Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Drupal 7 vs 8 - Життєві модулі

  1. Стан Друпалу 8
  2. Pathauto
  3. Люкс інструменту хаосу
  4. Перенаправлення
  5. Мапа сайту XML
  6. Metatag
  7. Особливості
  8. Патологічний
  9. Меню адміністрування
  10. Google Analytics
  11. Webform
  12. Синопсис
  13. Майбутнє

  Нещодавно колега зі мною поділилася статтею, в якій перераховані ряд модулів Drupal, які автор вважав важливими компонентами побудови підприємства.

  • Pathauto - Налаштування, автоматичне створення дружніх URL-адрес
  • XML карта сайту - генерує XML-карту сайту, яка відповідає специфікаціям sitemap.org. Допомагає шукати павуків і встановлює джерело змісту для SEO
  • Патологічний - додає вхідний фільтр, який автоматично оновлює посилання на поточний URL сервера
  • Google Analytics - інтегрує аналітику користувачів, AdSense, помилки 403 та 404 тощо
  • Люкс інструменту хаосу (ctools) - набір API і інструментів для розробників. Також залежність для переглядів
  • Перегляди - найпопулярніший внесок модуля Drupal 7. Перегляди дозволяють створювати динамічний перелік вмісту за допомогою фільтрів, взаємозв'язків та ін
  • Webform - другий за популярністю внесок модуля Drupal 7. Використовується для створення спеціальних форм для збору даних користувача.

  Важко сперечатися з вищесказаним. Ці модулі охоплюють деяку тверду функціональність від базового SEO до розробки. Хоча я пропоную кілька доповнень:

  • Меню адміністрування - надійне базове меню зі швидкими посиланнями для адміністрування сайтів, управління контентом та функцій розробника
  • Особливості - дозволяє встановлювати конфігурацію сайту в модулі, які можна експортувати.
  • Metatag - тонну SEO-дружніх ласощів, включаючи назву сторінки, канонічний URL, підтримку Open Graph у Facebook і багато іншого
  • Перенаправлення / Global Redirect - API та конфігурація для управління перенаправленнями, включаючи SEO, що пошкоджує дублікати посилань
  • CKEditor - WYSIWYG редактор

  Звичайно, існує багато інших модулів, які ви можете додати для конкретних випадків використання, наприклад, адміністративні подання, медіа, CKEditor, дата, бібліотеки API, і т.д. редакторів і розробників.

  Стан Друпалу 8

  Команда Function1 була орієнтована на розробку Drupal 8 цього року, тому я вирішив показати, як Drupal 8 може виконати ці вимоги. Прямо з-під воріт є два найважливіших модуля Drupal 7, які були прийняті в ядро ​​в Drupal 8:

  Більшість найпопулярніших модулів у списку мають, принаймні, альфа-або бета-версії. Тобто, вони не обов'язково мають повну або 100% безкоштовну помилку, але це не означає, що ви не можете їх використовувати. Насправді, у багатьох випадках в Drupal 8 гілках коду значно менше відкритих питань, ніж у філіях Drupal 7.

  Pathauto

  Доступний альфа-реліз. Має залежності від двох інших модулів з власними альфа-релізами, Маркер і Ctools

  Люкс інструменту хаосу

  Випускається альфа-версія.

  Перенаправлення

  Випускається альфа-версія. Важливо ПРИМІТКА : Global Redirect більше не потрібний. Це відзначено в Проблема відстеження Drupal 8 для Redirect що було об'єднано Global Redirect.

  Мапа сайту XML

  Альфа-реліз доступний. Для менш багатофункціональної реалізації xml sitemap, але з повною версією проекту, перевірте Simple XML Sitemap .

  Metatag

  Бета-випуск. Це не так повнофункціонально, як філія Drupal 7, але чергу випуску показує активний розвиток від супроводжуючих.

  Особливості

  Бета-випуск. І дуже активною чергою випуску. Якщо вам цікаво, чи ініціатива з управління конфігурацією (CMI) в Drupal 8 зробила цей модуль марним, це не так. Мені дуже подобаються нові варіанти управління конфігураціями в Drupal 8, але функціональність залишатиметься зручним пакувальником. Насправді, загальний досвід, швидше за все, буде кращим, тому що ви можете встановити функції на вашому середовищі розробки, а потім використовувати звичайний робочий процес CMI для розгортання оновлень ланцюга. Цікавий пункт з блогу Phase2 у квітні: Можливості можуть бути використані для подолання, "конфігурація вже існує" проблеми ви можете зіткнутися при переустановці або оновлення модуля. Я ще не перевірив це, але якщо він працює, це було б непогано.

  Патологічний

  Тільки випуск Dev. На жаль, з листопада 2015 року на філії Drupal 8 не було жодних рухів. Я відчуваю, що це не було пріоритетним, оскільки функціональність є скоріше привабливою, ніж критичною функцією. У багатьох випадках ретельна конфігурація та найкраща практика взагалі усувають необхідність використання цього модуля.

  Меню адміністрування

  Закрито як дублікат. Цей модуль застаріли на користь Панель інструментів адміністратора

  Google Analytics

  Повний випуск Drupal 8.

  Webform

  Немає випуску Drupal 8. Гарні новини і погані новини тут. Доброю новиною є те, що ви можете отримати деякі з основних функціональних можливостей створення форм за допомогою оновлених форм контакту в ядрі Drupal 8. Додати в Зберігання контактів Модуль, який використовує те, що контактні форми в Drupal 8 тепер є сутностями, і ви маєте багато покриття функцій. Тепер погані новини. Webform в Drupal 7 був дуже багатофункціональним, і багато хто з цих функцій не доступні за допомогою контактних форм, коли вони стоять. Такі події, як гранульовані дозволи на форму, багатосторінкові форми, певні параметри експорту тощо. Цей популярний модуль обов'язково повернеться.

  Синопсис

  Як ми бачимо, внески Drupal 8 все ще дуже тривають. Але при такому міцному і захоплюючому новому базовому модулі вкладники старанно працюють над просуванням речей. У моєму досвіді Drupal 8 легко охоплює необхідну базову функціональність. Навіть краще , це вдається зробити це з набагато меншим внеском модулів. А краще за все, написання модулів у Drupal 8 є вибухом.

  У зв'язку з тим, що багато Друпалу 8 базується на інших відкритих системах, таких як Symfony2 і Twig, вперше в моїй кар'єрі розвитку Drupal я знаходжу корисні неспецифічні ресурси Drupal. Я не можу виразити, наскільки приголомшливим є бачити мій досвід роботи з синтаксисом Twig з розвитку Python Flask. Спробуйте його, ви будете приємно здивовані, побачивши, як легко можна використовувати фільтри та синтаксис, які не обов'язково документуються для Drupal 8 і мають їх просто працювати. Те ж саме стосується розробки модулів. Завдяки Cipix за великий огляд Рамки Drupal 8 та її перехрестя з Symfony 2.

  Завдяки Cipix за великий огляд  Рамки Drupal 8  та її перехрестя з Symfony 2

  Майбутнє

  У Drupal 8, звичайно, є області, які вимагають додаткової роботи, щоб отримати функціональні можливості, з якими ви звикли, з Drupal 7. Я дивлюся на вас ЗМІ . Але тут ще раз світить спільнота Drupal. Дивовижні творіння виникають повсюди, і ми всі отримуємо користь. Наприклад, перевірте роботу з носіями у Drupal 8 Lightning розподіл. Я дуже вражений тим, як багато стандартів я бачу в Drupal 8 розробці. Набагато більше, ніж у Drupal 7, існують прийняті способи виконання речей. Це означає, що ми можемо зосередити свою творчість на доданні до швидко зростаючої екосистеми функцій Drupal 8. \ t


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»