основний ключ в опис.

  Наступний тег - keywords. Він також втратив свій колишній вплив, хоча все ж правильне заповнення може дати певні плюси до ранжирування. Обов'язково вписуйте ключі в цей тег. При цьому видаляйте схожі ключі. наприклад:
  • Створити сайт;
  • Сайт створити.
  Для пошукача це один ключ. Тому, має сенс залишити тільки один з них. Інакше можна отримати санкції за переоптімізацію.

  Ще один важливий тег, це title. По суті це заголовок сторінки. Тут повинна бути вписана ключ обов'язково. Також повинна бути зрозуміла тема статті. Це два обов'язкових вимоги. Інакше пошуковики можуть довго обходити стороною ваш ресурс.

  Назва
  Останнє, що потрібно зробити, це написати назву статті. Це тег <h1>. У ньому рекомендується вписувати саме головний ключ. Зазвичай він відображає тему статті, а якщо ви ще й робите статті під конкретний запит, то назва тексту буде ключем.
  висновок
  Ось такі прості правила на тему, як вставити ключові слова на сайт. Звичайно, це все описано в загальних рисах. Всі сайти унікальні, найчастіше у них є свої особливості, які також можуть впливати на ранжирування. Головна порада: розміщуйте цікаві тексти повністю релевантні основному запитом. Задавайте питання в коментарях. Із задоволенням відповім.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»