Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Ефективні способи просування сайту

  1. ♦ Вивчення ринку і конкуренції
  2. ♦ Залучення аудиторії
  3. ♦ Утримання аудиторії

  Інтернет - воістину глобальна павутина, в якій дуже легко досягти висот і ще простіше заплутатися в її численних нюансах, аспектах і факторах Інтернет - воістину глобальна павутина, в якій дуже легко досягти висот і ще простіше заплутатися в її численних нюансах, аспектах і факторах. Пошукова індексація, ранжування, відвідуваність та інше - як складно, часом, розібратися у всіх тонкощах і премудростях нелегкої справи розкрутки веб-ресурсів. Давайте розглянемо, які ж основні методи просування сайту? Які способи найбільш ефективні і гідні уваги веб-майстрів в першу чергу?

  ♦ Вивчення ринку і конкуренції

  Просування сайту, по суті, віртуального продукту, підпорядковується все тим же добре відомим і усталеними законами ринку. А це означає, що і в справі розкручування, завжди дотримується певна послідовність дій.
  Немає більш важливої ​​мети на перших порах, крім як детальне вивчення ринку і конкуренції. При цьому аналіз діяльності конкурентів повинен бути не поодиноким випадком, а проводитися на постійній основі. Необхідно відзначати всі вдалі ідеї і намагатися застосувати їх щодо свого сайту. Стежити за динамікою відвідуваності і оновленнями на конкуруючих майданчиках. Потрібно постаратися надати покупцеві товар ще більш ефектно, ніж у конкурентів.

  ♦ Залучення аудиторії

  Звичайно, ефективна розкрутка сайту неможлива без цільової аудиторії, тобто, тих, для кого це все і робиться. Товар просто не продати, якщо його буде нікому купити.

  Найбільш ефективних способів залучення існує декілька:

  1) посилальна маса
  Посилання можуть бути самими різними. Це може бути як посилання з сайту схожої тематики, так і просто спам-розсилка з тематичного форуму. Посилання на ваш сайт можуть бути проставлені як автоматичними системами, типу Sape і аналогічними, а можуть купуватися на спеціалізованих форумах або обмінюватися безпосередньо з іншими веб-майстрами.
  Спам-посилання можуть використовуватися, як додатковий засіб, так як не настільки ефективні і вважаються «сірим способом» просування. Вони, як правило, довго не живуть, тому можуть застосовуватися як разові акції.
  2) Банерна реклама
  Досить дорогий спосіб залучення відвідувачів - банерна реклама. Яскраві і помітні картинки - відмінний спосіб привернути погляд користувача, однак, і не найдешевший.
  3) Пошукові машини
  Пошукові машини і головний виконавчий директор-оптимізація - окрема тема в справі розкручування сайтів. Ця область дуже динамічна, а тому, вимагає постійного вивчення та моніторингу.
  Проте, головна мета пошукової оптимізації - згодувати пошуковій машині контент, який відповідає певним параметрам, щоб, відповідно до своїх алгоритмам, машина могла класифікувати ресурс і призначити йому відповідне місце в пошуковій видачі.

  Під такі параметри підпадають: ключові слова, щільність ключових слів, кількість і якість посилань, унікальність текстового матеріалу на сайті і багато, багато іншого. Тому, важливо приділити темі SEO-оптимізації окрему увагу, тому як, останнім часом, грамотна пошукова розкрутка вважається чи не найбільш ефективним способом просування сайту.

  ♦ Утримання аудиторії

  Після того, як приплив відвідувачів налагоджений, важливо не зменшити темп і утримати користувача. Звичайно, в залежності від призначення сайту, способи можуть відрізнятися, проте, загальні принципи також присутні:
  1) Цікавий контент
  2) Регулярне оновлення
  3) Привабливий дизайн
  4) Збалансоване наповнення
  5) Зворотній зв'язок з клієнтом

  Як бачите, навіть самі елементарні методи просування сайтів - ціла наука, що вимагає безперервного вивчення. Ніхто не зможе просунути сайт, не доклавши до того величезну дещицю зусиль, однак, при постійному вдосконаленні та грамотної коригування, розкрутка сайту піде легко і невимушено.

  Удачі вам!
  З величезним повагою, Vladimir Zadorozhnyuk

  Зверніть увагу на інші цікаві статті:


  Давайте розглянемо, які ж основні методи просування сайту?
  Які способи найбільш ефективні і гідні уваги веб-майстрів в першу чергу?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»