Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Drupal 7 - Налаштування ЧПУ

  1. Список необхідних модулів
  2. Установка і включення модулів
  3. Завдання шаблона адреси сторінок
  4. Оновлення адрес існуючих сторінок

  У попередній статті  Drupal 7 - Створення списку рубрик  Було розглянуто як створити список рубрик для сайту

  У попередній статті " Drupal 7 - Створення списку рубрик "Було розглянуто як створити список рубрик для сайту. Ця стаття є доповненням до попередньої. У ній буде розглянуто, як налаштувати ЧПУ для сайту на Drupal 7, що б адреса сторінки мав вигляд: http: // сайт / категорія / стаття

  Багато що в Drupal можна зробити за допомогою модулів, і ЧПУ не виняток. Саме тому, ми почнемо з розгляду необхідних модулів.

  Список необхідних модулів

  Pathauto - автоматично генерує адреса сторінки, на основі її заголовка.

  Token - даний модуль є допоміжним для Pathauto, далі в статті ми розглянемо його можливості.

  Transliteration - автоматично переводить адреса сторінки з кирилиці в латиницю. Він також є допоміжним для модуля Pathauto. Pathauto без Transliteration генерує адреса сторінки в кирилиці.

  Global Redirect - допоміжний SEO модуль. Справа в тому, що Pathauto створює дублі сторінок. Наприклад одна і та ж сторінка буде доступна за двома адресами:

  • стандартному http: // сайт / node / 1
  • і ЧПУ http: // сайт / категорія / стаття

  Для ПС (Пошукових Систем) таке дублювання не бажано, необхідно що б одна сторінка мала тільки одну адресу, або ж 301 редирект на основну адресу сторінки. Модуль Global Redirect саме цим і займається, створює 301 редирект з адреси http: // сайт / node / 1 на адресу http: // сайт / категорія / стаття.

  Установка і включення модулів

  Тепер необхідно завантажити перераховані вище модулі. Після того як скачали, необхідно їх встановити. Встановити їх можна кількома способами, один з них, просто розпакувати в папку вашого сайту sites / all / modules:

  Тепер потрібно включити встановлені модулі. Для цього переходимо в розділ "Модулі", ставимо галочки на тільки що встановлені модулі, і натискаємо кнопку "Зберегти налаштування".

  Завдання шаблона адреси сторінок

  Тепер переступимо до головного, задамо шаблон або формат для відображення адреси сторінок. Для цього переходимо в розділ Конфігурація -> Синоніми URL. На сторінці, переходимо у вкладку "PATTERNS" (Шаблони). На вкладці PATTERNS, в поле "Default path pattern" вписуємо наступне:

  [Node: field_cat] / [node: title]

  Після цього натискаємо на кнопку "Зберегти налаштування". Значення, укладені в квадратні дужки, можна виставити і по іншому, наприклад так [node: field_cat] / [node: created] / [node: title] або так /[node:title].html, все залежить від того, який формат адреси сторінок вам необхідний. Повний список замінних значень, які можна вказати в квадратних дужках, ви можете переглянути, натиснувши на посилання "REPLACEMENT PATTERNS". До речі, ці значення в квадратних дужках, як раз і надає модуль Token.

  Після цих дій, що додаються сторінки матимуть кириличні ЧПУ адреси. Для того що б включити транслітерацію, переходимо в розділ Конфігурація -> Синоніми URL. Далі переходимо на вкладку "НАЛАШТУВАННЯ". На сторінці, ставимо галочку на "Transliterate prior to creating alias" і натискаємо кнопку "Зберегти налаштування".

  Оновлення адрес існуючих сторінок

  Що б застосувати ЧПУ до вже існуючих сторінок, потрібно зробити їх оновлення. Для цього переходимо в розділ Конфігурація -> Синоніми URL. На сторінці, переходимо у вкладку "BULK UPDATE", встановлюємо галочку "Content paths" і натискаємо на кнопку "Оновити". Після цього, адреси всіх сторінок на сайті стануть ЧПУ.

  Важливо! Якщо ви вирішили змінити вже застосований шаблон ЧПУ, то після його зміни, потрібно спочатку видалити існуючі аліаси сторінок на вкладці "DELETE ALIASES", і тільки після цього відновити на вкладці "BULK UPDATE".


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»