Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Дорвеи: інформація, за і проти

  Сьогодні публікується перший пост по Вашим питань. Питання пролунало в минулому пості і мав такий вигляд: Як почати робити Дори? Манімейкер із задоволенням відповіли на це питання. Отже, дивимося відповіді.
  Завантажити нуленний софт якогось доргена, такий же нуленний спамілка і почати штампувати Дори на трастових хостингах не гребуючи ніякими тематиками.

  Ніколи в житті ними не займався. Мені це здається нудною справою, хоча при грамотному підході прибутковим. Але перш за все робота повинна подобається людині. Для мене заробіток - другорядне. Тому, йдіть краще в блогінг.
  Потрібна програма для генерації доров, так званий доргенератор. Їх зараз багато і про багатьох написані мануали.
  Потім згенерували дор, залили на хостинг і чекаємо трафив.
  Але це так все в загальних рисах, а в дрібницях купа нюансів.

  Дорвеями я ні коли не займався, хоча природно чув, що якщо навчитися їх робити, то можна на цьому досить добре заробляти. Як взагалі їх почати вивчати? Є такий, останнім часом, скандально відома людина Арбайтен, який дорвеями дуже щільно займається і пріуспел в цьому.

  Питання, звичайно, цікаве. Якщо відповідати для новачків і без стьобу, то треба визначитися з темою, потім підібрати під неї низькочастотні КЕІ, почистити їх, сгенеріроват дор і залити його на фріхостінг. Проспамивши в аддурілку, закладки, форуми, каталоги - тут своя технологія і кожен вибирає свій метод. Отримати з такого дора трафік , Конвертувати його в гроші на який-небудь партнерке.

  І так по колу. У хороших дорвейщиків чисто активних доров досягає декількох сотень, а то і тисяч.
  Спочатку потрібні хоча б якісь знання html, css і php. якщо сателіти можна почати робити без них, то тут вони необхідні хоча б для того, щоб зверстати шаблон для дора. Потім скачати дорген типу jako або кнопки (RB), а також парсер кеев і не вимикати їх поки не вийде.

  Потім скачати дорген типу jako або кнопки (RB), а також парсер кеев і не вимикати їх поки не вийде

  Для того, щоб почати робити дорвеи, є два шляхи: довгий і короткий.
  Довгий - спочатку прочитати купу форумів і блогів, вибрати кращий дор-генератор, навчитися знаходити бонусні хостинги, нізкоконкурентним і дорогі (якщо мова йде про PPC-системах) КЕІ, і так далі і тому подібне.
  Загалом - набрати пристойний багаж теоретичних знань. Це займе від 2-х тижнів до 2-х місяців.

  І після цього вже питання "як почати робити дорвеи" відпаде сам собою.
  Другий шлях - короткий. Йдемо на сайт nulled.ws Реєструємося, вибираємо будь-який вподобаний дорген. Качаємо, встановлюємо, беремо будь-які КЕІ, які підвернути і вперед - робимо дорвеи.

  Але я б, звичайно, рекомендував перший шлях.
  В першу чергу задайте собі питання, а чи потрібно його взагалі робити і витрачати час на створення дорвея? А якщо вже так хочеться, гугл і тематичні теми на формах вам в помощь! Програм по створення дорвеев є багато як безкоштовних, так і платних. Успіхів!

  Отже, блогери готові відповідати на питання і йти Вам назустріч. Задавайте ще питання і вони будуть з'являтися в наступних публікаціях.

  Питання пролунало в минулому пості і мав такий вигляд: Як почати робити Дори?
  Як взагалі їх почати вивчати?
  В першу чергу задайте собі питання, а чи потрібно його взагалі робити і витрачати час на створення дорвея?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»