Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Drupal SEO: гарячі інструменти і модулі для підвищення органічного трафіку

  1. SEO 101: Основи рейтингу на Google
  2. Drupal SEO Керівництво Огляд
  3. Друпал модулі, які вам потрібні
  4. Мапа сайту XML
  5. Pathauto
  6. Перенаправлення
  7. Google Analytics
  8. Додаткові модулі SEO
  9. Індивідуальні & хлібні кроки
  10. Патологічний
  11. Alinks
  12. AMP
  13. Хто повинен використовувати AMP?
  14. Необов'язкова оптимізація вмісту
  15. Yoast SEO для Drupal
  16. Контрольний список SEO
  17. Оптимізатор вмісту
  18. Інструменти Drupal SEO
  19. Відкритий SEO інструменти
  20. Перевірте наявність порушених посилань
  21. Створення та тестування схем
  22. Перевірте швидкість сторінки
  23. Аналіз файлів журналу
  24. Огляд питань SEO SEO
  25. Інструмент оптимізації фрагментів SERP
  26. Інструменти ключових слів

  Хочете знати, як отримати ваш сайт для ранжирування вище? Ви використовуєте Drupal або думаєте про використання Drupal? Ви прийшли в потрібне місце!

  Це остаточне SEO Керівництво для сайтів Drupal дасть вам поради, які SEO інструменти і модулі Drupal можна використовувати для ранжирування вище в результатах пошуку Google. Є багато різних модулів, які допомагають з різними факторами та найкращими практиками на сторінці; однак не всі вони необхідні. І що ще важливіше, встановлення сторонніх модулів дозволяє використовувати системні ресурси і сповільнювати все. (Ви цього не бажаєте.)

  Ця посада призначена для власників сайтів, що працюють на Drupal, SEO-цікавих Розробники Drupal і SEO, які повинні знати, які модулі використовувати з Drupal.

  Ось тонка на те, які модулі вам потрібні і що ви можете зберегти за межами сайту, щоб перевірити свій SEO на місці. Просто тому, що є модуль для нього, це не означає, що вам потрібно його використовувати.

  SEO 101: Основи рейтингу на Google

  Я впевнений, що ви чули це раніше, але просто оптимізація веб-сайту з чистим кодом і великі ключові слова не гарантують, що ви рангу. (Особливо на конкурентних ринках.) Але це, безумовно, допомагає.

  Коротко кажучи, те, що вам потрібно для ранжування, - це комбінація (1) добре оптимізованого сайту, (2) вмісту щонайменше на 30% краще, ніж інший рейтинг контенту, (3) посилання на ваш сайт.

  Drupal SEO Керівництво Огляд

  Те, що ми висвітлюємо в цьому керівництві Друпалом SEO:

  1. Модулі, які потрібно встановити для кращих практик SEO
  2. Додаткові модулі SEO
  3. Необов'язково: Модулі для оптимізації вмісту
  4. Рекомендовані віддалені SEO інструменти

  Друпал модулі, які вам потрібні

  Найкраще тримати його простим, коли мова йде про встановлення модулів SEO. Кожен раз, коли модуль працює, він може відняти системні ресурси. Так що не дозволяйте вашим розробникам просто додавати кожен модуль, який може працювати, а це може сповільнити ваш сайт. Швидкість сайту є дуже важливим фактором ранжування.

  Сказавши це, це найголовніше, що ми рекомендуємо встановити.

  Metatag

  The Модуль метатег дозволяє оновлювати довгий список різних метатегів Вони включають в себе більш популярні теги, такі як мета опис, тег заголовка, канонічний URL, OG продукти, дані картки Twitter, rel = next, rel = prev і hreflang. Вона також включає в себе набагато більш неясні теги. (Це досить завантажено) Повний список цілком вичерпна.

  Metatag також може бути налаштований для автоматичного створення тегів заголовків і мета ключових слів. Тег заголовка є важливим фактором ранжирування на сторінці, тому це зручна функція, якщо у вас немає часу, щоб хтось міг надати метадані для кожної публікації в блогах або одиниці зберігання товару (SKU). (Хоча ми рекомендуємо зробити час для оптимізації за допомогою ключових слів).

  Що стосується тегу мета-ключових слів, то навіть не турбуйтеся. Це застаріла втрата часу і робить дослідження ключових слів набагато простішими для ваших конкурентів.

  Ви також можете легко оновлювати теги "Відкрити графік" і "Картка", щоб можна було керувати зображенням, описом і заголовком, які спільно використовуються у ваших спільних ресурсах. Це може допомогти залучити людей до клацання.

  Це може допомогти залучити людей до клацання

  Приклад використання розмітки в Twitter

  Інші цікаві можливості: підтримка багатомовності та гнучкість для налаштування.

  Ви перейшли на Drupal 8 ще? Якщо це так, воно ще не повністю готове для Drupal 8. Але є і початкові бети.

  Мапа сайту XML

  Простий спосіб переглядати Sitemap XML полягає в тому, що вони є простим способом подати свій веб-сайт - і всі його сторінки - пошуковим системам. Вони також є відмінним способом встановити ваш сайт як оригінальний джерело змісту.

  Майте на увазі, що існують різні стратегії для Sitemaps. Якщо у вас є дуже великий сайт, ви можете розглянути розділ ваших мап сайту на категорії. Інші варіанти - це відеокарти та мапи сайтів.

  Простий спосіб створення XML карта сайту це використання модуля XML Sitemap. Він автоматично оновлюється в будь-який час, коли ви додаєте або видаляєте сторінки на веб-сайті.

  Оскільки воно є автоматичним, обов'язково виконайте таке:

  • Видаліть із мапи сайту будь-які сторінки, які не є 200
  • Видаліть сторінки noindex
  • Переконайтеся, що заблоковані сторінки у файлі robots.txt не включені
  • Видаліть PPC сторінки з карти сайту
  • Видалити канонічні URL-адреси з карти сайту
  • Карта сайту занадто велика. Для великих сайтів потрібно декілька файлів Sitemap (можна організувати за категоріями)

  Pathauto

  Pathauto автоматично генерує псевдоніми URL / шлях для різних типів вмісту. Вона не вимагає, щоб користувачі вручну вказували псевдонім шляху, наприклад, / category / title-of-article замість / node / 5.

  Це важливо для пошукової оптимізації, оскільки вона створює інтуїтивно зрозумілі URL, які є SEO дружніми. (Це також полегшує вам аналіз даних Analytics, коли можна легко визначити, про що йдеться на сторінці.)

  Єдиним поточним падінням цього модуля є те, що це не дуже добре підходить для багатомовної підтримки.

  Перенаправлення

  The Модуль переадресації відмінно підходить для запобігання дублювання проблем із вмістом. (Які можуть перешкоджати рейтингу в пошукових системах.)

  В основному, це гарантує, що весь вміст доступний за однією найкращою URL-адресою.

  Це включає перевірку таких речей, як:

  • Замикаюча коса риса (яка є типовим злочинцем, що повторює вміст). Він видаляє його, якщо знайдено.
  • Перевіряє доступ до приватних URL-адрес, щоб переконатися, що користувач може отримати до нього доступ.
  • Перевіряє поточну URL-адресу для псевдоніма та перенаправляє її, якщо вона не використовується.

  Google Analytics

  Найбільша перевага цього модуля полягає в тому, що вам не потрібно додавати код відстеження до кожної сторінки, яку потрібно відстежувати.

  Щоб скористатися цим, спочатку потрібно переконатися, що ви створили Обліковий запис Google Analytics використовувати. Якщо у вас ще немає такої, зайдіть зараз! Відстеження вашого веб-сайту є важливим, інакше у вас немає ідеї, якщо хтось навіть використовує його.

  За допомогою цього модуля можна також вказати, які посилання та завантаження на вашому веб-сайті потрібно відстежувати. Можна також відстежувати внутрішні пошуки, щоб дізнатися, які ключові слова шукають на вашому сайті.

  Додаткові модулі SEO

  Ці модулі не є настільки важливими, як перелічені вище, але можуть бути корисними у правильному сценарії. Якщо ви виявите, що у вас виникли проблеми з будь-якою з перелічених нижче проблем, варто поціновувати цей модуль.

  Індивідуальні & хлібні кроки

  Breadcrumbs добре для обох користувачів і SEO, якщо вони зроблені добре. (Якщо вони не спрацьовують добре, вони можуть привести до надзвичайно неприємного досвіду. Але це для іншого блогу.)

  Є кілька різних модулів, які можна використовувати для сухаря. Вони є Користувальницькі сухарі , Шлях хлібних кролів , і Легка сухарка . З трьох, Custom Breadcrumbs є на сьогоднішній день найпопулярнішою (перехід на які зараз активні на веб-сайтах). Імовірно, тому що у вас є більше свободи для налаштування з нею. Інші, такі як Easy Breadcrumb, більше для людей, які хочуть включити модуль і мати його роботу.

  У Drupal 8 це може бути зроблено без модуля, але є багато рядків коду, пов'язаних з сухарями, тому деякі люди знаходять модулі простіше у використанні.

  Патологічний

  The Патологічний модуль може допомогти виправити пошкоджені зображення та посилання, викликані неправильними шляхами. Прикладом того, де це може статися, є зміна URL-адреси сайту або переміщення вмісту на інший сервер.

  Ще однією перевагою цього модуля налаштування є те, що він може виправляти непрацюючі посилання та зображення у RSS-каналах вашого сайту.

  Alinks

  Alinks автоматично замінює ключові слова посиланнями. Ви можете налаштувати кількість випадків (що є великим, оскільки це може бути погано швидше, інакше). Можна також вибрати, які типи вмісту потрібно включити.

  Причиною цього є підтримка власного внутрішнього вмісту посиланнями. Ви хочете, щоб пошукові системи знали “Гей! Ми вважаємо, що ця сторінка дійсно важлива! »Для всіх ваших сторінок грошей (наприклад, продуктів, послуг та сторінок категорій). Це також може допомогти підвищити ваш рейтинг, коли зроблено належним чином. Порада: шукайте рейтинг сторінок на другій сторінці результатів пошуку та надайте їм перевагу на сторінці з оптимізацією onpage і внутрішнім посиланням.

  Рекомендую завжди додавати внутрішні посилання вручну, коли ви публікуєте вміст. Однак, якщо це те, що не було зроблено, і у вас є тонни вмісту без будь-яких внутрішніх посилань, цей модуль може працювати як швидке виправлення.

  AMP

  Якщо ви не відставали від заголовків SEO останнім часом, ви, напевно, бачили балаканину AMP: Прискорені мобільні сторінки . Нещодавно компанія Google оголосила про перехід на a мобільний перший менталітет, і AMP є частиною цієї ініціативи.

  Якщо ви здійснюєте пошук у Google за допомогою мобільного телефону, ви побачите, що деякі сторінки, перелічені в результатах пошуку, мають перелік AMP поруч із ними. Для інших пошуків (наприклад, новин) результати відображаються в каруселі над органічними результатами.

  Основною причиною AMP є те, що сторінки швидко завантажуються. Є деякі обмеження для AMP: можливість легко обмінюватися URL (яку ви можете робити на сайті), а також обмеження на статичний і досить базовий HTML (на даний момент). Але саме це робить сторінки так швидкими. Так там ідуть.

  Хто повинен використовувати AMP?

  AMP був розроблений насамперед для видавців. Пошук новин типу з вашого мобільного телефону показуватиме результати AMP у каруселі над органічними результатами пошуку. (Хоча в найближчому майбутньому я впевнений, що ми почнемо бачити більше типів сторінок, що тестують AMP HTML.) В основному, якщо у вас є блог, то AMP - це те, що потрібно серйозно розглянути.

  ) В основному, якщо у вас є блог, то AMP - це те, що потрібно серйозно розглянути

  Карусель новин AMP в результатах пошуку

  Модуль AMP перетворює сторінки Drupal на сторінки, які відповідають стандартам AMP HTML.

  Цей модуль все ще має бути трохи вдосконалений, оскільки він підтримує лише сторінки вузлів. Крім того, це модуль Drupal 8, який багато інших інструментів, які ми рекомендували, ще не підтримують. Таким чином, існуватимуть деякі пріоритети, які необхідно буде відсортувати до оновлення до Drupal 8, щоб ви могли використовувати цей модуль.

  Моя думка, що модуль AMP стане "обов'язковою установкою" деякий час у найближчому майбутньому.

  Необов'язкова оптимізація вмісту

  Ці модулі ідеально підходять для людей, які хочуть спробувати зробити свій SEO в будинку, не маючи спеціалізованої особи SEO.

  Ми спробували деякі з них. Наш особистий висновок полягає в тому, що ми можемо отримати всі необхідні функціональні можливості з модулів, перелічених у першому розділі. Тим не менш, ми знаємо, що ці модулі можуть бути дуже важливими, якщо у вас немає особистого персоналу, який керуватиме вами.

  Yoast SEO для Drupal

  The Yoast SEO для Drupal Модуль дозволяє вибрати ключове слово фокусу для сторінки, потім він аналізує сторінку для використання цього ключового слова. Вона дозволяє дізнатися, де ви повинні додати її (як у тезі заголовка та H1), і якщо ви використовували його занадто багато разів (наприклад, "забиття ключових слів").

  Цей модуль корисний, якщо ви не впевнені, як оптимізувати сторінки. Схоже, що в модулі міститься деяка корисна тактика на сторінці. Єдине, на що я запитуюся, це мінімум ключових слів - 300 слів. Це чудово, якщо ваша мета - уникнути тонкого вмісту. Однак, якщо ваша мета полягає в ранжуванні в результатах пошуку, то 300 слів, швидше за все, не побачать вас для будь-якого рейтингу.

  Скріншот Yoast SEO для Drupal Plug-In

  Якщо ви SEO, який знає, що вони роблять, то Плагін Metatag це все, що вам потрібно.

  В цілому це корисно для людей, яким потрібна допомога з оптимізацією на сторінці. Майте на увазі, однак, що він використовуватиме системні ресурси.

  Контрольний список SEO

  The Модуль контрольного списку SEO буквально створює контрольний список для всіх завдань SEO, які потрібно завершити. Це функціональний список, який дозволяє відмітити, що ви завершили, і даєте вам знати, які завдання залишаються. Однією з особливостей, які здаються відмінними для відстеження, є дата і мітка часу після збереження елемента. Це дає змогу легко відстежувати зміни трафіку після певних оновлень.

  Це дає змогу легко відстежувати зміни трафіку після певних оновлень

  Скріншот контрольного списку SEO

  Цей модуль корисний для людей, які вже знають, що вони роблять, коли мова йде про SEO. Вона не надає жодних інструментів, як-небудь. Це також чудово підходить для людей, які керують кількома веб-сайтами, щоб вони могли відстежувати, що ще потрібно зробити

  В даний час цей модуль використовують 32 000 сайтів, тому, безумовно, він здається одним з найбільш популярних використовуваних модулів SEO.

  Оптимізатор вмісту

  Оптимізатор вмісту - це інструмент, який допомагає поліпшити фактори оптимізації на сторінці. Це корисно, якщо ви стурбовані тим, як надмірно оптимізувати вміст. Здається, це пристойний плагін, незважаючи на те, що він повідомляє вам про додавання ключових слів Meta. (Чи можна, будь ласка, просто перейти над цим тегом і просто видалити його з інструментів?)

  Ще одна функція, яка звучить корисно для всіх, полягає в тому, що вона допомагає вам аналізувати вміст конкурента та використання ключових слів.

  Ви повинні встановити купу інших плагінів, щоб використовувати цей, так що ще раз, якщо ви знаєте, що ви робите (також як оптимізувати веб-сторінку), цей інструмент не є необхідним. Вам краще скористатися лише додатком Metatag, де ви зможете зробити, в основному, всі налаштування на сторінці.

  Вам краще скористатися лише додатком Metatag, де ви зможете зробити, в основному, всі налаштування на сторінці

  Знімок екрана "Оптимізатор вмісту"

  Інструменти Drupal SEO

  Це ще одне Модуль Друпал SEO Я бачив згадані в деяких інших блогах. Хоча в теорії, це звучить дуже добре, оскільки він охоплює широкий спектр речей, він не мав ніяких оновлень на нього протягом багатьох років. Я б особисто ніколи не рекомендував інструмент, який не підтримується активно.

  Можливо, є хороша можливість для іншого магазину Drupal взяти на себе цей модуль і запустити його спільно з оригінальними творцями.

  Відкритий SEO інструменти

  Нижче наведені SEO інструменти, які ви можете використовувати поза сайт, щоб допомогти поліпшити ваш на сторінці і на місці SEO. Не все потрібно робити з модулем. Збережіть системні ресурси та дисковий простір для потрібних речей.

  Існують сотні різних інструментів оптимізації, щоб перевірити сотні різних речей. Заради ефективності, я лістинг з тих, які я особисто використовую на регулярній основі. Хоча, я пробував 100s різних інструментів над роками, я постарався перерахувати з них що є вільні (або принаймні пропонують деякий сорт обмеженої потужності для вільного).

  Для супер повний список будь-якого можливого інструменту SEO можна використовувати, перевірте це дивовижний список інструментів SEO від Annielytics.

  Ось деякі важливі інструменти SEO, які можна використовувати для перевірки важливих факторів на місці.

  Перевірте наявність порушених посилань

  Консоль пошуку Google : Якщо на веб-сайті немає консолі пошуку, зробіть це зараз. Ви можете зробити багато речей, і одна з них - перевірити наявність помилок 404 на вкладці Сканування.

  Кричала жаба : Безкоштовна версія цього програмного забезпечення дозволяє сканувати до 500 сторінок на сканування. Платна версія необмежена. Там багато чого можна зробити з Screaming Frog, і це низька вартість в порівнянні з іншими варіантами. (Серйозно розгляньте можливість оплатити підписку, якщо вам потрібно регулярно сканувати будь-який сайт.

  Створення та тестування схем

  Перш за все, якщо ви не знайомі з схемою, прочитати цю статтю і він дасть вам уявлення про деякі з типів схем, які, ймовірно, вже зустрічалися в результатах пошуку.

  Перш за все, якщо ви не знайомі з схемою,  прочитати цю статтю  і він дасть вам уявлення про деякі з типів схем, які, ймовірно, вже зустрічалися в результатах пошуку

  Розмітка схеми рецептів у результатах пошуку

  Схеми та Структуровані Створення Даних: Цей безкоштовний сайт допомагає Вам генерувати Схема JSON-LD для вашого веб-сайту. Він був створений SEO Joe Hall . Ви також можете використовувати Помічник розмітки для структуризованих даних Google .

  Інструмент тестування структурованих даних : Створено компанією Google для розробки, тестування та зміни структурованої розмітки.

  Структуровані помічники розмітки даних : Цей помічник розмітки допоможе вам використовувати мікроданні та JSON-LD. Він має готові категорії, такі як Місцеві підприємства, ресторани та фільми. Він також допомагає додавати нові функції до електронних листів HTML, якщо ви використовуєте Gmail для таких речей, як доставка посилок, бронювання польоту та замовлення. (В основному для підприємств, які приймають замовлення або застереження).

  Перевірте швидкість сторінки

  Інструмент Google Page Speed : Швидко допомагає визначити, як зробити сайт швидшим і як зробити його більш мобільним.

  Інструмент Google Page Speed  : Швидко допомагає визначити, як зробити сайт швидшим і як зробити його більш мобільним

  Сила не з цього сайту

  GTmetrix : Цей безкоштовний інструмент є ще одним корисним інструментом для отримання інформації про те, як пришвидшити роботу свого сайту. Вона також має цю цікаву функцію, де ви можете дивитися відео вашого сайту, починаючи в порівнянні з конкурентами. Робить серйозний випадок при продажі клієнту важливості швидкості сайту.

  Знімок екрана GTmetrix

  Аналіз файлів журналу

  Кричали жаби журналу аналізатор файлів : Аналіз файлів журналу може надати інформацію про те, як Googlebot та інші пошукові системи сканують ваш сайт. Дізнайтеся, які сторінки пошукових систем вважають найважливішими, і які з них ледь не поповзли. Також з'ясуйте, які сторінки розбиті, повільні, необроблені або осиротіли. В цілому дуже корисно.

  Огляд питань SEO SEO

  SEO перевірка сайту : Це безкоштовний інструмент і відмінно підходить для швидкої перевірки проблем оптимізації на сторінці.

  Deep Crawl : Це платний інструмент, але ви можете зареєструватися щомісяця. Ви можете отримати один місяць за $ 79 USD на місяць, так що не дуже дорого, якщо вам потрібно всеосяжне сканування вашого сайту. Deep Crawl робить повне сканування сайту, але представляє дані в дуже легко читається і всеосяжний огляд всіх питань SEO. Це надзвичайно корисний інструмент сканування та подає дані естетично привабливим чином.

  Інструмент оптимізації фрагментів SERP

  SEOmofo : Я перевірив інші інструменти протягом багатьох років і завжди повертаюся до цього. Він простий у використанні, надає огляд того, як він буде виглядати, і дозволяє додавати такі дані, як дата, до опису мета. Отримайте чітке уявлення про те, як буде виглядати ваша назва сторінки та мета-опис у результатах пошуку

  Інструменти ключових слів

  Планувальник ключових слів Google : У порівнянні з тим, що є зараз, цей інструмент колись був досить поганим. На жаль, в ці дні їй не вистачає, але це все ще один із способів зібрати фактичні дані ключових слів від Google. (Ви не знайдете ключові слова longtail з цим інструментом, але я рекомендую кілька інших інструментів нижче.) Оскільки це інструмент AdWords, ключові слова, які не є термінами, для яких люди рекламують, не мають великих даних. Вона не дає точних даних, але вона дає вам гідне уявлення про те, що більш популярні ключові фрази в категорії (тобто, що люди активно шукають).

  Ubersuggest : Це досить солодкий інструмент для пошуку ключових слів longtail. Вона забирає дані з Google Suggest, тому має сенс лише врахувати вражаючі ключові слова.

  Soovle : Soolve є ще одним інструментом, який тягне пропонують дані, але він витягує з декількох двигунів, включаючи YouTube і Amazon. Інформація не є такою вичерпною, як Ubersuggest, але дані з YouTube і Amazon можуть надати деякі хороші ідеї.

  SEMrush : Це дуже корисно, щоб побачити, для яких ключових слів рейтингуються інші сайти (і ваш власний сайт). Є безкоштовна версія, але дані обмежені. Платна версія є інструментом, який багато SEO SEO прийшли до любові. Це корисно для сканування сайтів, ранжування даних, дослідження ключових слів і рекомендацій щодо оптимізації на сторінці.

  Якщо є інші інструменти або модулі, про які потрібно знати? Не соромтеся коментувати нижче, і наша команда мавп з радістю відповість на будь-які запитання, що стосуються інструментів або модулів.

  Ви використовуєте Drupal або думаєте про використання Drupal?
  Хто повинен використовувати AMP?
  Чи можна, будь ласка, просто перейти над цим тегом і просто видалити його з інструментів?
  Якщо є інші інструменти або модулі, про які потрібно знати?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»