Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Drupal 8 Керівництво по SEO

  1. Заповнюйте SEO за допомогою Drupal
  2. Традиційний SEO мертвий.
  3. Мобільна перша ментальність
  4. Необхідність швидкості
  5. Доступність = ключ для пошуку
  6. Drupal 8 SEO Модулі
  7. SEO і поза ними

  Цей пост є частиною нашого Посібник з маркетингу для Drupal 8 серії. Ми створили цей посібник, щоб ознайомити вас з питаннями щодо вибору CMS з відкритим вихідним кодом, а також на прикладах та рекомендаціях CMO, щоб перевести ваш сайт на новий рівень.

  Заповнюйте SEO за допомогою Drupal

  Маркетинговий ландшафт суттєво відрізняється від того, що було, коли Друпал 7 був випущений в 2011 році. З тих пір відбувся перехід, поміщаючи маркетингову команду на водійське місце частіше і майже завжди беручи участь у рішенні CMS. У цій публікації ми окреслимо деякі способи ви можете зробити свій SEO гра з Drupal 8.

  Традиційний SEO мертвий.

  Більше не будуть добре розміщені ключові слова потраплять до вершини ряду SERP. Вміст як і раніше є королем у світі маркетингу і це те, що допомагає поліпшити ваш SEO.

  Кожна зміна алгоритму, яку Google зробила, має одну спільну річ: вона має на меті забезпечити найкращий вміст на основі того, що він "думає", який користувач намагається знайти. Іншими словами, - які намір користувачів. Якщо ви хочете, щоб ваші рейтинги проходили повз наступне оновлення, не намагайтеся обдурити систему. Приваблюйте своїх потенційних клієнтів інформативними, розважальними творами, які вони можуть використовувати, щоб вжити заходів. І не уникайте поштових повідомлень, які мають ключове слово, наповнені вашою галуззю, і слово "найкраще" 100 разів. Google може переглядати її, а також усі ваші користувачі.

  Тим не менш, є кілька інших факторів, які мають вирішальне значення для підтримання високого рейтингу, який не можна ігнорувати, включаючи швидке завантаження та мобільність. Drupal 8 побудований з урахуванням декількох з цих факторів, які допомагають нам швидко і ефективно робити необхідні вдосконалення.

  Мобільна перша ментальність

  Drupal 8 створено з вбудованими реагуючими дизайнерськими можливостями, тому ви можете негайно вирішити будь-які проблеми. Це не означає, що всі ваші відповіді будуть вирішені. Редакторам контенту все одно доведеться продумувати їхній вміст і образи, тим не менше треба виконати конфігурацію, щоб встановити такі речі, як точки зупину, і т.д. .

  Ви також зможете вибрати різні зображення та вміст для настільних і мобільних версій прямо з редактора WYSIWYG, що полегшує перегляд відмінностей для кожного вмісту, коли ви додаєте його та перед публікацією. Це означає, що для обох версій в реальному часі існує чітка візуалізація, що дозволяє швидше публікувати та розуміти, що саме користувачі знають на будь-якому пристрої.

  Необхідність швидкості

  Ще одним важливим фактором, який може вплинути на рейтинг, є швидкість як на робочому столі, так і на мобільному телефоні. Google ставить настільки важливе значення, що вони надають вам тест PageSpeed ​​Insights, щоб показати, де і як ваш веб-сайт сповільнює роботу відвідувачів. Drupal 8 є «розумним» тим, що кешує всі сутності і не завантажує JavaScript, якщо тільки не повинен. Це означає, що той самий вміст не буде перезавантажуватися знову і знову, а замість цього можна швидко завантажуватися з кешу.

  Друпал 8 також використовує провідні технології кешування, щоб дозволити оновленому контенту подаватися свіжо для клієнта, зберігаючи при цьому кеш-вміст, який не змінювався. Таким чином, після того, як ваші відвідувачі прийдуть на ваш сайт один раз, їм не доведеться чекати, коли весь вміст завантажуватиметься кожного разу, роблячи час навантаження набагато швидшим.
  Іншим способом Drupal 8 підвищує швидкість через швидкість функцій. Оскільки в Drupal 8 вбудовано багато нових функціональних можливостей, створення та публікація нових динамічних вмістів значно швидше, ніж у Drupal 7. Повідомлення в блозі, яке містить динамічно оновлювані дані, які мають відношення до вашого вмісту та живлять його, можна вбудовувати в інтерфейс користувача Drupal 8 - це те, що в Drupal 7 прийняло б індивідуальну розробку і кілька модулів.

  Чуйний дизайн є обов'язковим у сьогоднішньому цифровому ландшафті і прискорення вашого веб-сайту як на робочому столі, так і на мобільному телефоні - це напрочуд ефективний спосіб внести свій внесок до ваших зусиль у сфері SEO. Коротше кажучи, якщо ви маркетингова команда орієнтована (як ви повинні бути) на найвищі рейтинги, Drupal 8 надає багато інструментів, щоб зробити це.

  Доступність = ключ для пошуку

  Випуск D8 був значним поштовхом до покращення доступності веб-сайтів, включаючи:

  • Загальна готовність громади до доступності
  • Технічні можливості для покращення доступності подібно до контрольованого порядку та звукових сповіщень
  • Всі функції відповідають вимогам Всесвітнього консорціуму (W3C)

  Це важливо, тому що, як відомо, взаємозв'язок між ними веб-доступність і SEO тісно переплетені.

  Drupal 8 SEO Модулі

  Ось кілька найпопулярніших SEO модулів Drupal 8 для оптимізації вашого сайту.

  1. Pathauto - допомагає заощадити час від ручного створення шляху URL / псевдонімів.
  2. Metatag - дозволяє автоматично надавати структуровані метадані, відомі як "мета-теги", про веб-сайт.
  3. Карта сайту - надає карту сайту, яка надає відвідувачам огляд вашого сайту. Він також може відображати RSS-канали для всіх блогів і категорій.
  4. Перенаправлення - Майже кожен новий сайт повинен включати 301 перенаправлення для старих URL-адрес сторінок. Це надає адміністраторам сайту простий інтерфейс для створення цих переадресацій в Drupal.
  5. Google Analytics - Цей простий модуль дозволяє адміністраторам сайту легко налаштовувати Google Analytics у Drupal.
  6. Легкі сухарі - використовує поточну URL-адресу (псевдонім шляху) і назву поточної сторінки, щоб автоматично видобувати сегменти хлібних крихт і відповідні посилання.
  7. Контрольний список SEO - використовує найкращі практики для перевірки вашого сайту для належної пошукової оптимізації. Це усуває угадування шляхом створення функціонального списку завдань модулів і завдань, які залишаються.

  SEO і поза ними

  Система управління контентом Drupal повністю структурована для пошукової оптимізації, а її основні функції підтримують багато критичних елементів SEO. Але SEO не є єдиним фактором продуктивності сайту. Ознайомтеся з нашим Посібником з маркетингу для Drupal 8, щоб дізнатися більше про способи оптимізації сайту на Drupal.

  Цей пост є частиною нашого  Посібник з маркетингу для Drupal 8  серії


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»