Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Ефективне оффлайн і онлайн просування будівельних послуг

  1. Коментарі

  4 лютого в прес-центрі СК «Ювілейний» відбувся захід виставки «Будуємо Дім»: Ефективне оффлайн і онлайн просування будівельних послуг.

  16-я виставка «Будуємо Дім» буде проходити 19-20 березня в СК «Ювілейний», який відкрився в грудні 2015 роки після поновлення до Чемпіонату світу з хокею. Виставка «Будуємо Дім» існує з 2008 року і проходить двічі на рік. Сьогодні це - єдина спеціалізована виставка по заміському будівництва для приватних осіб на Північно-заході, що об'єднує понад 200 компаній і 20 000 відвідувачів.

  Олександр пудик, директор виставки «Будуємо Дім» відзначив, що радий поверненню виставки на майданчик СК «Ювілейний». Виставка розрахована на приватного клієнта з усього міста і важливо знаходження майданчика в центрі, в легкій транспортної доступності. До початку лютого на експозиції залишилося всього 7% вільних місць. Рекламна кампанія весняної виставки почалася з жовтня 2015 року, задіяні всі найбільш ефективні канали просування: Інтернет, зовнішня реклама, транзитна реклама, реклама в друкованій пресі, радіо і ТБ. Реклама виставки розміщена на щитах в кращих місцях елітного відпочинку: гірськолижні курорти, готелі, ресторани. Партнерами виставки, з розміщенням логотипу на рекламному модулі, виступили вісім компаній!

  Партнерами виставки, з розміщенням логотипу на рекламному модулі, виступили вісім компаній

  Євген Павлов, керівник відділу продукт-менеджменту, Північно-Західної збутової дирекції КНАУФ, розповів присутнім про історію участі компанії в виставці. Компанія КНАУФ бере участь у виставці «Будуємо Дім» з 2009 року. З 2013 року - генеральний партнер виставки. Первісне участь КНАУФ у виставці було пробним, з маленьким стендом в 3 м2. Тепер же це повноцінна експозиція з повною інформацією про компанії, стендами по продукції, зразками, поліграфією. В осінній виставці 2015 року компанія КНАУФ взяла участь у виставці в новому для себе форматі - як ділового партнера. І представила велику програму з майстер-класами по застосуванню продукції, шоу і розіграшем призів. Ефективність такої програми перевершила всі очікування. За роки співпраці, виставка «Будуємо дім» довела свою значущість для компаній-виробників будівельних матеріалів. Участь в даній виставці - це відмінна можливість представити свої матеріали і послуги для однієї з найбільш стабільною і динамічно розвивається цільової аудиторії - приватного кінцевого споживача. 19-20 березня 2016 р КНАУФ виступає в якості генерального партнера виставки «Будуємо Дім», представляючи також ділову програму.

  19-20 березня 2016 р КНАУФ виступає в якості генерального партнера виставки «Будуємо Дім», представляючи також ділову програму

  Володимир Керченський, Філія ВАТ «Таліон» «Таліон Трейдинг», розповів про продукцію компанії. LVL брус, брус з клеєного шпону - це конструкційний матеріал, виготовлений за технологією склеювання шарів лущеного шпону з деревини хвойних порід товщиною 3,2 мм кожен. Виробництво ЛВЛ запущено в квітні 2009 року на заводі «Таліон Терра» в місті Торжок Тверської області. Це інноваційний, унікальний проект, спрямований на оновлення деревопереробної галузі Росії. «Таліон Терра» - найбільший завод з виробництва ЛВЛ в Європі з продуктивністю - 150 тис. М3 на рік. Виробництво ЛВЛ ведеться за найсучаснішою технологією - технології безперервного пресування з мікрохвильовим предподогревом, яка сприяє кращому проникненню смоли в деревну структуру і утворення нового, однорідного високоміцного матеріалу. Нові тенденції: автоматизована лінія холодного пресування Minda, нові можливості лінії просочення і фарбування.

  Нові тенденції: автоматизована лінія холодного пресування Minda, нові можливості лінії просочення і фарбування

  Костянтин Прасолов, начальник відділу підтримки продажів компанії Текнос. Компанія Текнос є провідним Європейським виробником промислових покриттів. Займає сильні позиції в області архітектурно-будівельних і побутових фарб. Здійснює виробництво в 7 країнах: Фінляндії, Швеції, Данії, Польщі, Китаї та Росії. Відділення компанії працюють в 17 країнах, дистриб'ютори - більш ніж в 20 країнах. Персонал більше 1 200 чоловік, промислові покриття складають близько 75% від загального обсягу продажів. Текнос є однією з найбільших компаній в Фінляндії, в основі яких лежить сімейний бізнес. У 2015 році завершилося будівництво заводу Текнос в Санкт-Петербурзі.

  Ольга Миронова, менеджер з реклами компанії Пеноплекс розповіла про переваги продукції. Компанія «ПЕНОПЛЕКС» - це великий російський виробник будівельних і декоративно-оздоблювальних матеріалів на основі полімерів. Місія компанії-це виробництво полімерних будівельних матеріалів, які допомагають будувати швидко, надійно, економічно ефективно і отримувати максимальний комфорт протягом усього життєвого циклу їх використання. Сьогодні компанія «ПЕНОПЛЕКС» - найбільший виробник екструзійного пінополістиролу в Європі. Компанія дотримується всіх чинних екологічні вимоги і усвідомлено застосовує і слід найбільш суворим стандартам Росії і ЄС в природоохоронній галузі.

  Юрій Федулов, генеральний директор компанії Люмолінк, виступив з темою: Комбінування оффлайн і онлайн просування на виставці за допомогою соц. мереж і контекстної реклами. В рамках заходу було проведено аудит сайтів компаній, які залишали попередні заявки.

  Учасники заходу:

  1. Північно-Західна збутова дирекція КНАУФ
  2. Група компаній Приозерский Лісокомбінат
  3. «ЛСР. Стінові С-З »
  4. Філія ВАТ «Таліон» «Таліон Трейдинг»
  5. Компанія ТОВ «Рууккі Рус»
  6. компанія Пеноплекс
  7. компанія FloTenk
  8. Фінські фарби Текнос
  9. І інші компанії

  Презентації учасників у форматі PDF доступні за посиланнями:

  1. Виставка «Будуємо Дім» - https://yadi.sk/i/Rm0_u0O8oV8XK
  2. Північно-Західна збутова дирекція КНАУФ - https://yadi.sk/i/AmQKDrELoV8n9
  3. Філія ВАТ «Таліон» «Таліон Трейдинг» - https://yadi.sk/i/C6oCTdyGoV9ku
  4. Компанія Пеноплекс - https://yadi.sk/i/9R6p3B9JoV9A3
  5. Фінські фарби Текнос - https://yadi.sk/i/FcCSWHx5oV9XU
  6. Компанія Люмолінк - https://yadi.sk/i/WtZpvcbaoV8Xb

  Виставкове Об'єднання Експо Сфера, (812) 600-92-92, exposfera.spb.ru

  Найближча виставка: 19-20 березня 2016: виставка "Будуємо Дім", СПб, СК Ювілейний

  Коментарі

  Серед учасників виставки:

  Серед учасників виставки:


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»