Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Drupal, Joomla, WordPress: що вибрати?

  WordPress, Joomla і Drupal - три найбільш популярні системи управління контентом (CMS) в світі. Всі вони з відкритим вихідним кодом, все написані на мовах PHP і JavaScript і використовують бази даних MySQL. Однак відрізняються з точки зору характеристик, функціональних можливостей, гнучкості і легкості використання. Нижче ми розглянемо переваги і недоліки кожної з цих CMS.

  Drupal

  Це старша з представлених систем, випущена на початку 2001 року. Drupal вважають надзвичайно потужною і зручною для розробників платформою, що робить її популярною для створення багатофункціональних веб-сайтів з великою кількістю даних. Серед прикладів - сайт Forbes в Росії і проект Sportbox .

  Серед прикладів - сайт  Forbes  в Росії і проект  Sportbox

  переваги

  1. Простота і приголомшлива гнучкість. На Drupal можна створити що завгодно: найпростіший блог зі статичної першою сторінкою і потужний серверний інструмент, що забезпечує роботу сотень тисяч сторінок і мільйонів користувачів.

  2. Зручність для розробників. Базова установка являє собою скелет, на якому можна створити власні програмні рішення. Така свобода обіцяє море можливостей програмісту, проте обмежує підхід для непрофесійних користувачів.

  3. Адаптація для SEO. Drupal з самого початку проектувався як система, орієнтована на пошукову оптимізацію.

  4. Система контролю версій. Функціональні можливості CMS і програмне забезпечення, яке з легкістю обслуговує сотні тисяч сторінок контенту, роблять її кращою для великих корпорацій.

  5. Стабільність. Drupal граючи масштабується і стабільно працює, навіть обробляючи запити тисяч користувачів одночасно.

  недоліки

  1. Висока складність. Drupal неможливо підкорити без хороших навичок розробки. Версії коробочки і ряду безкоштовних модулів недостатньо - вийде «недосайт», що не володіє правильною структурою і потрібним функціоналом.

  2. Обмежена кількість безкоштовних плагінів. Модулі в Drupal називаються модулями. У зв'язку з тим, що при розробці орієнтувалися на корпоративний сегмент, більшість хороших модулів є платними.

  3. Обмежена кількість тем. Вам доведеться шукати хорошого дизайнера, якщо ви хочете, щоб ваш сайт на Drupal відрізнявся від похмурого реликта 2002 року.

  Кому підійде Drupal?

  Drupal - розвинена CMS корпоративного рівня. Платформу рекомендується використовувати у великих проектах, в яких стабільність, масштабованість і хороша функціональність важливіше легкості використання і естетики.

  Joomla

  Програмне забезпечення з відкритим кодом, базою для розробки якого стала система Mambo. Joomla вийшла в світ у 2005 році. Це одна з найпопулярніших CMS в світі і може похвалитися більш ніж 50 мільйонів завантажень. Приклади - сайт ПО Linux і портал про їжу Хлебопечка .

  переваги

  1. Зручність для роботи користувачів. Joomla щодо легка у використанні (в порівнянні з Drupal). Новачки вважатимуть її інтерфейс закінченим, гнучким і потужним, хоча, щоб налаштувати все як слід, необхідно буде трохи підучитися.

  2. Потужне співтовариство розробників. Велика бібліотека плагінів, які в Joomla називаються «розширення», включає безліч безкоштовних рішень з відкритим кодом.

  3. Різноманітність. Розширення Joomla діляться на п'ять категорій: компоненти, плагіни, шаблони, модулі та мови. Компоненти працюють як міні-додатки, які можуть повністю змінити встановлену Joomla. Модулі додають такі можливості як, наприклад, динамічний контент, RSS-канали та функція пошуку по сторінці.

  4. Відмінні функціональні можливості в галузі управління контентом. Joomla спочатку проектувалася як CMS корпоративного рівня. Завдяки цьому вона чудово підтримує роботу з великим об'ємом сторінок.

  недоліки

  1. Необхідність певного навчання. Після установки відразу не вдасться почати розміщувати нові пости, якщо раніше не познайомитися з платформою. Поріг входження невисокий, проте цілком може налякати звичайного користувача.

  2. Обмежені функціональні можливості в області SEO. Щоб адаптувати сайт на Joomla для SEO потрібно проробити багато роботи з залученням спеціаліста. Якщо у вас немає такої можливості, ймовірно, буде потрібно розглянути інші програмні рішення.

  3. Високе навантаження на сервер. Сайт на Joomla з усіма необхідними компонентами для повноцінної роботи буде давати навантаження на сервер. Без належних налаштувань потік відвідувачів може «обвалити» ресурс.

  4. Обмежена підтримка ACL (списку управління доступом). Це список дозволів, які можуть бути надані конкретним користувачам для роботи з конкретними сторінками. У стабільній версії підтримка ACL все ще залишається обмеженою, що робить платформу непридатною для корпоративних споживачів.

  Кому підійде Joomla?

  Якщо вам потрібен стандартний сайт зі стандартними можливостями (блог, статичний / динамічний UGC-ресурс, форум або т. Д.), Використовуйте цю CMS. Joomla також є непоганим вибором для компаній малого і середнього рівня. Якщо вам потрібно щось більш потужне для корпоративних потреб, подумайте про Drupal.

  WordPress

  Більше 68 мільйонів веб-сайтів використовують WordPress, що робить його найпопулярнішою в світі платформою для блогів і новинних сайтів. Вона досить гнучка, щоб управляти і порталами найбільших брендів, і зрідка оновлюються особистими журналами. Приклади сайтів на WP - новинний BBC America і портал Інфія .

  Приклади сайтів на WP - новинний  BBC America  і портал  Інфія

  переваги

  1. Багато авторів. WordPress спочатку створювався як система, що дозволяє працювати багатьом авторам, що є дуже важливою характеристикою для будь-якої організації, що публікує великий обсяг контенту.

  2. Величезна бібліотека плагінів. WordPress - зразкове творіння спільноти розробників систем з відкритим кодом з багатющою бібліотекою плагінів. Саме по наповненню і корисності, а не за кількістю.

  3. Зручність для роботи користувачів. Інтерфейс WordPress дуже простий у використанні і інтуїтивно зрозумілий навіть для новачків. Ви можете вибрати тему, додати кілька плагінів і почати постити протягом декількох хвилин.

  4. Відмінні функціональні можливості для SEO. Завдяки плагинам типу All in One SEO ви можете негайно почати вести блог, не турбуючись про питання внутрішньої оптимізації сайту.

  5. Легкість індивідуалізації. Система тим WordPress спроектована для полегшення процесу індивідуальної настройки вигляду сайту. Той, хто володіє зачатками знань в області HTML і CSS, може змінити теми WordPress так, як йому потрібно.

  6. Гнучкість. Завдяки наявності плагінів і настроюваних тем WordPress можна застосовувати практично в будь-якій сфері: розгорнути вітрину, створити відео-сайт, використовувати в якості портфоліо або блогу компанії.

  недоліки

  1. Безпека. В силу високої популярності WordPress часто стає мішенню хакерів. Вам буде потрібно встановити плагіни інших розробників, щоб посилити безпеку свого ресурсу на цій CMS.

  2. Несумісність зі старими плагінами. Команда WordPress постійно випускає нові версії для усунення помилок і проломів в безпеці. Ці оновлення часто несумісні з плагінами старіших версій.

  3. Обмежені можливості у виборі дизайну. Незважаючи на нескінченний потенціал індивідуалізації, більшість встановлених систем WordPress продовжують виглядати досить просто.

  4. Обмежені функціональні можливості управління контентом. WordPress спочатку проектувався як блог-платформа, і це впливає на його здатність підтримувати роботу великого обсягу контенту. Якщо ви плануєте публікувати сотні постів в тиждень, ви можете виявити проблеми в продуктивності серверної частини. З аналогічних причин WP не підходить для інтернет-магазинів не дивлячись на наявність e-commerce модулів (доступний максимум - вітрина для дюжини товарів).

  Кому підійде WordPress?

  WordPress далеко не такий потужний або функціональний як Drupal або Joomla, проте досить простий для звичайного користувача. Застосовуйте WordPress, якщо вам потрібна проста, легка в експлуатації новинна або блог-платформа, яка непогано виглядає і без проблем дозволяє працювати одночасно багатьом авторам.

  висновки

  Незважаючи на те, що WordPress, Joomla і Drupal побудовані з використанням однакового набору технологій, вони значно відрізняються за характеристиками і можливостям. Сподіваємося, що викладена в статті інформація допоможе вам вибрати ту CMS, яка буде відповідати вашим запитам.

  Кому підійде Drupal?
  Кому підійде Joomla?
  Кому підійде WordPress?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»