Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Довідка Yelp & Yelp SEO: стає майстром Yelp

  1. Що таке Yelp і як він використовується
  2. Чому ви повинні дбати про Yelp
  3. Як налаштувати обліковий запис Yelp
  4. Як ви вибираєте категорію бізнесу
  5. Чому вибираєте вашу категорію Важливо
  6. Що оцінено в рейтингу Yelp
  7. Ключові компоненти для оптимізації сторінки Yelp
  8. Заповнення відповідної інформації для ваших клієнтів
  9. Повідомлення про залучення фотографій
  10. Як отримати більше відгуків
  11. Розуміння служби Yelp Analytics
  12. Завершення Yelp 101

  З початку часу клієнти переглядали продукти та послуги. У часи печерних людей, відгуки були вербальними від однієї людини до іншої, такі як "Це м'ясо не добре, я не буду торгувати з вами" до промислових часів, коли хтось міг надіслати телеграму, щоб повідомити автомобільну компанію про їхнє розчарування, їхній автомобіль зламався. Сьогодні підприємства можуть отримувати вербальні відгуки клієнтів та цифрові відгуки клієнтів. Найпопулярнішим веб-сайтом огляду є Yelp .

  Ця публікація в блозі вирішить, що таке Yelp, чому важливо, щоб будь-яка компанія працювала в Yelp, як претендувати на свій бізнес, створювати бізнес-сторінку, як вибирати категорію бізнесу та чому категорії мають вирішальне значення для рейтингу Yelp, що оцінюється в рейтингу Yelp, і як ви можете допомогти збільшити рейтинг, а також способи оптимізації сторінки Yelp і способів її покращення. Немає необхідності шукати інформацію про те, як бути майстром на Yelp, ми вас охопили.

  Що таке Yelp і як він використовується

  Деякі з вас можуть бути знайомі з компанією
  Деякі з вас можуть бути знайомі з компанією. Для тих, хто цього не робить, компанія Yelp є компанією, яка існує з 2004 року. Yelp використовується споживачами для пошуку будь-якого типу послуг, які вони можуть знадобитися, визначних пам'яток, які вони хочуть вивчити на наступному відпустці, готелів, які вони хочуть залишити , ресторани, які вони хочуть поїсти в межах певної місцевості тощо.

  Більш важливо, що Yelp використовується, щоб клієнти могли оцінювати та переглядати свій досвід у певному бізнесі, а відгуки, незалежно від того, позитивні чи негативні, повністю переглядаються всіма, хто користується Yelp. Споживачі також можуть зв'язатися з компаніями через Yelp, шукати напрямки, розміщувати фотографії, перевіряти ваш сайт і навіть реєструватися у вашому бізнесі.

  Чому ви повинні дбати про Yelp

  Як власник бізнесу, Yelp є прекрасним місцем для людей, щоб дізнатися про вашу компанію. У середньому на Yelp щомісяця налічується близько 142 мільйонів унікальних користувачів. Близько половини цих користувачів використовують Yelp на настільному комп'ютері, а іншу половину використовують Yelp на своєму мобільному пристрої. І з 142 мільйонів користувачів приблизно 63% з них пишуть відгуки, і це потенційно можуть бути відгуки про ваш бізнес.

  Як налаштувати обліковий запис Yelp

  Щоб керувати відгуками клієнтів, звертатися до рецензентів, завантажувати фотографії вашого підприємства, редагувати інформацію про свою компанію та багато іншого
  Щоб керувати відгуками клієнтів, звертатися до рецензентів, завантажувати фотографії вашого підприємства, редагувати інформацію про свою компанію та багато іншого. Щоб претендувати на свій бізнес, ви йдете biz.yelp.com

  Далі введіть назву вашої компанії та місто, в якому ви працюєте.

  Якщо ваша компанія наразі не існує, ви можете додайте свій бізнес до Yelp .

  Тут ви зможете додати назву свого підприємства, адресу, номер, до якого можуть звертатися користувачі, ваш веб-сайт, адресу електронної пошти, години роботи та категорію, у якій знаходиться ваш бізнес.

  Важливо, щоб інформація про вашу компанію була однаковою всюди, де перераховані ваші підприємства, інакше це може призвести до плутанини для користувача, який намагається скористатися вашою службою, або якщо вони намагаються зв'язатися з вами, а номер, який ви вказали на сторінці Yelp, більше не це може перешкодити вам зробити потенційну продаж.

  Іноді користувач Yelp перевірятиме лише вашу сторінку Yelp і не піде ніде, щоб дізнатися більше інформації чи способів зв'язатися з вами, тому ви не хочете втрачати бізнес, коли це реальність.

  Як ви вибираєте категорію бізнесу

  Частина налаштування профілю компанії в Yelp визначає категорію, до якої підпадає ваша компанія. На Yelp існує близько 698 категорій для вибору, що дозволяє легко знайти категорію, найбільш пов'язану з вашою компанією. Тим не менш, ви помітите деякі кросоверні терміни, які також стосуються вашого бізнесу.

  Можна вибрати до трьох категорій. Вас попросять вибрати первинну категорію (їх 22), потім другорядну категорію (498) і, нарешті, третю категорію (178). Якщо ви хочете переглянути повний список категорій, які можна вибрати, перш ніж вибирати, перегляньте цей повний список усіх категорій, розбитих за типом бізнесу Документ Google .

  Після того як ви заповнили всю необхідну інформацію, ви отримаєте підтвердження електронною поштою і після підтвердження електронної пошти ви побачите цей екран. На жаль, доки Yelp не перегляне та не підтвердить ваше оголошення, ви не зможете додати нічого на свою сторінку.

  Чому вибираєте вашу категорію Важливо

  Важливо вибирати категорію мудро і думати про те, яка категорія не тільки тісно пов'язана з вашою компанією, але й шукати її в Інтернеті. І, залежно від того, яку категорію ви вибираєте, також буде відігравати важливу роль у вашому рейтингу Yelp. Якщо назва вашої компанії містить ключове слово, яке ви вибрали, це також допоможе вашому рейтингу Yelp. Однак, є й інші причини, щоб піклуватися про рейтинги Yelp.

  Що оцінено в рейтингу Yelp

  Що оцінено в рейтингу Yelp

  Кількість відгуків, яку ви отримуєте, значною мірою залежить від того, чи відображаєте ви на сторінці 1 або 2 Yelp для вашої категорії бізнесу. Якщо у вашому бізнесі немає жодних відгуків, людям буде важко знайти вашу компанію в Yelp.

  Огляди Yelp також надаються іншим пошуковим системам, включаючи Bing Business Portal і Карти Apple, тому користувачі можуть бачити ваші рейтинги за межами платформи Yelp. Є також люди, які протягом багатьох років рецензували Yelp, які часто публікують відповідні та корисні відгуки, а також беруть участь у інших аспектах платформи Yelp, яка може призначити себе членами Elite Yelp.

  Після того, як людина буде прийнята як член Elite Yelp, там будуть огляди більшої ваги, і якщо вони переглянуть ваш бізнес, це допоможе вашому рейтингу Yelp, особливо якщо це позитивний відгук.

  І, нарешті, якщо у вас багато активності, наприклад, реєстрація людей у ​​вашому бізнесі, виклик номера вашого бізнесу або натискання кнопки, щоб отримати напрямки до вашого бізнесу, це також буде частиною вашого загального рейтингу Yelp.

  Ключові компоненти для оптимізації сторінки Yelp

  Про сторінку

  Важливо заповнити розділ Про цей бізнес на сторінці Yelp, щоб люди могли бачити людей, які стоять за вашим бізнесом
  Важливо заповнити розділ "Про цей бізнес" на сторінці Yelp, щоб люди могли бачити людей, які стоять за вашим бізнесом. Не бійтеся бути відвертими і випадковими на вашій мові. Нехай ваша особистість або особистість вашого бізнесу просвічують. Кожен любить історію того, як розпочався бізнес, так що якщо ви відчуваєте себе застряглим на те, що писати, почати там.

  Додайте деяку інформацію про те, що ви пропонуєте, і чому вона є унікальною, і навіть вкажіть біографію про власника. Ваші ключові слова мають бути природними для вашого тексту. Не намагайтеся заповнити їх там, тому що це не допоможе вам з'явитися на сторінці 1 Yelp. Алгоритми Yelp є інтуїтивними, і вони можуть розпізнавати вміст, коли вони дійсно хочуть отримати якісний вміст. Ось як можна редагувати цей розділ.

  Заповнення відповідної інформації для ваших клієнтів

  Якщо хтось потенційно збирається спробувати свій бізнес вперше, що ви думаєте, що вони хочуть знати
  Якщо хтось потенційно збирається спробувати свій бізнес вперше, що ви думаєте, що вони хочуть знати? Фото, показане вище, є гарним прикладом інформації, яку ви хочете надати, якщо ви ресторан. Чим більше інформації ви відмовляєтеся від фронту, тим більше шансів хтось спробувати свою справу.

  Ви навіть можете завантажити меню вашого ресторану, щоб дати потенційному клієнтові уявлення про те, що ви обслуговуєте. Ціна, мабуть, є найбільшим питанням, яке має будь-який потенційний клієнт, тому важливо включити середню ціну використання вашого продукту або послуги, щоб дати потенційним клієнтам уявлення про те, що вони витратять на ваш бізнес.

  Відредагувавши розділ Основна інформація та виконавши кроки, наведені в розділі "Про сторінку", вам буде добре йти.

  Повідомлення про залучення фотографій

  Якщо хтось ніколи не був у вашому бізнесі, відмінним способом зацікавити їх є розміщення тонн привабливих фотографій, що представляють ваш бізнес
  Якщо хтось ніколи не був у вашому бізнесі, відмінним способом зацікавити їх є розміщення тонн привабливих фотографій, що представляють ваш бізнес. Клієнти можуть і завантажуватимуть фотографії вашого підприємства на вашу бізнес-сторінку, однак, якщо ви хочете дізнатися, як завантажувати фотографії на свою сторінку Yelp, ось як це зробити.

  • 1. Перейдіть до своєї бізнес-сторінки Yelp.
  • 2. Перейдіть до розділу з лівого боку, на якому зображено фотографії .
  • 3. Тут ви побачите кнопку " Завантажити" в першому вікні поруч із іншими попередньо завантаженими фотографіями. Натисніть цю кнопку.
  • 4. Після цього можна завантажити або перетягнути фотографії з настільного комп'ютера.
  • 5. Ви можете додати підпис, щоб краще описати свою фотографію.
  • 6. Після завершення підпису натисніть Готово, і ця фотографія буде збережена на вашій сторінці.

  Як отримати більше відгуків

  Зробіть людям легше знайти вас і запам'ятати вас у Інтернеті та потенційно написати відгук про своє підприємство, розмістивши URL-адресу сторінки Yelp на рекламному матеріалі вашої компанії. Кілька місць, які ви могли б зробити, це на ваших профілях у соціальних мережах, на візитній картці, брошурах або в межах вашого бізнесу, щоб клієнти могли бачити, що ви присутні на Yelp.

  Розуміння служби Yelp Analytics

  На першій сторінці вашої бізнес-сторінки ви побачите ряд аналітичних даних, пов'язаних з трафіком на вашій сторінці Yelp
  На першій сторінці вашої бізнес-сторінки ви побачите ряд аналітичних даних, пов'язаних з трафіком на вашій сторінці Yelp. Ви можете розбити статистику між останніми 30 днями, 12 місяцями або навіть 2 роками.

  Ви можете переглянути кількість людей, які переглянули вашу сторінку, скільки людей зареєструвалися у вашому бізнесі, натиснули на вашому веб-сайті, називали вашу компанію, кількість людей, які створили закладку вашої сторінки на сайті Yelp, скільки людей звернулися до вашого підприємства і скільки нових фотографій було завантажено іншими користувачами.

  Якщо ви хочете побачити свою рентабельність інвестицій за допомогою Yelp, ви можете готувати дохід від Yelp.

  Завершення Yelp 101

  Так що у вас є, ваш кінцевий керівництво, щоб стати майстром Yelp. Сподіваюся, ви знайшли таку інформацію легкою для розуміння, і сподіваємося, що вона буде реалізована, оскільки, коли ви впроваджуєте інструменти вище, ви зможете скористатися кількома перевагами у своєму бізнесі, включаючи: більш позитивні відгуки на запитання, більшу доступність для вашого бізнесу, більшу доступність для вашого бізнесу та збільшення вашого річного доходу. Якщо всі ці переваги звучать дуже гарно, тоді не чекайте ще хвилини, щоб оптимізувати вашу сторінку Yelp.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»