Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Додатки BAK для оптимізації бізнесу сфери HORECA

  1. Які рішення пропонуються в сфері HORECA
  2. Якими ключовими конкурентними перевагами характеризується продукт від компанії BAK?
  3. Конфігурація системи BAK для бізнесу в сегменті HORECA
  4. Як використовувати платформу BAK в ресторані
  5. Додаток для клієнтів
  6. Хмарна каса BAK POS - касове рішення по 54-ФЗ
  7. вартість
  8. Контакти

  Молодий бренд BAK розраховує стати відомим і впливовим гравцем ринку касових рішень РФ. Основний його продукт - брендована хмарна платформа, що поєднує в собі широкий спектр функцій, включаючи ті, що забезпечують проведення користувачем платежів по Закону № 54-ФЗ . Але функціональність рішення - не єдина його конкурентну перевагу. Вивчимо найбільш примітні можливості платформи, а також особливості її впровадження докладніше.

  Які рішення пропонуються в сфері HORECA

  Компанія BAK International пропонує ринку комплексний продукт на базі платформи Android, що включає в себе кілька технологічних програмних модулів, а саме:

  1. Фірмове касове додаток BAK POS, за допомогою якого продавець магазину або співробітник ресторану можуть проводити розрахунки з клієнтом відповідно до вимог законодавства.
  1. Фірмове клієнтську програму BAK TAB, яке встановлюється на мобільних гаджетах відвідувачів (покупців) і дає їм можливість робити замовлення і проводити оплату прямо з екранів девайсів.
  1. Додаток BAK Store, призначене, в свою чергу, для продавців товарів і постачальників, і дозволяє:
  • здійснювати контроль над ключовими бізнес-процесами;
  • забезпечувати застосування інфраструктури безпеки фірми (зокрема, представленої системами відеоспостереження);
  • здійснювати аналіз господарських показників діяльності фірми.
  1. Вузькоспеціалізовані програми.

  У числі таких - BAK Clerk (використовується офіціантами і іншими працівниками ресторанів, кафе, барів в якості інструменту оформлення замовлень прямо із залу).

  Відомості про замовлення з BAK Clerk і оперативно передаються в систему BAK POS для проведення розрахунків з клієнтами.

  Відмітна особливість системи BAK - це інтеграція з клієнтським додатком Eliot, яке в свою чергу виступає як система залучення клієнтів і включає в себе наступні можливості:

  • передзамовлення / передоплата;
  • бронювання столів;
  • складання акцій і знижок згідно з історією замовлень;
  • залучення клієнтів поблизу.

  Зазначені додатки - найважливіший, але не самий ключовий компонент платформи від бренду BAK. Їх призначення - для користувача, вони грають роль Front-End інструменту, який, завдяки широкому колу підтримуваних функцій, дозволяє вирішувати найрізноманітніші завдання.

  У свою чергу, ключовим технологічним компонентом відповідної платформи правомірно вважати спеціалізовані хмарні модулі, завдяки яким здійснюється комунікація між зазначеними додатками, забезпечується обмін різними даними і їх своєчасна перевірка.

  Хмарні модулі - це класичний Back-End інструмент, непомітний для ока звичайного користувача але, разом з тим, що грає головну роль в забезпеченні конкурентних переваг програмних продуктів в тому сегменті, в якому просуває свої рішення фірма BAK.

  Підпишись на наш канал в Яндекс Дзен - Онлайн-каса !
  Отримуй першим гарячі новини та Лайфхак!

  Якими ключовими конкурентними перевагами характеризується продукт від компанії BAK?

  Перш за все - універсальність. Програмні рішення від бренду BAK оптимізовані для використання бізнесами в сфері HORECA, підприємствами роздрібної торгівлі.

  У числі найсильніших сторін розглянутих рішень - комплексність. В рамках, фактично, одного продукту замовник отримує доступ до широкого спектру функцій різної спрямованості. Це може вигідно відрізняти додатки, розроблені брендом BAK, від конкуруючих рішень, які поставляються по роздільного принципу (як відокремлені модулі).

  Залучення окремо взятих модулів (з точки зору їх інтеграції з інфраструктурою замовника, а також набуття досвіду користування ними) з метою вирішення конкретних завдань може бути більш тривалим і ресурсовитратності процесом в порівнянні з використанням комплексних рішень - подібних до тих, що пропонує компанія BAK.

  Одна з ключових характеристик продуктів BAK - спрямованість на підвищення ефективності комунікацій між постачальником товарів (послуг) і клієнтом з акцентом на:

  • зведення до мінімуму технічних перешкод у взаємодії замовника і постачальника товарів (послуг) як в контексті оформлення замовлень, так і при проведенні розрахунків;
  • прозорість оформлення і обробки замовлень;
  • забезпечення оперативності роботи постачальника.

  Ефективна взаємодія замовника і постачальника з точки зору розвитку бізнесу сьогодні - можливо, більш значимий аспект, ніж просте виконання касової або ПЗ товарного програмою технічних операцій, нехай і пропонуються на рівні законодавства і тому обов'язкових.

  Результати взаємодії постачальника і клієнта безпосередньо впливають на зміст інших бізнес-процесів в компанії (таких як формування асортименту, вибір способів розрахунків, розстановку пріоритетів в політиці маркетингу і просування товарів), тому наявність даної опції в рішеннях від BAK можна розглядати як виключно помітну конкурентну перевагу .

  Бізнес-модель компанії BAK як постачальника рішень на ринку автоматизації кас і управління підприємством заснована (якщо конкретним тарифом не передбачено інше) на отримані відсотка з транзакцій, що здійснюються на стороні замовника програмних продуктів бренду. При відсутності транзакцій - наприклад, в період сезонного простою, користування продуктом від BAK буде, фактично, безкоштовним.

  Разом з тим, як вважають розробники даної платформи, перед постачальником товарів (послуг), задіюється рішення BAK, реально збільшити продажі і, відповідно, виручку на 20-40%, середній чек - на 5-10%. Витрати, пов'язані з обробкою замовлень, з аналітикою продажів, реалізацією програм просування товарів, можуть бути істотно скорочені в порівнянні з традиційними розподіленими схемами рішення таких задач. Тому, користування платформою від бренду BAK - комплексного рішення, в будь-якому випадку може бути вкрай вигідним для бізнесу.

  Примітно, що програмні рішення від бренду BAK можна використовувати в рамках цільових конфігурацій, що відображають специфіку конкретного сегмента бізнесу, а то і конкретного постачальника товарів (послуг). Так, в одних сегментах пріоритетним може бути використання POS-орієнтованих рішень, в інших - застосування інструментів контролю над бізнес-процесами.

  Розробники з компанії BAK пропонують своїм клієнтам 3 основні конфігурації системи брендованих додатків:

  1. Оптимізовану для бізнесу в сегменті HORECA (як постачальників товарів і послуг).
  1. Оптимізовану для замовників (клієнтів), причому, найрізноманітніших бізнесів.
  1. Оптимізовану конкретно для торгових точок, які в силу вимог законодавства зобов'язані приймати платежі від клієнтів із застосуванням онлайн-кас (тобто, за Законом № 54-ФЗ).

  Це, звичайно, не вичерпний перелік можливих реалізацій платформи, але їх правомірно розглядати як найбільш поширені в контексті практичного застосування рішень від BAK російськими підприємствами (і тому як досить репрезентативні).

  Вивчимо докладніше можливості зазначених змін - у контексті складових їх компонентів, і особливості користування ними.

  Конфігурація системи BAK для бізнесу в сегменті HORECA

  До складу конфігурації платформи BAK для ресторанів можуть входити:

  • касове додаток BAK POS;
  • система управління закладом BAK Store;
  • рішення BAK Clerk, BAK TAB.

  Їх інтеграція здійснюється на базі брендованої хмарної Back-End платформи.

  У функціонал конфігурації, про яку йде мова, входить:

  • автоматизація роботи підприємства громадського харчування (в тому числі і в таких компонентах як прийом платежів від клієнтів відповідно до Закону № 54-ФЗ);
  • підтримка інструментарію залучення клієнтів, реалізації програм лояльності;
  • підтримка інструментарію бронювання місць в ресторані, замовлення, оплати (в тому числі за допомогою банківських карт);
  • проведення аналізу господарських показників;
  • задіяння систем відеоспостереження;
  • отримання від клієнтів оцінок роботи офіціантів, якості страв ресторану;
  • ведення бази даних клієнтів;
  • індивідуалізація пропозицій для покупців виходячи з їх споживчих переваг.

  Конфігурація платформи BAK для ресторанів може бути реалізована в двох різновидах:

  1. У вигляді комплексного рішення, що дозволяє автоматизувати бізнес-процеси, а також забезпечувати проведення маркетингової політики постачальника.

  Дане рішення дозволить задіяти всі ті додатки, що вказані вище, за умови забезпечення ефективної комунікації між ними за рахунок хмарних обчислювальних модулів.

  1. У вигляді інструменту просування ресторану як бренду, що дозволяє стимулювати зростання замовлень від відвідувачів.

  Дана система передбачає використання платформи BAK поряд з діючими системами управління закладом і продажами в ресторані. Фактично, платформа буде виступати допоміжним інструментом просування бізнесу.

  Як використовувати платформу BAK в ресторані

  Установка і користування програмними рішеннями від компанії BAK принципово не відрізняються від роботи з іншими хмарними продуктами для автоматизації розрахунків і управління підприємством на базі Android. Оптимально, якщо рестораном буде застосована конфігурація в складі наступних компонентів:

  • платіжного терміналу (спеціалізованого, на базі смартфона, планшета) під керуванням ОС Android;
  • фіскального реєстратора з фіскальним накопичувачем (Сумісного з ОС Android);
  • для оформлення замовлень через BAK Clerk - мобільних гаджетів необхідного формату.

  Якщо в закладі використовуються камери відеоспостереження, то їх також можна буде підключити до інфраструктури автоматизації розрахунків на базі платформи BAK.

  Можна відзначити, що з точки зору технологічності платформа BAK може значно вигравати у конкурентів за рахунок застосування стандарту iBeacon для аналізу переваг покупців і подальшого направлення їм актуальних пропозицій з продажу. З цією метою буде потрібно додаткове оснащення ресторану маячками iBeacon.

  Додаток для клієнтів

  Наступний приклад конфігурації платформи від бренду BAK - рішення, орієнтоване на клієнта, на задоволення його потреб в частині:

  • отримання інформації про прилеглих ресторанах, в яких йому будуть з високою ймовірністю запропоновані жадані страви;
  • можливості бронювання столиків, передоплати страв за допомогою платіжних додатків прямо з екрану мобільного гаджета.

  Таким чином, основний компонент конфігурації платформи в даному випадку - додаток BAK TAP. За допомогою нього клієнт вирішує зазначені завдання і отримує інші корисні відомості про установи громадського харчування в своєму місті. У числі найбільш примітних опцій програми BAK TAP:

  • пошук закладів громадського харчування за певними критеріями;
  • отримання відомостей про новинки від постачальників послуг, різних акціях;
  • проведення платежів при автоматичному списання грошових коштів;
  • отримання персональних пропозицій від постачальників послуг.

  Замовлення з програми BAK TAP направляються в хмарну базу даних для подальшої обробки, яка може бути здійснена за допомогою брендованого додатки BAK Store.

  Будь-які посередники в рамках механізму взаємодії клієнта і постачальника послуг відсутні, всі передані відомості надійно захищаються. Згодом на підставі інформації, що збирається статистики продажів ресторан зможе оптимізувати політику продажів, маркетингу, позиціонування свого бренду на ринку.

  Додаток BAK TAP в поєднанні з іншими програмними компонентами платформи - потужний інструмент в області Big Data. У розпорядження власника закладу, що використовує платформу від BAK, потрапляють величезні масиви даних, виключно цінні з точки зору аналізу ефективності продажів і бізнес-процесів в цілому.

  Той факт, що взаємодія з клієнтом ресторан здійснює без посередників, а значить, без обмежень у змісті аналізованих даних, може зіграти найважливішу роль в розробці конкурентної стратегії позиціонування закладу на ринку. Користувач BAK може вибудовувати ексклюзивні канали комунікацій з клієнтами, непрозорі для конкурентів, а значить не відтворювані ними (або імітовані з порівнянною ефективністю).

  Хмарна каса BAK POS - касове рішення по 54-ФЗ

  Наступна конфігурація платформи BAK може характеризуватися виключно високою затребуваністю, оскільки з 1 липня 2017 року російські бізнеси зобов'язані застосовувати ККТ , Що функціонують саме в режимі онлайн-каси. Тобто, здатні:

  • формувати електронні чеки і відправляти їх покупцям через інтернет (через Оператора фіскальних даних);
  • відправляти відомості про платежі в ФНС онлайн (також через ОФД);
  • здійснювати шифрування і зберігання платіжних даних відповідно до вимог, які встановлені законом.

  найважливіший компонент онлайн-каси - це програмне забезпечення , За допомогою якого здійснюються ключові платіжні операції, за фактом виконання яких формуються платіжні дані для відправки в ФНС і створення електронних касових чеків.

  Таке ПО може бути застосоване на базі самих різних апаратних рішень - в тому числі і на пристроях, що працюють під управлінням ОС Android. Приклад такого ПО - хмарна каса BAK POS ( ПОСИЛАННЯ ).

  Вона дозволяє:

  • приймати платежі від клієнтів - як готівкою, так і по карті, і оформляти їх у порядку, встановленому Законом № 54-ФЗ;
  • збирати дані про платежі дозволеним способом, потім - передавати їх на хмарний сервер BAK з метою подальшої обробки (як варіант, з метою аналізу статистики продажів);
  • отримувати доступ до широкого спектру даних, необхідних для підвищення ефективності роботи магазину (наприклад, аналітичних даних про споживчі переваги клієнтів).

  Розрахунок може бути здійснений і на основі даних, одержуваних з клієнтських додатків BAK TAP - тобто, за попередніми і передоплаченим замовленнями.

  Додаток BAK POS, встановлене на платіжному терміналі, передає дані на фіскальний реєстратор (в числі підтримуваних моделей - пристрої від відомих брендів ШТРИХ-М ). Звідти платіжні дані відповідно до технічних регламентів відправляються ОФД , Котрий:

  • формує електронні чеки для покупців і відправляє їх на зазначений клієнтом e-mail або у вигляді SMS;
  • відправляє відомості про платежі в ФНС в порядку, визначеному законодавством.

  вартість

  Вартість використання додатка для онлайн-кас від бренду BAK визначається відповідно до трьома тарифами. При цьому користувач може сам вибрати зручний для нього алгоритм розрахунку: фіксований платіж або відсоток від еквайрингу / Касового обороту.

  1. Для стартапів.

  Цільові користувачі програми по даному тарифу - невеликі бізнеси з оборотом до 500 000 рублів на рік.

  Вони можуть використовувати додаток BAK POS (в поєднанні з іншими програмними рішеннями від компанії BAK) за 5500 рублів на місяць або 4% від еквайрингових операцій або 1,9% від загального касового обороту підприємства.

  1. Для «амбітних» бізнесів.

  Оборот цільових користувачів даного тарифу - до 2 млн. Рублів на рік. Вартість - 5500 рублів на місяць або 2,2-2,5% від еквайрингового обороту.

  1. Для «відбулися» фірм.

  Очікуваний їх оборот - понад 2 млн. Рублів на рік. Вартість тарифу - 5500 рублів на місяць або 2% від еквайрингу. Розробники припускають договірні умови по платежах за користування рішенням BAK POS.

  Незалежно від обраної конфігурації - однієї з трьох розглянутих нами або альтернативних їм, користувач отримує доступ до єдиного комплексу брендованих маркетингових рішень. При ефективному використанні можливостей платформи від бренду BAK витрати на впровадження даної платформи можуть багаторазово окупитися.

  Найближчим часом компанія планує ввести нову схему підключення: клієнти отримають фіскальний реєстратор і банківський термінал в безпроцентну розстрочку.

  Контакти

  Офіційний сайт ТОВ «ВАК Інтернешнл» - bakapp.ru .

  Адреса: м Москва, вул. Верейський д. 29, стр. 134, оф. В206.

  Телефон (495) 133-27-40.

  Якими ключовими конкурентними перевагами характеризується продукт від компанії BAK?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»