Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Google Мій бізнес: переваги та можливості

  1. Швидко про те, як отримати заповітну картку
  2. Коротко по функціоналу, інтерфейсу і особистого простору компанії в профілі Google Business
  3. інтерфейс облікового запису
  4. Особистий кабінет і записи
  5. Інформація та статистика
  6. Робота з відгуками в Google My Business
  7. Додаткові можливості в акаунті
  8. Підсумок - навіщо потрібен Google Business для компанії, і чи варто його розвивати

  ЯК вичавити МАКСИМАЛЬНУ КОРИСТЬ ДЛЯ САЙТУ ІЗ GOOGLE BUSINESS: КЕРІВНИЦТВО І ДЕТАЛЬНА РАЗБОР ФІШОК.

  Зміст [сховати]

  Буває, що твоя доля ходить так близько, що ти її не бачиш ...

  Якийсь фільм

  Чому я почав цю статтю саме з такої фрази? Та тому що дуже багато фахівців, та й просто хороших людей, використовують можливості менш ніж на 50%. Чому так відбувається? - відповідь дуже проста:

  • звичайна лінь. Дуже часто це найголовніший фактор;
  • банальне незнання. Погодьтеся, адже не можна знати все. Але!

  Тут я трохи підведу вже до теми і мети даної статті і відразу відповім на перше АЛЕ! яке трохи вище - максимально зрозуміло і детально розповісти про можливості і функціонал сервісу Google Business.

  Є така крута (здавалося б банальна, але реально крута) можливість - красиво оформити брендову видачу в ПС Гугл. Суть цієї можливості: при брендових запитах поруч зі сніпетів сайту вашої компанії буде дуже інформативна і красива картка. Забігаючи вперед, це не єдине застосування і функція Google Business, але про це трохи пізніше. Отже, ось як власне і виглядає видача:

  Отже, ось як власне і виглядає видача:

  Погодьтеся, дуже круто і інформативно. Так чому ж так мало людей і компаній юзают таку штуку - не знають або не хочуть знати, чи використовують не за призначенням.

  Тому заварюйте кухлик гарячого чаю, і читайте уважно що я розповідаю.

  Швидко про те, як отримати заповітну картку

  Є ряд способів як активувати, зареєструватися і підтвердити свою компанію. Нещодавно мій колега Петро Цвінкайло написав дуже докладний мануал якраз на тему активації і першої настройки профілю компанії в Google Business ( ось посилання ) Від себе тільки додам, що нарешті-то минуло той час, коли ми чекали листи, мучилися з фотографіями фасадів і все таке. Технології не стоять на місці! Обов'язково прочитайте його статтю перед тим, як приступати до активних дій.

  Коротко по функціоналу, інтерфейсу і особистого простору компанії в профілі Google Business

  Варто відзначити, що при активації профілю в Google Business за компанією закріплюється фізичну адресу на картах і дані про компанії беруть участь в пошуку по картах.

  інтерфейс облікового запису

  Значить, ви підтвердили профіль своєї компанії, не заплуталися і вказали правильну адресу. Перед нами буде ось така ось картина:

  Швидко обговоримо кожен з пунктів:

  • в шапці профілю буде назва компанії, все що пов'язано з контактною інформацією (телефон, адреса, графік роботи і т.д.) і рід діяльності компанії. Ось тут потрібно дуже акуратно і максимально точно вибрати до трьох основних напрямків / сфер діяльності компанії. Виходячи з обраних пунктів, картка компанії буде фігурувати в запитах даної тематики.
  • далі йдуть плитки з швидкою статистикою та інформацією про події в профілі компанії - останні записи, статистика (так, Гугл сам веде статистику активності профілю в бізнесі), відгуки, Google Analytics.

  Особистий кабінет і записи

  Бічне меню містить посилання на основні розділи профілю, для управління і розвитку профілю компанії в мережі:

  • особистий кабінет - головне меню з швидкою інформацією;
  • записи - функція недавно стала доступна для України і ряду інших країн (для Росії поки що в планах, питав у підтрим жке). Це список усіх публікацій від імені компанії, які видно користувачеві в ПС і на ГуглКартах.

  Це список усіх публікацій від імені компанії, які видно користувачеві в ПС і на ГуглКартах

  У процесі вивчення даної можливості я натрапив на цікаві результати. Публікуючи в місяць від трьох таких записів, можна дуже добре і грамотно отримувати трафік. На даний момент, немає готового рішення по детальному аналізу трафіку з даного каналу, але є маленькі хитрощі. При оформленні нового запису, прикріплювати до публикуемому url адресою utm-мітку. Це дозволить детально і якісно відстежувати трафік і наочно побачити ефективність. Є припущення, що заголовки записів беруть участь в процесі пошуку. В даний час ми продовжуємо вивчати і аналізувати дане питання. Якщо у вас є свої спостереження - пишіть в коментарях.

  Час життя звичайного запису - 7 днів. Після Гугл сам пише на пошту і дбайливо попереджає, що деякі записи на межі смерті, і потрібно постити новий запис. Але можна зробити хитріше, задавши самостійно час дії записи, вказавши запис як акцію або захід.

  Даний спосіб дуже добре підходить як для товарної ніші, так і для сфери послуг. Обов'язково підключайте до запису кнопку взаємодії з публікацією.

  У підсумку, до основної інформації в картки компанії, додадуться ще й такі приємні інформ.блокі. Максимальна кількість символів, які можна помістити в превью - 300 символів, але ми рекомендуємо використовувати не більше 100, тому що превью - це заголовок, який повинен зацікавити читача і спровокувати на клік по запису, а не повністю розкрити її суть. Досить до 100 символів, щоб описати або охарактеризувати послугу / товар / пропозицію / інформацію. А ось ключове слово, максимально релевантне для контенту за посиланням, обов'язково в описі запису. Взагалі дуже крута можливість, при грамотному підході звичайно. Бездумно штампувати записи не раджу, все повинно бути розмірено і осмислено.

  Інформація та статистика

  • інформація - містить всю інформацію про компанію та дозволяє в разі чого коригувати дані.
  • статистика - як я вже говорив раніше, у Google Business своя система аналітики активності і взаємодії з карткою компанії. Дуже класне рішення, як на мене. Так як можна приблизно розуміти що відбувається, що дає ефект, а що ні, і коригувати деякі моменти. Що ж показує дана статистика? Набір невеликий, але цілком гідний. Перерахую найважливіші і потрібні графіки і звіти.

  Перший блок - зведена візуалізація за джерелами трафіку. Весь трафік розділений на дві умовні категорії - брендовий трафік (клієнти, які знайшли вашу компанію за назвою або адресою), і пошуковий трафік (клієнти, які знайшли компанію за категорією / послузі / продукту).

  Варто вказати, що це не повноцінна аналітика і повністю їй довіряти не можна. Дані лише дають зрозуміти, чи цікава інформація профілю компанії в Google Business користувачеві в різних сервісах ПС, і дані відносяться лише до картки компанії. Потрібно пам'ятати про це, при аналізі даних з цієї системи.

  Другий блок - розбивка трафіку по сервісів Гугла - пошук і карти. Дана система не досконала з точки зору повноцінної аналітики (немає точних даних і способів аналізу відвідувань / переглядів). Але її цілком достатньо для розуміння ефективності та роботи з системою Google Business.

  Але її цілком достатньо для розуміння ефективності та роботи з системою Google Business

  Але під цим графіком опишу один рада. Я тестував сервіс для компанії по послугах дозвілля і відпочинку з великою прив'язкою до геовидаче. Так ось, після активації і розвитку профілю компанії в Google Business активно почав рости і пошуковий трафік. До чого це я, а до того, що для локального бізнесу з великою геозалежні це просто маст хев! Завдяки активній роботі над профілем Google Business вдалося загнати профіль компанії в пошуковий блок карти зі списком (Local Pack) - для розуміючи, вот такой вот блок в пошуку при запитах з геопрівязкой:

  Завдяки активній роботі над профілем Google Business вдалося загнати профіль компанії в пошуковий блок карти зі списком (Local Pack) - для розуміючи, вот такой вот блок в пошуку при запитах з геопрівязкой:

  Третій блок - дії користувачів. Дозволяє оцінювати те, як саме взаємодіють з карткою компанії користувачі. Скажу відразу, що найбільше користувачі люблять і будують маршрут до адреси компанії. І адже це дійсно зручно. Підвищуємо лояльність і юзабіліті без праці.

  Підвищуємо лояльність і юзабіліті без праці

  Четвертий блок - відстеження і контроль за фото-контентом компанії. Важлива частина в профілі компанії. У кабінеті статистики є кілька зведених графіків з даними по фото, але я виділю основний - це кількість переглядів всіх фотографій компанії в порівнянні з передбачуваними конкурентними фотографіями.

  У кабінеті статистики є кілька зведених графіків з даними по фото, але я виділю основний - це кількість переглядів всіх фотографій компанії в порівнянні з передбачуваними конкурентними фотографіями

  І тепер важливий рада з фотографії - використовуйте максимально унікальний і якісний фото-контент. Наочно можна побачити за графіком: при активації і перших місяців життя профілю компанії, використовувалися проф. фотографії від власника. Їх просто "зносили" і кількість переглядів зашкалювало. Але, починаючи з середини серпня, фотки закінчилися і нового унікального нічого не було. Тому і активність по фотографіях впала. Від себе додам, що це дуже хороший метод взаємодії з потенційною аудиторією. І фото повинно бути максимально продається найкраще, і унікально.

  Робота з відгуками в Google My Business

  • відгуки - основний інструмент по спілкуванню і створенню авторитетності в мережі. Працюйте з відгуками, тому що це практично прямий канал зв'язку з користувачами. Від того, як ви будете працювати в цьому напрямку, буде залежати перша думка користувача про компанію. Кілька порад, як саме працювати з відгуками:
  • відповідайте на всі відгуки, особливо на негативні. Користувачі повинні бачити, що компанія працює і стежить за всім, що відбувається. На негатив відповідайте стримано, без з'ясування хто правий.
  • не просіть користувачів залишати, писати або давати щось коли відповідаєте на відгуки. Не потрібно щось вимагати від клієнта. Тим більше в разі негативу - краще відписати, що ми взяли до уваги і працюємо над виправленням. Розміщувати посил для відкликання краще в соц.сетях, мотивуючи якимось дією або в e-mail розсилці.

  Також, не раджу накручувати відгуки сервісами. Гугл все бачить, і 100500 відгуків будуть марними. У гіршому випадку, прилетить лист з оповіщенням про підозру обману або висновок ваших даних через google business буде заблокований, і всі зусилля марні.

  Додаткові можливості в акаунті

  • фотографії - пункт меню, де можна відстежувати фото як від клієнтів, так і свої фото. Все красиво розподілено за групами, намагайтеся дотримуватися тематику кожної їх груп фотографій. Якщо це фото інтер'єру, то не потрібно туди публікувати щось інше. Також, зручно публікувати фото через це меню. Публікуйте фотографії розмірено, не всі відразу. Гугл повинен бачити, що над профілем працюють.
  • веб-сайт - недавно з'явилася можливість створити окремий сайт для компанії. Якщо у компанії немає сайту, то на підставі даних профілю Google Business формується сайт і його будуть бачити в поіске.Можно закріпити його як основний сайт компанії. Думаю, що це дуже круто для компаній, які не хочуть робити сайт або сайт не дуже добре презентує компанію. Також припущу, що можна буде штампувати такі окремі сайти для філій великого бізнесу. І це дуже навіть круто, так як буде присутність в потрібних областях. Потрібно тестувати і дивитися, але така можливість є.
  • тех.страніци - далі йдуть пункти для управління профілем. Додавати, призначати адміністраторів компанії, управління та додавання філій, настройки профілю і окремо меню для запуску та управління контекстною рекламою для компанії. З приводу контексту: не раджу туди лізти самостійно, хоч і пишуть, що це легко і просто. Краще довірити цю справу фахівцям і налаштувати контекстну рекламу правильно і грамотно.

  Краще довірити цю справу фахівцям і  налаштувати контекстну рекламу  правильно і грамотно

  Це весь функціонал і можливості Google Business. Скажете мало - а я скажу спробуйте все це реалізувати і побачите, що це багато.

  Підсумок - навіщо потрібен Google Business для компанії, і чи варто його розвивати

  Особисто моя думка - це дуже крутий сервіс зі своїми можливостями і пляшками, які не доступні просто так в пошуковій видачі. Чого тільки варта поява на ГуглКартах і доп.трафік з пошуку по картах. Що б там не казали, люди шукають по-різному і часто не так, як ми собі думаємо. А втрачати такий хороший і корисний джерело - дуже погано і негарно. Я бачу тільки плюси в розвитку профілю компанії в Google Business, та й разом з профілем розвивається і сама компанія. Можливості Google Business дозволяють посилити і збільшити присутність компанії в інтернеті.

  Особливо компанії з великою залежністю від географічної видачі в першу чергу повинні мати профіль Google Business, так як це буде одним з основних джерел трафіку для них. Розвивайте, працюйте і все вийде.

  Розвивайте, працюйте і все вийде

  Всі питання, які не розкриті в статті, залишайте в коментарях нижче.

  Чому так відбувається?
  Що ж показує дана статистика?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»