Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Дізнайтеся, як зробити повну SEO оптимізацію на сторінці

  1. Заголовок сторінки
  2. Мета опис
  3. URL (адреса сторінки)
  4. Фотографії
  5. Заголовки
  6. Прості тексти
  7. Внутрішнє посилання
  8. Sitemap.XML
  9. Порада. Оптимізуйте сторінки з середньою позицією від 6 до 20, щоб досягти найвищих позицій Google
  10. Як отримати початок Google?
  11. Хочете 26 Більше SEO Поради?

  Як ми вже говорили в блозі тут представляє роботу Google Сам сайт / сторінка має декілька аспектів, які дають поради інструменту, якщо є якісь виразні відносини з пошуковою темою. Існують деякі конкретні частини сторінки, які є найбільш релевантними для пошуку і заслуговують особливої ​​уваги.

  Робота з ними означає, що Google має більше шансів розглянути вас як результат здійсненого пошуку. Це в індустрії називається "on-page optimization".

  У цій публікації ми представимо деякі з цих елементів і пояснимо, як їх можна використовувати, щоб отримати кращі результати SEO .

  Заголовок сторінки

  Заголовок сторінки ("назва") не обов'язково є назвою статті або, як видається, назвою сторінки для відвідувачів. Насправді це стосується властивості HTML-коду, що визначається фразою, яка відображається на вкладці веб-переглядача або на сторінці результатів Google:

  Коли ми говоримо про SEO, заголовок сторінки є найважливішим елементом всіх. Проте часто ваш простір займають слогани або фрази, які не описують сторінки добре, або не використовують ключові слова, які дійсно мають значення в бізнесі (наприклад, "Домашня сторінка" на домашній сторінці сайту). Як наслідок, компанія Google не може визначити відношення вашого сайту до цих умов.

  Постарайтеся точно описати тему, яку адресує сторінка, і бути в курсі порядку слів: спочатку мають більше значення, ніж останні. Крім того, кількість слів також має актуальність: чим менше слів, тим більша їхня важливість.

  Рекомендується використовувати максимальну довжину до 65 символів для назви. Хоча Google читає більшу суму, ніж це число, це обмеження символів, яке зазвичай з'являється, коли Google відображає результати на сторінці пошуку.

  Деякі прості правила, які ви можете дотримуватися для створення заголовків на вашому сайті:

  • Створіть одну назву на сторінці;
  • Ця назва повинна відповідати змісту сторінки;
  • Досліджуйте ключове слово основного вмісту (і, якщо можливо, інші варіанти);
  • Помістіть позначку в кінці заголовка (коли ви оцінюєте свій відмітний знак);
  • Уникайте написання різних термінів, розділених комами.

  Щоб мати хороші ідеї назв також читати пост "Як написати назви заголовків, які залучають кліки та залучають відвідувачів" .

  Мета опис

  Мета-опис - це код, вставлений на сторінку, яка не має ваги як фактор ранжирування. Це означає, що ключові слова в описі не несуть відповідальності за покращення чи погіршення місця розташування сторінки в Google.

  Навпаки, мета-опис - це той фрагмент, який зазвичай з'являється на сторінці результатів. Його мета полягає в тому, щоб показати користувачеві, що адреса сторінки, і переконати його, що варто натиснути на посилання, щоб прочитати вміст. Таким чином, виштовхування мета опису з привабливим і привабливим текстом може значно збільшити швидкість кліків, коли ваш сайт з'являється серед результатів.

  Деякі цікаві правила для цього елемента:

  URL (адреса сторінки)

  Іншим елементом, в якому робот Google сканує ключові слова, є власна адреса сторінки.

  Тому важливо, щоб ваша URL-адреса була описовою та містила потрібне ключове слово, наприклад, "http://site.com/name-post". Уникайте створення URL-адрес з кодами, подібними до моделі "http://site.com.br/ct136781xg19g37", а також параметрів, наприклад "http://site.com.br/?p=12447". Іншим важливим моментом є спроба зберегти URL-адреси якомога коротшими і уникати використання дат або номерів, оскільки, якщо ви оновите вміст, потрібно створити новий URL.

  Більше того, багато з посилань, які ви отримаєте, матимуть адресу сторінки як прив'язувальний текст, що насправді також є досить актуальним.

  Фотографії

  В основному є 3 пункти, які ми повинні перевірити в зображеннях сторінки, коли мова йде про SEO:

  • Ім'я файлу;
  • Альтернативний текст (текст alt);
  • Розмір файлу (вага);
  • Контекст.

  Зазначені вище елементи відповідають за допомогу Google визначити тему зображення, вставленого на цю сторінку, а також вплив на час завантаження (у цьому випадку розмір).

  По-перше, важливо, щоб всі зображення мали прості і прямі імена, тобто вони описували зображення виключно за назвою файлу.

  Приклад: home-office.jpg або macbook.jpg

  По-друге, всі зображення на сторінці повинні мати альтернативний текст (альт-текст), якщо зображення не відображається. Вона заповнює цей елемент, що допомагає програмам читання з екрану та Google зрозуміти, що саме зображує зображення.

  По-третє, зображення повинно бути оптимізовано і стиснене, щоб зменшити його вагу і не сильно вплинути на час завантаження сторінки. Щоб дізнатися більше, перевірте публікацію " Стиснення зображень без втрати якості та прискорення роботи сайту ".

  По-четверте, кожне зображення має бути вставлено у відповідне місце, поруч із вмістом, який він зображує.

  Уникайте включення зображення за допомогою Javascript або позиціонування за допомогою CSS, щоб "наблизитися" до вмісту. Google завжди читатиме, де знаходиться ваш HTML, щоб асимілювати тему (текст) із зображенням, визначаючи тим самим загальну тему, яка розглядається на зображенні.

  Щоб дізнатися, де можна знайти зображення для своїх сторінок, перевірте публікацію "47 вільних банків (і платних) ви повинні знати" .

  Заголовки

  Ви можете визначити підзаголовки в коді сторінки, що також називається заголовками . Ці елементи вказують на пріоритет деяких частин сторінки над іншими, що змінюються між H1 і H6, де H1 є найважливішим змістом.

  Заголовки позначені кодами <h1>, <h2>, <h3>, <h4>, <h5> і <h6>. У більшості випадків H1 призначений для назви сторінки, а інші коди субтитрів, зберігаючи ієрархію пріоритетів.

  Маючи ключове слово, що шукається в межах цих підзаголовків, це також допомагає в рейтингу Google. Рекомендується використовувати один H1 на сторінці і, якщо необхідно, кілька H2 і H3. Це метод, який ми використовуємо тут, у блозі Цифрових результатів, і ми використовуємо навіть цей пост. Хоча назва H1, підзаголовки посади всі H2.

  Прості тексти

  Використання певного слова у вашому вмісті збільшує шанси Google відобразити вашу сторінку в результаті тим, хто шукатиме це слово. Наприклад, якщо в тексті згадувати "Уроки гітари", шанси сторінки відображаються для цього запиту.

  З іншого боку, надмірне і перебільшене використання одного й того ж слова може заплутати користувачів. Google не схвалює такого роду поведінку, і дуже ймовірно, що ваш сайт матиме певні наслідки, наприклад, зниження показу вашої сторінки в результатах пошуку.

  Тепер ви можете задатися питанням, який ідеальний номер можна повторити. Фактично, межа є здоровим глуздом. Необхідно кілька разів повторювати обрані терміни, але ніколи так, щоб це не відволікало б користувача від читацького досвіду, або, здавалося б, явно неприродно.

  У сумніві задайте такі запитання:

  • Наводити ключове слово в контенті?
  • У розумній кількості?
  • Чи задоволені користувачі кількістю випадків?
  • Хіба він не виглядав "вимушеним"?
  • Чи можу я використовувати часткові варіації?
  • Чи можна використовувати синоніми?

  Ще одна порада тут полягає в тому, щоб не створювати загальний контент на цю тему, просто щоб мати його на вашому сайті або блозі. Намагайтеся позбутися всіх сумнівів користувачів у своєму вмісті, щоб запобігти його поверненню до Google і перейти на сторінку конкурента.

  Внутрішнє посилання

  Весь інтернет складається з не менше ніж посилань. Користувачі переглядають весь час за допомогою посилань, а також роботів кожної пошукової системи. Знаючи це, причини вашого сайту з добре застосованим внутрішнім зв'язком стають простими. Деякі з них:

  • Покращити користувацьку навігацію;
  • Сприяти знанню нових сторінок для пошукових систем;
  • Пов'язуйте сторінки, які стосуються подібних питань;
  • Стратегічно розподіляйте силу зовнішніх посилань по всьому сайту.

  Докладніше про релевантність цього елемента в публікації "Чому важливо використовувати внутрішні посилання в повідомленнях" .

  Sitemap.XML

  Є багато дій, які ми можемо зробити на наших сайтах, які полегшують читання і інтерпретацію сайту для роботів пошукових систем. Важливим є створення sitemap.xml. Коли ви створюєте та надсилаєте sitemap.xml, ви можете збільшити шанси шукача знати всі ваші сторінки. Переваги цієї практики включають:

  • Час індексування ваших сторінок стає меншим;
  • URL-адреси з поганим внутрішнім зв'язком, які навряд чи будуть знайдені стандартним процесом сканування пошукових систем, мають великі можливості для виявлення.

  Заглибитися в тему читати повідомлення " XML Sitemap: все, що потрібно знати ".

  Порада. Оптимізуйте сторінки з середньою позицією від 6 до 20, щоб досягти найвищих позицій Google

  Ви коли-небудь мали доступ до другої сторінки Google, щоб знайти те, що ви хотіли? Це може бути навіть так, але ви повинні бути відчайдушні для правильної відповіді.

  Також нам не потрібно подавати дані, щоб переконати, що найвищі позиції Google залучають більше кліків.

  У будь-якому випадку, таблиця нижче, з дослідження вдосконаленого веб-рейтингу, доводить це, показуючи коефіцієнт ефективності показів (CTR) для опитувань, що складаються з близько 2 мільйонів ключові слова приблизно 59 тис. об'єктів.

  Тільки дивлячись ви можете зрозуміти, що більшість кліків знаходяться на високих позиціях Google.

  Крім того, під час оцінки діаграми можна підтвердити, що друга сторінка має набагато нижчий рейтинг кліків.

  Це може здатися неприємним, якщо ваша сторінка на тих позиціях, які пропонують невеликий прибуток, але насправді ми маємо тут чудову можливість використовувати органічний доступ до вашого сайту.

  Це пов'язано з тим, що за допомогою оптимізації для ключового слова, яке сторінка класифікує, і оновлення вмісту, ця сторінка має багато потенціалу для переходу вгору, досягаючи першої сторінки Google (якщо вона була на другій сторінці) або навіть на перших позиціях (якщо вона вже була в перша сторінка).

  Як отримати початок Google?

  Після створення облікового запису Консоль пошуку Google і ви вже маєте історію ефективності, ви можете додати плагін у електронні таблиці Google для автоматичного імпортування даних.

  Встановивши надбудову, просто імпортуйте дані з потрібного облікового запису консолі пошуку, включаючи дані про сторінки та пошукові запити:

  Після цього просто натисніть кнопку "Запитувати дані", щоб завантажити інформацію. Якщо таблицю вже заповнено, можна відфільтрувати середню позицію між 6-м і 20-м:

  Тепер просто відсортуйте відбитки від Z до A у порядку убування. Таким чином, ви можете побачити слова, які генерують найбільшу кількість показів, показник того, що вони мають більше пошуків:

  З вибраними сторінками виконайте оптимізацію сторінки на основі ключового слова, яке відображається у звіті. Оптимізація назви, опису, оновлення вмісту, додавання медіа, створення внутрішніх посилань тощо Також оновлюйте дані, наведені у змісті, та включіть більш релевантну інформацію.

  Для структурування та управління оптимізаціями використовуйте наш SEO відстеження робочого аркуша .

  Хочете 26 Більше SEO Поради?

  Ми створили електронну книгу, в якій ми зібрали стратегії, які ми прийняли тут, у цифрових результатах, і пропонуємо також застосувати їх. Вони допоможуть вашому сайту поліпшити рейтинг Google, залучивши до вашого бізнесу більше відвідувачів, потенційних клієнтів та продажів.

  Щоб отримати доступ до свого сайту та покращити його в Google, Завантажити 27 електронних книг Завантажувані поради SEO тут .

  Повідомлення опубліковано у жовтні 2015 року та оновлено у квітні 2018 року.

  Хочете 26 Більше SEO Поради?
  Br/?
  У розумній кількості?
  Чи задоволені користувачі кількістю випадків?
  Хіба він не виглядав "вимушеним"?
  Чи можу я використовувати часткові варіації?
  Чи можна використовувати синоніми?
  Як отримати початок Google?
  Хочете 26 Більше SEO Поради?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»