Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Друпал 6 Огляд пошукової оптимізації

  Нещодавно я мав задоволення читати  Drupal 6 Пошукова оптимізація  Бен Фінклеа, опубліковане Packt Publishing Нещодавно я мав задоволення читати Drupal 6 Пошукова оптимізація Бен Фінклеа, опубліковане Packt Publishing. Як головний розробник невеликого запуску, який залежить від органічного пошукового трафіку (а також маркетингу в пошукових системах, SEM, кампаніях), у мене вже є великий інтерес і взагалі глибоке розуміння практики SEO в цілому, і SEO трюки спеціально для Drupal . Я підійшов до цієї книги, задаючись питанням, скільки я можу або не може насправді дізнатися. З задоволенням, варто було прочитати.

  Drupal 6 Пошукова оптимізація - це книга, яку будь-який магазин Drupal повинен мати на полиці для довідки, і будь-який розробник (або досвідчений) Drupal повинен читати, щоб допомогти їм підвищити вартість будь-якого клієнтського сайту, який вони будують. Пошукові системи багато разів посилають левову частку трафіку на нові сайти, тому побудова сайту, на якому пошукові системи сприятливо розглядаються, завжди має бути пріоритетом для будь-якого серйозного проекту будівництва сайту.

  У певному сенсі, ця книга більше, ніж книга Друпал, оскільки вона викладається на декількох темах і інструментах SEO, які повністю відокремлені від Drupal. Для декількох власників сайтів, це золото, тому що вони не будуть змушені відкинути ще $ 20 (або євро, або фунтів) для загальної книги SEO. У перших декількох розділах загальні рекомендації з маркетингу, як налаштувати обліковий запис Google Analytics і навіть значення перегляду дій користувачів, хоча обговорюється карта тепла кліків. Всі вони знаходяться поза власністю Drupal, але це теми, які допомагають завершити загальну базу знань читача. Книга передбачає дуже рудиментарний рівень розуміння Друпала і не передбачає знань SEO.

  Не вдаючись до огляду за розділами за розділами (прочитайте задню обкладинку та TOC для цього), я хочу похвалити Бена за розумні спроби ввести всі важливі загальнодоступні поради (оновлення robots.txt, перенаправлення доменів, Sitemap і URL-списки серед інших), різні інструменти SEO, включаючи інструменти для веб-майстрів Google, кліки тепла і Google Analytics, і він пояснює важливість мислення в маркетингових термінах при роботі з SEO.

  У цій книзі також розглядаються важливі на сторінці оптимізації, які Друпал виділяє своєю безліччю модулів. Від Заголовок сторінки оновлення, до Маркер / Pathauto згадується, і Шлях і Глобальні перенаправлення налаштування, модулі згадані і налаштовані ліворуч і праворуч. Цілий розділ також конкретно розглядає оптимізацію медіа. Ось тут книга дійсно сяє і варто прочитати.

  Однією критикою книги є те, що деякі нестандартні терміни використовувалися для певних функцій Drupal. Це могло б бути зроблено для згладжування країв деяких плутаниць, але може викликати плутанину для читача. Мені довелося прочитати розділ про типи рахунків кілька разів, перш ніж я зрозумів, що Бен говорив про ролі користувачів. Інша критика полягає в тому, що іноді модулі вводяться і налаштовуються дуже швидко, і незграбно. Крім того, кілька складних тем SEO були висунуті на те, що я можу не погодитися з (один момент, коли канонічні посилання повинні бути використані, а інша зменшення значення Page Rank).

  Нарешті, я був би нерозумним, якщо б не згадав кілька покажчиків або модулів, які були новими для мене. Зокрема:

  The Модуль Alinks автоматично пов'язує певні ключові слова у вашому вмісті. The Top Searchers модулі додають блок для найбільш шуканих термінів на вашому сайті, і Атрибути меню дозволяє налаштовувати більше атрибутів меню, включаючи rel, target та class / ID елементів меню. Також Назва таксомонія також ви можете редагувати назву сторінки таксономії (як Заголовок сторінки Модулі роблять для вузлів, можливо, вони повинні бути об'єднані.), і Докладніше про посилання ( D7 Модуль Read More ) розміщує посилання "читати більше" вбудовано з тизером, а не в розділі посилань у Drupal, а також те, що є текст читати більше посилання.

  У цілому, безумовно, варто прочитати і, сподіваюся, розширює Drupal на полицях SEO в книжкових магазинах.

  Відмова від відповідальності: Мені була надана копія Drupal 6 Search Engine Optimization для полегшення цього огляду. Всі думки є моїми.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»