Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Google змінює інструмент добору ключових слів, додає локальний обсяг пошуку

  Нещодавно Google додав новий показник "Обсяг місцевого пошуку" у свій інструмент добору ключових слів AdWords, який надає додаткові дані пошуку за ключовими словами для країни, на яку ви націлюєтеся. Це чудова функція для визначення версій ключових слів для географічного націлювання кампаній.

  Google наразі надає 2 різні, але подібні інструменти для ключових слів, які можна використовувати під час дослідження. Оригінальний Інструмент добору ключових слів AdWords це інструмент, до якого вони внесли свої останні зміни. Google Інструмент добору ключових слів на основі пошуку це трохи відрізняється, але корисно при створенні списку ключових слів для веб-сайту на початку етапу дослідження ключових слів.

  The офіційне пояснення з розділу довідки Google AdWords щодо нової функції інструмента добору ключових слів AdWords:

  "Статистику обсягу пошуку можна знайти в інструментах місцевого пошуку за допомогою інструмента добору ключових слів: [останній доступний місяць] і стовпці" Загальний місячний обсяг пошуку ". Ці статистичні дані показують приблизну кількість пошукових запитів, які відповідають ключовим словам, виконаним у Google та пошуковій мережі. "

  "Націлювання на місцеположення та мову: якщо ви маєте доступ до інструмента добору ключових слів у межах групи оголошень, у стовпці" Обсяг місцевого пошуку "буде враховано націлювання на країну та мову вашої кампанії (якщо націлюватиметься на регіон або місто, відображатиметься лише країна). Якщо ви використовуєте автономні або зовнішні інструменти добору ключових слів, вибір вашої країни та мови впливатиме на цей стовпець. У стовпці "Загальний місячний обсяг пошуку" завжди відображається трафік у всіх країнах і на всіх мовах. "

  Оптимізація проти оптимізації

  Існує безліч тонких відмінностей в характері англійських слів, які використовуються в різних країнах. Наприклад, ми використовуємо "Оптимізацію" тут, у США, і частіше використовується "Оптимізація" у Великобританії. Використання однієї версії над іншою може мати велике значення у вигляді обсягу трафіку, а також переходів, залежно від того, де у світі базується ваша цільова аудиторія. Якщо ваші оголошення та цільові сторінки пристосовані до однієї версії, ви, швидше за все, побачите нижчі конверсії для трафіку з іншого. Ці відмінності в конверсії можуть бути незначними або істотними, але в будь-якому разі не слід сприймати їх з легкістю.

  На основі дослідження ключових слів точного збігу Google в даний час повідомляє 11-кратний обсяг пошуку для пошукової оптимізації для аудиторії США порівняно з пошуковою оптимізацією, 90500 проти 8,100 відповідно за березень 2009 року. драматичний майже у 3 рази обсяг, з тільки 165.000 проти 60.500 для березня 2009.

  натисніть для більшого знімка екрана

  Коли я змінюю поле цільової країни з Сполучених Штатів на Сполучене Королівство, зміни співвідношення обсягів для кожного ключового слова. Google зараз повідомляє в 2 рази про обсяг пошуку для пошукової оптимізації для британської аудиторії в порівнянні з пошуковою оптимізацією, 40,500 проти 18,100 відповідно за березень 2009 року. Проте, обсяг глобального пошуку залишився на рівні 165 000 і 60 500.

  натисніть для більшого знімка екрана натисніть для більшого знімка екрана

  Що для мене дивує і що є великим підставою для подальшого вивчення цієї функції на основі кампанії за кампанією, це той факт, що обсяг Великобританії між версіями не такий великий, як я б спочатку думав. Чому це? Чи була вона меншою, ніж очікувалося, на деякий час? Або ж здатність Інтернету дозволити людям легко бачити через водойму значний вплив на англійський словник?

  Тепер, коли Google надає нам кращі дані, щоб базувати наші кампанії з ключовими словами, немає підстав здогадуватися, які версії ви повинні використовувати. Виходячи з початкового дослідження, яке я зробив, цілком доцільно націлювати обидві версії оптимізації та оптимізації для кампаній SEO. Вам просто потрібно пам'ятати, щоб відстежувати свої цілі та конверсії, а також вимірювати активність, яку вони виробляють на вашому сайті, наприклад, перегляди сторінок і час на сайті, який має надавати ваша аналітика.

  Якщо вам сподобалася ця публікація, і ви хочете знайти інших, пов'язаних з нею, то слідуйте за мною на Twitter: Якщо вам сподобалася ця публікація, і ви хочете знайти інших, пов'язаних з нею, то слідуйте за мною на Twitter:

  Коментарі закриті.

  Чому це?
  Чи була вона меншою, ніж очікувалося, на деякий час?
  Або ж здатність Інтернету дозволити людям легко бачити через водойму значний вплив на англійський словник?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»