Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Ефективне просування і розкрутка сайту на Mail.ru

  1. Що важливо знати?
  2. Як просувати сайт в Мейл ру - поради вебмастерам
  3. Панель роботи вебмастера mail ru
  4. Безкоштовний аудит вам в помощь!

  Більшість компаній при просуванні сайтів орієнтуються на пошукові системи Яндекс і Гугл, не беручи до уваги mail.ru, що обумовлено непопулярністю даного пошукача. Однак тенденції і ефективні інструменти інтернет-просування постійно змінюються і сьогодні пошукове просування сайту в мейл.ру пропонує все більше число веб-агентств.

  ру пропонує все більше число веб-агентств

  Що важливо знати?

  Протягом тривалого періоду в сфері пошукової оптимізації розкрутка сайту в Мейл ру була затребувана. Але коли система зайнялася розробкою і впровадженням своїх пошукових технологій і перестала використовувати движок Google, частка її користувачів практично миттєво стала складати 8%. Система посіла третє місце, змістивши Рамблер на одну позицію вниз. Всього за один рік функціонування аудиторія Мейл ру з 8% збільшилася до 10% і відзначається стійкість зростання популярності. Успіх і перспективність mail.ru пояснюється навіть тим, що попит на пошукове просування в даній системі неухильно зростає.

  На сьогоднішній день пошуковик Mail.ru займає одну з лідируючих позицій у відповідному сегменті інтернет-ринку, і далекоглядним власникам сайтів необхідно враховувати цей факт у процесі просування власних ресурсів. Знаючи особливості просування сайту в Mail.ru, дозволить вам значно зміцнити свої позиції на просторах всесвітньої павутини і охопити велику цільову аудиторію.

  Як просувати сайт в Мейл ру - поради вебмастерам

  Для максимального ефекту необхідно взяти на озброєння наступні правила:

  1. приділяйте увагу підбору ключових слів і розстановці їх в коді сторінок. У мета-тегах повинні бути присутніми ключові слова без помилок, запити доцільніше вживати в тегах логічної розмітки.

  2. Унікальність контенту - невід'ємна умова успішного просування. Система швидко розпізнає неунікальний контент, і, як підсумок, знижує позиції сайту.

  3. Важливий уважний підхід при створенні структури і юзабіліті ресурсу. Користувачам має бути зручно переглядати ваш сайт і орієнтуватися в ньому.

  4. Також необхідна правильна перелінковка сторінок.

  5. Чим більше зовнішніх посилань ви будете використовувати, тим краще, однак беріть до уваги кількість посилань. Різкі стрибки виключені, інакше є ризик не тільки зниження позицій, але і повного виключення з індексації.

  За відповідності усім перерахованим вимогам просування сайту в mail ru принесе гранично позитивний ефект.

  В цілому, якщо ви володієте інформацією і досвідом просування в Яндекс і Google, ви вже за крок від уміння працювати і в mail ru. Загальні вимоги пошукових систем не відрізняються глобальними відмінностями, до того ж, розробники Mail.ru в процесі створення власного пошукового продукту орієнтувалися на стратегії безумовних лідерів ринку.

  Панель роботи вебмастера mail ru

  Мейл ру пропонує всім веб-майстрам скористатися спеціальним сервісом - особистим кабінетом, завдяки якому можна подивитися на сайт очима користувачів і, при необхідності, усунути всі наявні недоліки. Інструмент подібного роду є практично у всіх популярних пошукових системах.

  Інструмент подібного роду є практично у всіх популярних пошукових системах

  Після додавання сайту можна дізнатися про:

  • сторінках, включених в індекс пошуку Mail.Ru;

  • зовнішні посилання, що ведуть на ваш ресурс;

  • показники поведінкових факторів для запитів, завдяки яким ваш сайт знаходиться у видачі.

  Процес роботи з сервісом простий: спочатку реєстрація облікового запису на Mail.Ru, а після авторизація на самому порталі. Але є один нюанс - при реєстрації потрібно вказувати власний номер мобільного телефону для отримання коду підтвердження. Процедура передбачена з метою захисту від злому вашого аккаунта, що вам же на користь. На додавання сайту вам буде потрібно всього кілька хвилин, після чого можна користуватися всіма інструментами сервісу.

  На додавання сайту вам буде потрібно всього кілька хвилин, після чого можна користуватися всіма інструментами сервісу

  Сервіс відрізняється зручним інтерфейсом і надає всі можливості для всеосяжної оцінки ресурсу, а також дає всю необхідну інформацію, на основі якої можна виробити оптимальну стратегію просування в подальшому.

  Безкоштовний аудит вам в помощь!

  При комплексному просуванні сайтів, ми орієнтуємося на пошукову систему Mail, крім Яндекс і Google, адже наша головна задача - знайти потенційних клієнтів. А в цій справі не варто нехтувати великою часткою аудиторії. Можна сміливо заявити, що розкрутка в mail ru забезпечує істотний приріст цілих відвідувачів на сайті.

  Ми пропонуємо вам провести безкоштовний аудит вашого сайту, який дозволить оперативно виявити всі недоліки і забезпечити максимальне охоплення цільової аудиторії, підвищити популярність, а, отже, і збільшити обсяги продажів.


  Що важливо знати?
  Що важливо знати?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»