Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Ефективне просування сайту

  1. Як розрахувати бюджет на просування?
  2. З Rookee розкрутка ресурсу від 9000 рублів
  3. Допомога в просуванні від MegaIndex

  Зміст статті

  Зміст статті

  Інтернет потрібен сучасному суспільству не тільки як засіб зв'язку або розвага. Багато вже створили собі сайти і деяким, вдалося побудувати бізнес в мережі. Щоб домогтися успіху, необхідно ефективне просування сайту, ціна за такі послуги не уточнюється, так як потрібно розглядати кожен ресурс індивідуально.

  Початківці вебмастера часто заходять в пошукові системи з питанням ціни розкрутки ресурсу. Вони не хочуть довго вираховувати бюджет, а хочуть дізнатися хоча б загальні суми. Зробити це не так просто, адже сайт може вже перебувати в ТОП 10 по хорошим запитам, а може бути і нижче сотого місця.

  Як розрахувати бюджет на просування?

  Насамперед необхідно визначитися з тим, якими методами буде просуватися ресурс. Зараз є безліч варіантів, починаючи з поліпшення ПФ і закінчуючи покупкою посилань. Ефективний варіант просування в Яндексі - це покупка контекстної реклами через Директ. Великі компанії витрачають на таку рекламу сотні тисяч рублів, але можна виділяти і менше грошей.

  Щоб розібратися, скільки вам буде потрібно грошей на замовлення реклами, вирушайте на direct.yandex.ru і переходите до прогнозу бюджету. Там потрібно вказати регіон і вибрати ключові слова, щоб ваші оголошення бачила тільки цільова аудиторія:

  Там потрібно вказати регіон і вибрати ключові слова, щоб ваші оголошення бачила тільки цільова аудиторія:

  Потім натискаємо «Порахувати» і вже через кілька секунд з'явиться таблиця з розцінками за кліки:

  Потім натискаємо «Порахувати» і вже через кілька секунд з'явиться таблиця з розцінками за кліки:

  У стовпці «списується сума» ви можете самі вибрати, де буде розміщуватися ваша реклама, це впливає на кінцеву суму бюджету. Намагайтеся підбирати такі слова, які використовуються рідше і їх вводять виключно учасники вашої цільової аудиторії.

  З Rookee розкрутка ресурсу від 9000 рублів

  На сторінках Next Invest є стаття про автоматичне просування сайту з Rookee . Після звернення до професіоналів, ви дізнаєтеся точну суму. Зараз компанія пропонує просування по НЧ запитам від 9000 рублів на місяць.

  Якщо ви замовите таке просування, то отримаєте цілий комплекс послуг:

  - складання семантичного ядра;

  - створення ТЗ з написання текстів;

  - розміщення та оптимізація контенту;

  - перелинковка сторінок;

  - оптимізація карти сайту, дзеркал і robots.txt.

  Зробити замовлення можна для будь-якого сайту, головне, щоб він був створений не за технологіями Flash і не знаходився під фільтрами пошукових систем. Бюджет в 9000 рублів - це зовсім не великі гроші, але вказана мінімальна сума, цілком можливо, що після звернення доведеться заплатити більше.

  Допомога в просуванні від MegaIndex

  Про цей сайт знає кожен веб-майстер, так як на ньому є багато корисних інструментів. У розділі просування пропонується кілька способів - посилання, банерна реклама, контекст і поведінкові чинники. Зручно, що можна відразу розрахувати бюджет. Для цього давайте зайдемо в Посилальне просування:

  Вказуємо необхідну інформацію і натискаємо запуск. Вже через кілька секунд ми отримаємо таблицю з ключовими словами і загальну вартість просування по ним:

  Можна самому вибирати, які ключі використовувати, а які прибрати. Загальна сума вказується за місяць, але навіть цього терміну достатньо, щоб істотно поліпшити показники. У даній таблиці представлено тільки 20 запитів, а в суму 61 ​​100 рублів входить закупівля посилань по 109 ключовим словами, це дуже вигідно.

  Є маса інших проектів, де замовляється просування сайту, ціна скрізь різна, та й перелік послуг, що надаються відрізняється. Як варіант, можете замовити просування сайту на Зекслер - однієї з провідних компаній в цій галузі, яка допоможе не тільки з рекламою, але і створить якісні Лендінзі.

  Як розрахувати бюджет на просування?
  Як розрахувати бюджет на просування?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»