Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Дослідження ключових слів в рамках ефективної SEO стратегії

  4.5 з 5 на основі 2 оцінок

  08.06.2016

  SEO залишається досить складною головоломкою для багатьох. Більш того, стратегії просування мають тенденції до постійних змін, але якщо ви хочете зробити все для вашого сайту, варто стежити за нововведеннями.

  Дослідження ключових слів повинно стати невід'ємною частиною вашого онлайн-стратегії, якщо ви хочете бачити результат копіткої роботи. Адже розуміння того, що якість пошукової оптимізації прив'язане до ефективних ключам, моментально робить вас на крок попереду конкурентів. Отже, пропонуємо вашій увазі золоті правила дослідження ключових слів.

  1. Конкурентні ключові слова

  Вибираючи ключові слова, зверніть увагу на їх конкурентоспроможність. Чим вище відсоток використання, тим більш конкурентним можна вважати ключевик. Використовуйте ті слова, у яких цей показник менше, в такому випадку ваш матеріал буде вище в пошуковій видачі, і більша кількість користувачів зможе з ними ознайомитися.

  2. Належність слів до конкретної ніші

  Кожен інтернет-магазин працює в певній ніші, діяльність будь-якої компанії також зосереджена в певному сегменті. Тому вибирайте нішеві ключові слова, які мають відношення конкретно до вашої галузі.

  3. Бийте рекорди

  Зосередьтеся на ваших ключових слів, візьміть один і працюйте з ним, створюючи контент. Не бійтеся використовувати його в кожній статті, таким чином, ви формуєте стратегію ключових слів, яка допоможе не загубитися в морі конкурентів.

  4. Ідіть туди, де ще ніхто не був

  Що робить вас унікальним? Акцентуйте на тому, що відрізняє вас від інших. Використовуйте власний оригінальний термін в якості ключового слова. Він може стати тією самою візитною карткою, яка допоможе вам збільшити кількість читачів.

  5. Використовуйте безкоштовні сервіси підбору ключів

  Такі сервіси як Яндекс.Вордстат і Google Adwords в рази полегшать вам процес підбору ключових слів, з їхньою допомогою ви зможете дізнатися частотність і варіативність обраних вами запитів.

  6. Перевірте працездатність ключових слів

  Вибравши ключі, завжди перевіряйте, як добре вони працюють. Проводьте дослідження, щоб зрозуміти, які з них працюють краще. Це допоможе вам коригувати SEO стратегію.

  7. Локальні ключі

  Якщо ви орієнтовані на певну територію, то вам варто підібрати локальні ключові слова. Таким чином, ви будете працювати на місцеву аудиторію, співпраця з якою принесе вам максимум вигоди.

  8. Аналізуйте роботу конкурентів

  Використовуйте спеціальні програми, які допоможуть вам проаналізувати роботу конкурентів і ефективність їх ключових слів. Це дуже зручно, коли ви тільки починаєте розвивати свій бренд.

  9. Тестування ключових слів

  Перш ніж остаточно затвердити список ключових слів, перевірте кожну фразу за допомогою різноманітних пошукових систем. Це допоможе вам більш коректно відформатувати ключі.

  10. Довгі ключі

  З'єднайте маленькі ключові слова у велику фразу, щоб охопити більший відсоток користувачів, які можуть шукати потрібну їм інформацію по конкретному слову, яке буде вміщено в ключ. Але фраза повинна звучати красиво, інакше ви ризикуєте потрапити в опалу пошукачів і клієнтів.

  За матеріалами: http://www.business2community.com/


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»