Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Fix 404 Помилка & мертві посилання & зменшити до 0!

  1. Проблема
  2. Перевага
  3. Код PHP, щоб уникнути помилок 404
  4. Підручник Крок 2: Створіть 404.php
  5. Перенаправлення Contao-Extension4ward
  6. Завантажте та встановіть розширення
  7. LevenshteinRedirect для Joomla!
  8. Завантажте плагін
  9. psRedirect404 для оксиду
  10. Завантажте розширення
  11. avoid404 для WordPress
  12. Завантажте плагін

  Особливо схильні до CMS (системи управління контентом) 404 , Вони відбуваються, коли сторінки видаляються або переробляються. Ми з adojo придумали творче рішення цієї проблеми і працюємо з розробниками з Коворкінг Космос Нюрнберг Ці рішення доступні в GPL V2.

  Коворкінг Космос Нюрнберг

  Проблема

  Викликається нестача або застаріла сторінка, сервер робить помилку 404 , і органічний рейтинг негайно негативно позначається . Тепер перенаправлення налаштовуються вручну. Недолік: це багато часу і збільшує час завантаження сторінки .

  Перевага

  • більше 404 помилок
  • швидше час завантаження сторінки
  • Ніколи знову вручну не підтримуйте перенаправлення
  • поліпшений досвід серфінгу для відвідувачів сайту
  • кращий рейтинг та фактор якості

  Чому б не переглядати найбільш подібну сторінку за допомогою алгоритму Левенштейна? Пошукова система дружня перенаправлена через 301 , зберігає існуючі рейтинги стабільними. Безпрограшна! Google, користувачі та оператори веб-сайтів задоволені.

  • Код PHP : Ідея уникнути помилок 404 від adojo ,
  • Плагін WordPress : плагін WordPress був створений веб-майстрами RB Media запрограмовано.
  • Оксидний модуль : Оксидний модуль був зроблений Гордий пошук Експерти, створені для програмування Oxide Shoping.

  Розроблено власне розширення? Створіть сховище на github та пошту [email protected] Надіслати!

  Код PHP, щоб уникнути помилок 404

  Підручник Крок 1: Налаштуйте .htaccess

  # Встановлення 404.php як помилка документа ErrorDocument 404 /404.php

  Підручник Крок 2: Створіть 404.php

  <? php // Ліцензія: GPL V2 // Де знаходиться карта сайту? Типовим є кореневий каталог // Інший приклад: $ sitemap = "/ subfolder / sitemap.xml" $ sitemap = "/ sitemap.xml"; // набрана URL-адреса $ input = $ _SERVER ['SERVER_NAME']. $ _ SERVER ['REQUEST_URI']; // немає короткої відстані, знайдений ще $ shortest = -1; // HTTPS? if (stristr ($ _ SERVER ["SCRIPT_URI"], "https")) {$ prot = "https: //";} ще {$ prot = "http: //";} $ xml = simplexml_load_file ($ prot. $ _SERVER [ 'SERVER_NAME'] $ карта сайту). foreach ($ xml-> url as $ child) {// Введена URL-адреса відповідає URL-адресам Sitemap $ lev = levenshtein ($ input, $ child-> loc); if ($ lev <= $ найкоротший || $ найкоротший <0) {$ closest = $ child-> loc; $ shortest = $ lev; }} // 301s перенаправлення буде виконано заголовком ("HTTP / 1.1 301 Переміщено Постійно"); заголовок ( "Location: $ найближчий"); вихід; ?>

  404 помилки дратують і часто призводять до покарання в рейтингу Google. Окрім оптимізації OnPage, наше агентство також займається вищою дисципліною у SEO: створення чистого посилання. Ми раді виявити потенціал вашого сайту з вами, зв'яжіться з нами !

  Sascha Arndt, співзасновник adojo GmbH

  Перенаправлення Contao-Extension4ward

  Як тільки сторінка не може бути знайдена, подача помилки 404 припиняється. Відкрита URL-адреса буде узгоджена з усіма доступними сторінками з бази даних. Після цього користувач буде переадресовано на найбільш відповідний сайт за допомогою дружньої пошукової системи за допомогою 301.

  Завантажте та встановіть розширення

  Завантажити в Github

  Перенаправлення4 в репозиторії розширення Contao

  Як преміум-партнер Contao, ми розробляємо розширення протягом багатьох років, послідовно дотримуючись ідей Open Source. Ми взяли на себе ідею нашого партнера adojo і далі розвинули наш переадресаційний інструмент redirect4ward відповідно.

  Christoph Wiechert, співзасновник компанії 4ward.media GbR

  Зв'яжіться з 4ward.media зараз!

  LevenshteinRedirect для Joomla!

  Як тільки сторінка не може бути знайдена, подача помилки 404 припиняється. Відкрита URL-адреса буде узгоджена з усіма доступними сторінками з sitemap.xml. Після цього користувач буде переадресовано на найбільш відповідний сайт за допомогою дружньої пошукової системи за допомогою 301.

  Завантажте плагін

  Завантажте плагін

  Окрім бізнес-хостингу для малого та середнього бізнесу, ми спиралися на відкриту систему управління контентом Joomla! спеціалізовані. Ми раді допомогти Вам від першого штриху на папері до готового інтернет-рішення.

  Стефан Вендхаузен, засновник компанії tec-promotion GmbH

  Зв'яжіться з tec-promotion.de зараз!

  psRedirect404 для оксиду

  Як тільки сторінка не може бути знайдена, подача помилки 404 припиняється. Відкрита URL-адреса буде узгоджена з усіма доступними сторінками з бази даних. Після цього користувач буде переадресовано на найбільш відповідний сайт за допомогою дружньої пошукової системи за допомогою 301.

  Завантажте розширення

  Завантажити в Github

  Від ІТ-рішень до OXID eCommerce до бізнес-консалтингу, наше агентство пропонує індивідуальну стратегію для кожного випадку. Звичайно, наші власні розширення OXID для повторюваних перешкод, таких як помилки 404, можуть бути відсутні.

  Тобіас Меркл, старший інженер-програміст Proud Sourcing GmbH

  Зверніться до гордої компанії Sourcing зараз!

  avoid404 для WordPress

  Як тільки сторінка не може бути знайдена, подача помилки 404 припиняється. Відкрита URL-адреса буде узгоджена з усіма доступними сторінками з бази даних. Після цього користувач буде переадресовано на найбільш відповідний сайт за допомогою дружньої пошукової системи за допомогою 301.

  Завантажте плагін

  Завантажити як ZIP, 1 Кб

  Будучи повноцінним рекламним агентством для нових медіа, ми беремо компанії від розробки їх корпоративного дизайну до реалізації веб-сайту. Ми віддаємо перевагу роботі з WordPress.

  Роман Бауер, власник rb-media.com, агентство нових медіа

  Зв'яжіться з rb-media.com зараз!

  Розроблено власне розширення?
  Php // Ліцензія: GPL V2 // Де знаходиться карта сайту?
  SERVER ['REQUEST_URI']; // немає короткої відстані, знайдений ще $ shortest = -1; // HTTPS?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»