Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Google заборонити - як не отримати заборонені Google!


  Враховуючи те, що Google надає більше 75% всього трафіку пошуку в Інтернеті, остання можлива річ, яку хоче кожен власник сайту, буде заборонено з індексу Google!

  З безліччю методів маркетингу пошукових систем, які використовуються в ці дні, і контрастні поради доступні по всьому Інтернету, це добре варто забезпечити, що ви не "над оптимізації" вашого сайту або використовувати будь-які методи, які призведуть до Google покарання вашого сайту.

  Незважаючи на те, що головне правило полягає у створенні сайту, який обслуговує вашу аудиторію, надає якісний вміст і містить мета-інформацію, яка є вірною для вмісту вашого сайту, завжди слід оптимізувати код сайту, щоб допомогти у зусиллях щодо рейтингу пошуку, але це має бути зроблено в міру, і відповідно до наступних підказок.

  Спам

  Ніколи, ніколи спаму. Це передбачає надсилання великої кількості небажаної пошти через поштовий сервер домену. Хоча законність масової розсилки є сірою зоною, сайти, які роблять це, заслуговують на заборону кожної пошукової системи.

  Посилання на сільське господарство

  Link Farms або Free-for-all сторінки посилань існують виключно для того, щоб допомогти перераховані сайти отримати більш високий рейтинг пошукових систем. Це погані околиці і не схвалюються основними пошуковими системами. Очевидно, ви не можете контролювати сайти, які посилаються на вас, але ви можете переконатися, що ви не посилаєтеся на посилання ферм.

  Надмірні посилання

  Тепер, коли багато веб-майстрів більш одержимі своїм Google Pagerank, ніж обсяг якості трафіку, який вони отримують, сторінки посилань більш повно, ніж будь-коли. Слід намагатися не розміщувати занадто багато вихідних посилань на одній сторінці. Якщо потрібно зробити посилання на 100 або більше сайтів, розмістіть посилання на окремих сторінках.

  Маскування

  Багато спеціалістів SEO, напевно, це те, що, швидше за все, призведе до заборони Google, маскування передбачає створення однієї сторінки, розробленої спеціально для пошукових систем, і іншої, яка з'явиться для користувача. Це найменше маніпулювання пошуковою системою.

  Продаж PageRank

  Деякі сайти пішли так далеко, що продавали PageRank - тобто продавали посилання на високо рейтингові сторінки. Ви можете продавати посилання (наприклад, рекламу), але ви не можете продавати посилання для зазначеної мети збільшення Google Pagerank.

  Сторінки дверей

  Кілька років тому сторінки дверей (або шлюзів) були звичайними, як звичайні сторінки - це звичайно невеликі сторінки, заповнені ключовими словами, призначеними виключно з метою отримання високого рейтингу. Зазвичай вони виглядають жахливо, і сайт, який використовує багато дверних сторінок, може бути покараний.

  Надмірне зшивання

  Деякі веб-майстри створюють кілька сайтів, часто з однаковим або подібним вмістом. Потім вони тісно пов'язані з єдиною метою збільшення рейтингу. Не рекомендовано. Якщо у вас є кілька сайтів, взаємозв'язок прекрасний, але в міру, як і в усіх методах маркетингу в пошукових системах.

  Надсилання декількох URL-адрес з цього ж сайту

  Прикладом може служити веб-майстер надсилати до бази даних Google mysite.com і mysite.com/index.html, тим самим намагаючись отримати два результати пошуку для однієї сторінки. Якщо Google не знайде новий сайт швидко, просто відправте індексну сторінку один раз!

  Програмне забезпечення SEO

  Не використовуйте несанкціоновані комп'ютерні програми для подання сторінок, перевірки рейтингу тощо. Такі програми споживають обчислювальні ресурси і порушують умови надання послуг Google. Google не рекомендує використовувати продукти, які надсилають автоматичні або програмні запити до Google.

  Якщо ви будете дотримуватися цих вказівок і триматися подалі від надмірних методів маркетингу пошукових систем, ви повинні бути в порядку. Просто пам'ятайте, щоб створити сайт з вірним продукту або послузі, на яку ви надаєте інформацію, і ви повинні бути в порядку. Зосередьтеся на обміні якісними посиланнями з подібними сайтами і не надто одержите свій Google Pagerank. Якість, повернення трафіку є метою.

  Відвідайте веб-сайт Google для веб-майстрів http://www.google.com/webmasters/guidelines.html

  Про автора

  Джеймс Лекі - редактор http://www.bytestart.co.uk - портал малого бізнесу і http://www.trafficgeneration.com - портал веб-реклами.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»