Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Фактори, які прискорюють просування по кар'єрних сходах

  1. Підвищення кваліфікації та перепідготовка
  2. Інтелект без емоцій не затребуваний?

  Бути на вершині кар'єрних сходів - мрія більшості працюючих людей. Є, звичайно, і ті, хто не хоче рухатися вперед і брати на себе відповідальність.

  Але як бути, якщо цей факт вас зовсім не лякає, а, навпаки, спонукає до розвитку Але як бути, якщо цей факт вас зовсім не лякає, а, навпаки, спонукає до розвитку. Але така готовність ще не означає, що бажану посаду отримаєте саме ви.

  Наприклад, ви можете років 10 трудитися на благо фірми, чудово розбиратися в тонкощах роботи, а посаду довірять дівчині, яка пропрацювала на цьому місці від сили 2 роки. Тільки не поспішайте вішати на неї ярлики, не всі посади роздаються через ліжко. Є дуже важливі фактори, які сприяють прискореному просуванню по кар'єрних сходах. Про це зараз і поговоримо.

  Підвищення кваліфікації та перепідготовка

  Не виключено, що обійшла на повороті фаворита дівчина насправді більш компетентна. Як це можливо? Все просто: вона стежить за свіжими трендами в галузі і вчасно навчається, підвищує свою компетенцію, вкладаючи гроші в найнадійніший фонд - в себе.

  Існують професії, де періодична перепідготовка жизнено необхідна і, більш того, обов'язкове. Наприклад, медицина, де підвищення кваліфікації медсестер і лікарів так само буденно, як стерилізація хірургічних інструментів.

  Тим більше що сьогодні проводять навчання лікарів дистанційно : Медики осягають нововведення без відриву від практики.

  Інтелект без емоцій не затребуваний?

  Однак не тільки в навчанні може бути справа. Знання і високий інтелектуальний коефіцієнт дуже вагомі чинники, але, як виявилося, не найголовніші. А що ж тоді, запитаєте ви? Дуже важливий, а в деяких випадках, в залежності від професії, має переваги не інтелектуальний, а емоційний коефіцієнт. Він полягає в здатності відчувати інших людей, розуміти їх емоції і настрій, співпереживати, адекватно реагувати на їхні вчинки.

  Так уже склалося, що жінки мають більш високим емоційним коефіцієнтом, ніж чоловіки. Як бачите, прояв почуттів на роботі іноді дуже високо цінується. Начальство схильне віддавати перевагу тим співробітникам, які здатні з одного боку емоційно, а з іншого боку - досить адекватно реагувати на різні робочі моменти.

  Справа в тому, коли людина рутинно виконує свої обов'язки, в його діях немає зацікавленості. Він може бути хорошим фахівцем і зробить все, що входить в його обов'язки. Але на цьому його професіоналізм закінчується. Він не буде проявляти ініціативу, емоції, всі дії виконуються сухо і навіть мляво.

  Емоційний коефіцієнт цінується там, де виникає необхідність спілкування з іншими людьми.

  Візьмемо, наприклад, двох менеджерів, які працюють у великому магазині побутової техніки. У одного з них високий інтелектуальний потенціал, він мало не до скоринки знає всі тонкощі роботи побутової техніки, по звуку відрізняє потужність того чи іншого приладу, може докладно пояснити принцип роботи мікрохвильової печі, пилососа, мультиварки і т.д.

  А ось його колега теж розбирається в техніці, але його знання куди більш поверхневі. Зате у нього вищий емоційний коефіцієнт, він більш тонко відчуває людей, вгадує їх переваги і практично відразу розуміє, що саме потрібно запропонувати, щоб ця людина погодився з покупкою. Як ви думаєте, у кого з них буде більше продажів?

  Чоловіки більш логічні і послідовні в своїх діях. У них все розкладено по поличках. Інститут, робота, старанне виконання обов'язків, курси підвищення кваліфікації та перепідготовки дистанційно - прямий шлях до підвищення. До цього може доповнитись щось ще, але суть залишається та ж. Які б методи не були використані, чоловік практично завжди логічний і послідовний. Чого не скажеш про жінку. Їхній шлях до успіху може нагадати якусь низку випадкових подій.

  Наприклад, прекрасна дама може певну кількість років працювати на благо фірми, сподіваючись на підвищення.

  У якийсь момент вона розуміє, що бажане просування їй не світить. А якщо і світить, то дуже не скоро. Вона звільняється і займається, наприклад, пошиттям одягу для собак. Її справи стрімко рухаються вгору і вже через рік вона думає про розширення свого бізнесу. Її успіх може здатися випадковістю, але це не так, багато в чому вона зобов'язана інтуїції, яка допомогла їй опинитися в потрібний час в потрібному місці.

  Як це можливо?
  Інтелект без емоцій не затребуваний?
  А що ж тоді, запитаєте ви?
  Як ви думаєте, у кого з них буде більше продажів?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»