Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Дізнайтеся: як просувати Landing Page

  1. Найшвидший трафік
  2. SEO для Лендінзі
  3. Як рекламувати лише однієї сторінки сайт через соціальні мережі

  Вітаю вас на сторінках блогу! Так багато написано про створення Лендінзі, але створивши його, ми стикаємося з не менш актуальним завданням: як просувати Landing Page. У цій статті я відповім на найважливіші питання:

  • що крім контекстної реклами можна використовувати для отримання цільового трафіку;
  • чи можливо просування посадкової сторінки в пошукових системах;
  • як просувати одностранічнік, щоб успішно конкурувати з повнофункціональними сайтами вашої тематики.

  що крім контекстної реклами можна використовувати для отримання цільового трафіку;  чи можливо просування посадкової сторінки в пошукових системах;  як просувати одностранічнік, щоб успішно конкурувати з повнофункціональними сайтами вашої тематики

  Найшвидший трафік

  Не секрет, що найшвидший і цільовий трафік на Landing ви отримаєте за допомогою контекстної і тизерної реклами.
  Ваше завдання зробити так, щоб цей трафік був максимально ефективним, тобто приносив високі конверсії. Це актуально ще й тому, що за кліки по контекстним оголошенням ви платите гроші. Витрачені гроші повинні повертатися збільшеними. Інакше навіщо тоді від такого просування?

  Щоб реклама приводила на сайт цільову аудиторію, готову здійснювати покупку, текст оголошень повинен бути максимально релевантний контенту цільової сторінки.

  Іншими словами, людина клікнула по оголошенню повинен знайти на вашому одностранічнік, що шукав.
  Багато обмежуються лише таким просуванням, вважаючи, що SEO не для Лендінзі. Однак, це не зовсім так!

  SEO для Лендінзі

  Якщо ви коли-небудь займалися просуванням сайту або блогу в пошуковій видачі, то легко помітите, що багато прийомів просто незастосовні до сторінок захоплення.

  Існує думка, що SEO-просування не підходить для одностранічнік і ось чому:

  • структура Landing Page має на увазі наявність всього однієї сторінки, звідси обмежений обсяг унікального контенту, що на думку пошукачів не може бути настільки корисно для користувача, як повнофункціональний сайт;
  • обмежене число запитів для просування за рахунок специфіки структури;
  • неможливість реалізації перелинковки.

  Причини реальні і цілком резонні. Але отримати органічний трафік з ПС все ж можна!

  Зараз розповім, які дії для цього потрібно зробити.

  1. Оцініть конкурентів.

  Для початку подивіться на конкурентів вашої ніші. Потрібно оцінити, наскільки вони серйозні і за якими запитами просуваються.

  Щоб дізнатися ключові слова конкурентів, можна використовувати сервіс www.cy-pr.com , Або інший подібний. Все, що потрібно зробити - це вбити адреса сайту-конкурента в поле і натиснути на кнопку. Ви побачите детальний аналіз сайту. Серед іншої інформації також знайдете пошукові фрази і номер позицій по ним.

  2. Дізнавшись пошукові фрази конкурентів, потрібно гарненько подумати і знайти низькочастотні запити, які не використовують вони.

  3. Складаємо контент для посадкової сторінки. Головна умова: він повинен повністю відповідати підібраним НЧ запитам. Релевантність відіграє провідну роль, адже від неї буде залежати відсоток відмов. Людина, яка прийшла на Лендінгем повинен отримати відповідь на своє питання на всі 100%.

  4. Не переспамьте. Кожен НЧ запит вставляйте в текст не більше одного разу.

  5. Для того, щоб пошукові системи більш адекватно реагували на ваш сайт, потрібно скласти текст, який містить не менше 2000-3000 символів без пробілів.

  6. Як розкрутити сайт одностранічнік без використання SEO-верстки та заповнення мета тегів? Досить складно, тому не забувайте про золотих правилах верстки, що сприяє якнайшвидшому просуванню. Все, що справедливо для великих сайтів, можна застосувати і тут.

  Виділяйте заголовки відповідними тегами, використовуйте SEO-теги за їх прямим призначенням, створіть сторінку помилки і т.д.

  7. Забезпечте швидке завантаження і адаптуйте для різних дозволів екранів моніторів і мобільних пристроїв. Звідки б людина не прийшов на ваш сайт, завантаження повинна бути швидкою, а дизайн зручним.

  8. Навіть маючи об'ємний і релевантний контент на Лендінзі, домогтися швидкої індексації такого ресурсу буде непросто. Тут допоможе Яндекс.Директ. Запускаємо контекстну рекламу з оголошеннями, відповідними змістом, і отримуємо перший трафік і більш швидку індексацію.

  9. Після деякого часу дивимося статистику, наприклад Яндекс.Метрика, і аналізуємо відсоток відмов. Це важливий момент, тому що поведінковий фактор зараз грає одну з вирішальних ролей у визначенні корисності веб-ресурсу для відвідувачів пошуковими системами. Якщо відмов багато, значить контент не відповідає ключовим запитам.

  В ідеалі відсоток відмов не повинен перевищувати 10%. Якщо ви спостерігаєте, що цей відсоток набагато вище, шукайте причину. Можливо вміст Лендінгем Пейдж не цілком доречна тексту рекламних оголошень.

  10. У вирішенні питання, як просувати сайт одностранічнік, користь принесе і закупівля посилань. Купувати їх краще через деякий час і не в дуже великій кількості.

  Використовуйте перевірені біржі, на яких не так багато непотрібних сайтів лінкопомоек. У цій справі бажано дотримуватися правила: краще менше, та краще!

  11. Пам'ятайте, що специфіка веб-сайту не дозволяє нам використовувати всі SEO прийоми, що застосовуються для звичайних сайтів і блогів, тому і результат буде відрізнятися. Однак, якщо ви все зробите правильно, то через місяць-другий зможете побачити свій ресурс в органічній видачі пошукових систем і питання, як розкрутити лише однієї сторінки сайт, більше не буде вас мучити.

  Якщо ви все ще не вірите, то дивіться фото нижче.

  Перший скріншот - це результати органічної видачі. На 8 позиції опинився Лендінгем.

  Друге зображення - це web-сторінка того самого інтернет-сайту з восьмої позиції. Ви можете переконатися, що це саме Landing Page.

  Як рекламувати лише однієї сторінки сайт через соціальні мережі

  Контекстна реклама, ролики і пошукове просування - це ще не остаточний список способів просунути сайт одностранічнік Контекстна реклама, ролики і пошукове просування - це ще не остаточний список способів просунути сайт одностранічнік.

  Варто згадати про соціальні мережі, якими користується величезна кількість людей.
  Не кидайтеся відразу в усі соціальні мережі, а краще проаналізуйте свою цільову аудиторію. ЦА кожної соціальної мережі має свої особливості, розрізняється в плані інтересів, віку та платоспроможності.

  Правильний аналіз підкаже, де ваша рекламна діяльність принесе найкращі результати.
  Розкручувати свою посадкову сторінку можна за допомогою реклами або роблячи публікації з посиланням на Landing в тематичних спільнотах.

  Сподіваюся тепер вам зрозуміло, як просувати лише однієї сторінки сайт, і що не варто скидати з рахунків пошукове просування. Воно здатне принести органічний трафік, зберігаючи ваш рекламний бюджет.
  Працюючи в декількох напрямках, ви отримаєте найкращий ефект. Не забувайте також про A / B тестах, які допоможуть збільшити конверсії.

  Якщо стаття була вам корисною, поділіться з друзями через соціальні мережі.
  Чекаю на ваші коментарі.
  Підписуйтесь на оновлення блогу, щоб отримувати найактуальнішу інформацію першим.
  До зустрічі!

  Інакше навіщо тоді від такого просування?
  6. Як розкрутити сайт одностранічнік без використання SEO-верстки та заповнення мета тегів?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»