Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Додаток 2: потрібні SEO програми, SEO (СЕО) софт, інструменти, сервіси та утиліти

  1. SEO програма Yazzle
  2. Програми для просування груп Вконтакте
  3. Програма для накрутки читачів (фоловерів) Твіттера

  У цьому додатку я вирішив виділити корисні seo програми, які необхідні кожному Сеошніку. Всім цим seo софтом я користуюся сам, інакше не став би вам його радити.

  Всім цим seo софтом я користуюся сам, інакше не став би вам його радити

  Практично весь цей сео софт коштує грошей, я не користуюся крякнутий версіями і юзаю тільки ліцензійні seo інструменти. І категорично не раджу вам. По-перше треба поважати працю розробників (тим більше що сео софт, в силу часто зміни алгоритмів ПС, вимагає часто оновлення), по-друге крякнуті версії часто містять троянів, по-третє немає гарантії що після зовнішнього втручання софт буде коректно працювати.

  SEO програма Yazzle

  Це один з найбільш потрібних і часто використовуваних seo інструментів. CS Yazzle це цілий комплекс інструментів необхідних для якісного seo аудиту свого сайту, а так само для аналізу сайтів конкурентів. Програма володіє доброзичливим і зрозумілим інтерфейсом, має в арсеналі величезну купу необхідних інструментів для роботи з сайтами. Програма коштує не так дорого - 3000 рублів. Якщо ви серйозно вирішили зайнятися СЕО, то раджу не економити на цьому софті. Про роботи з цим софтом я вже писав в статтях аналіз сайтів конкурентів і щільність ключових слів на сторінці . Для ознайомлення ви можете.

  Програми для просування груп Вконтакте

  ViKing Group Builder - програма створена для швидкого пошуку і публікації контенту в вашій групі. вміє:
  - пошук і вибір тематичних груп;
  - зручна фільтрація популярних повідомлень;
  - редагування публікацій, якщо треба;
  - публікація повідомлень в групі за розкладом.

  Group Builder вміє працювати в автоматичному і ручному режимах. Всього за пів години, ви зможете підготувати контент для своєї групи на тижні пеблікацій.

  ViKing ботовод - програма вміє дуже багато:

  - штучний інтелект програми підтримує розмову з учасниками групи;
  - накручувати «мені подобається», друзів, передплатників, що вступили в групу / зустріч / додаток / публічну сторінку;
  - проставлення «мені подобається» (лайків) на заданих URL адресах
  - можна підключити до RSS - стрічці сайту, блогу чи форуму і оновлення автоматично розміщуються на особистих сторінках, групах, зустрічах, публічних сторінках;
  - вбудований планувальник завдань;
  - додавання в друзі на аккаунт;
  і т.д. дуже багато корисний функцій, просто незамінний софт, якщо ви працюєте з ВК.

  ViKing Inviter + - програма, яка вміє масово запрошувати друзів в групи / додатки / зустрічі і набирати друзів на акаунтах за критеріями. При цьому промо-матеріали можуть розташовуватися як на сторінках акаунтів, так і в групі.

  ViKing Troll - ще один софт для Вконтакте, забезпечує обмін коментарями. Програма зможе коментувати повідомлення і фотки від чужих акаунтів.

  ViKing Antispam - софт дозволяє завантажувати всі пости і коментарі до них, а так само сортувати їх в зручній формі. Крім того, програма, за допомогою фільтрів вміє розпізнавати спам, і автоматично, за розкладом його видаляти.

  Програма для накрутки читачів (фоловерів) Твіттера

  Twitter Follower - програма швидкої розкрутки Твіттера. З її допомогою можна швидко розкрутити скільки завгодно акаунтів Twitter, для подальшої монетизації або просування своїх сайтів.

  Статті по темі:


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»