Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Гостьові блоги: Напишіть гостьові статті, щоб підвищити його SEO

  1. Нові тенденції SEO в 2018 році
  2. На території готелю:
  3. Налаштуйте стратегію мережевого зв’язку ... чи не готуйте блоги?
  4. Бюджет зворотної посилання, розміщений на веб-сайті з сильними повноваженнями, може варіюватися від...
  5. Вибираючи партнерів, щоб зробити гостьовий блог
  6. 1. Вибір теми, щоб зробити Guest Blogging
  7. 2. Природний рівень SEO блогера-партнера
  8. 3. Привілейте посилання / зворотні посилання в контент для кращого SEO
  9. 4. Зробіть блог-гість трикутним
  10. Гостьові блоги: які помилки слід уникати?

  Чи знаєте ви партнерські відносини між блогерами, які ми зазвичай називаємо гостьовими блогами або обмінюючись гостями?

  Для поліпшення позиціонування веб-сайту в Google, експерт SEO або власник даного сайту матиме багато важелів у своєму розпорядженні.

  У цій статті ми будемо говорити в основному про створення партнерських відносин у формі гостьових блогів, для того, щоб збільшити ваш сайт, щоб отримати кращу видимість і позиціонування, це також відомо як трикутник. Золотий Google.

  Завершилися дні, коли було достатньо провести обмін посиланнями з будь-яким веб-сайтом, щоб покращити його SEO. Сьогодні наступна стратегія гостьових блогів є власною роботою і більше не обмежується простою лінією обміну ... у тому числі трикутними гостьовими блогами, як ми побачимо нижче.

  Нові тенденції SEO в 2018 році

  З нові тенденції SEO в 2018 році , ми можемо бачити, що SEO є дуже полем битви, і це важливо для будь-якого веб-сайту, щоб отримати кращу видимість на Google. З Голосовий SEO що відбувається, мобільний перший індекс Google для ранжирування сайтів, багато чого зміниться.

  Ось деякі з ключових моментів, зроблених SEOh для створення ефективної стратегії SEO:

  За межами:

  • авторитетів
  • Вміст для обміну та завантаження
  • безпеку
  • брендинг
  • Соціальні мережі
  • Місцеві SEO

  На території готелю:

  • Розповідь
  • Спочатку мобільний
  • Рекомендований фрагмент
  • Багатий вміст
  • Ключові слова LSI
  • Довгий потяг

  UX:

  • Гуманізувати взаємодії
  • Мінімалістична операція
  • AMP
  • RankBrain
  • chatbots
  Чи знаєте ви партнерські відносини між блогерами, які ми зазвичай називаємо гостьовими блогами або обмінюючись гостями

  Джерело: Агентство SEOh

  Налаштуйте стратегію мережевого зв’язку ... чи не готуйте блоги?

  Просте, але найдорожче рішення для отримання позицій на Google, звичайно, створити Стратегія netlinking для підвищення вашого SEO ,

  Однак у кожного немає бюджету для інвестування, тим більше, що це залежить від повноважень вашого сайту, а також від того, які веб-сайти розміщують зворотні посилання.

  Бюджет зворотної посилання, розміщений на веб-сайті з сильними повноваженнями, може варіюватися від 500 € до більш ніж 1000 €.

  Досить сказати, що якщо вам доведеться покласти деякі, це дуже швидко пошкодить гаманець.

  Однак така стратегія не може бути ефективною, якщо веб-сайт є молодим і не має відповідного змісту. Так само, як і в блогах для гостей, необхідно знати, чи розглядати поточний стан веб-сайту та його видимість.

  Щоб виправити це, він залишається вирішенням обміну посиланнями через блог-гість, де також буде питання про пошук сайтів для більш-менш сильних повноважень, відповідно до того, що ви самі придбали на своєму сайті , Тим не менш, авторитет сайту, який забезпечить зворотний зв'язок або посилання на ваш сайт, буде найважливішим моментом.

  Вибираючи партнерів, щоб зробити гостьовий блог

  Оскільки ми прагнемо оптимізувати свій SEO, щоб виграти позиції в Google, вибір партнерів для гостьових блогів дуже важливий.

  Перед тим, як налаштувати будь-яке партнерство для того, щоб розпочати відвідування блогу, експерт SEO або ви повинні провести детальний аналіз сайтів, з якими ви хочете зробити обмін посиланнями.

  Перед тим, як налаштувати будь-яке партнерство для того, щоб розпочати відвідування блогу, експерт SEO або ви повинні провести детальний аналіз сайтів, з якими ви хочете зробити обмін посиланнями

  До речі, зауважимо, що посилання або зворотні посилання будуть почуті як дофотознімки, що передбачає знати відмінності між dofollow і nofollow посиланнями , Ніякий інтерес до отримання nofollow посилання, які б вказали на ваш сайт, тому що вони не матимуть ніякого впливу на ваш SEO.

  Вибір партнерів для забезпечення гостьових блогів є гарантією успішного SEO , оскільки в іншому випадку ваш сайт може зазнати гнів Google, який може покарати його. Це питання теми для вибору, але не те! як ми побачимо нижче:

  1. Вибір теми, щоб зробити Guest Blogging

  Першим критерієм, який необхідно враховувати перед встановленням обміну посиланнями, коли ви робите блог-гість, є забезпечення того, щоб сайт, з яким ви хочете встановити це партнерство, мав тему, подібну або додаткову до вашої.

  У будь-якому випадку уникайте звертатися до сайтів, які не мають доповнення до вашої редакційної лінії або гірше, що було б зовсім іншим, ніж у вашому світі.

  Приклад: якщо ваш веб-сайт пропонує бронювання номерів у готелі, і ви вирішили встановити обмін посиланнями з сайтом гостьового дому, Google вважатиме це відповідним і тому природним.

  І навпаки, якщо ви вступаєте в партнерство з гаражем, на перший погляд не буде посилання, і це може бути накладено на довгий термін Google.

  Тим не менш, гостьові блоги або обмін посиланнями, іноді дозволяють розміщувати зворотні посилання, які були б на перший погляд виходячи з зовсім іншого всесвіту до його. Щоб скористатися нею, ви повинні вже мати певні повноваження і знати, як оптимізувати ваші якорі зв'язків, тому що цілком можна довести невеликі дози для розміщення екзотичних зв'язків у межах вмісту.

  Йдеться про знаходження хорошого спільного знаменника по центральному суб'єкту і висловлення в новому абзаці - точці, яка дозволить позиціонувати орієнтир ланки всередині змісту.

  У цьому випадку треба думати статтю вгору і попередньо записати її для полегшення обміну посиланнями.

  2. Природний рівень SEO блогера-партнера

  Другий критерій, який необхідно врахувати перед встановленням обміну посиланнями, полягає в тому, щоб переконатися, що сайт, з яким ви бажаєте встановити партнерські відносини з гостьовими блогами, має вигоду від кращого посилання, ніж ваш.

  Такий обмін посиланнями дозволить вашому сайту скористатися популярністю сайту-партнера, який передасть вам частину своєї слави.

  Це делікатний обмін, але він може бути плідним, якщо ви знаєте, як підійти до партнерства, приносячи вже написану статтю та актуальну на тему вашого партнера.

  Примітка. Майте на увазі, що веб-сайт із нижчою видимістю Google, ніж ваш сайт, не принесе вам реальних доходів від SEO. Оптимальний SEO буде отримано через зворотні посилання з сайтів з сильними повноваженнями.

  Отримання посилань з сайтів з видимістю нижче, ніж ваша, все одно матиме вплив з точки зору Citation Flow, одиниці вимірювання, що використовується в основному за допомогою інструментів SEO, таких як Majectic SEO. Передбачається, що чим більше веб-сайтів, які говорять про вас, тим більше авторитету у вас.

  3. Привілейте посилання / зворотні посилання в контент для кращого SEO

  Ще один важливий момент! Відхилення від посилань, які не відображатимуть природного пошуку, відповідно до Google. Якщо гостьовий блог зосереджується на обмінах статей, деякі люди можуть перейти на базовий обмін посиланнями.

  Тому привілейовуйте обмін посиланнями в межах вмісту сторінок, а не нижнього колонтитула або блогу. Посилання, розміщене в статті, буде сприйматися Google як природне, на відміну від іншого, розташованого внизу сторінки в нижньому колонтитулі.

  З точки зору гостьових блогів ми в основному підвищуємо обмін статтями, але якщо ми пропонуємо вам цей тип простих посилань, знайте, що відмовитися, зосередившись на змісті доданої вартості. І навпаки, не пропонуйте їх у відповідь.

  4. Зробіть блог-гість трикутним

  Щоб завершити цю низку порад навколо гостьових блогів і щоб це було корисним для вашого сайту, подумайте про об'єднання з трьома блогерами, які працюють в трикутному режимі.

  Завжди продовжуйте писати гостьові статті у блогах і годувати їх з часом, тому що тут менш очевидна вісь для роботи.

  Як і в ході цієї публікації, для Google завжди має бути якомога більш природним. З іншого боку, коли можна об'єднатися з 3 блогами, працювати далі гостьовий блог трикутний це найкращий спосіб забезпечити по-справжньому оптимізований SEO.

  Трикутна діаграма: Сайт A пише для сайту B / Сайт B пише для сайту C / Сайт C написаний для сайту A

  Прийнявши цю схему, ми стаємо набагато більш природними в очах Google, оскільки не існує взаємності між спільними статтями та веб-сайтами. Трикутний гостьовий блог є одним з кращих осей, щоб прийняти, щоб отримати SEO.

  Для цього принципу подумайте про роботу від 2 до 3 зворотних посилань, що вказують на різні сторінки ваших сайтів.

  Для цього принципу подумайте про роботу від 2 до 3 зворотних посилань, що вказують на різні сторінки ваших сайтів

  Метою є, звичайно, написати статтю з високою доданою вартістю для сайту, який його опублікує, що натомість дозволить вам виграти 2 або 3 посилання на різні сторінки вашого сайту, якщо гостьовий блог добре керується.

  Іншою перевагою блогу гостя у трикутній формі чи ні, це дозволити вашим різним аудиторіям звернути увагу на сайти один одного. У цьому відношенні може бути необхідно більше думати про взаємодоповнюваність, а не про сайти, що безпосередньо конкурують.

  Гостьові блоги: які помилки слід уникати?

  Як згадувалося вище, однією з найважливіших речей, які ви не повинні робити в публікаціях блогу, є прийняття того, що посилання на ваш сайт розміщено в нижньому колонтитулі або блозі, оскільки це не не має великого значення для SEO вашого сайту, як би посилання, розміщені в контент.

  Посилання на нижній колонтитул або блогрул може мати свій інтерес, якщо немає багато посилань і якщо теми різних посилань не дуже відрізняються один від одного. Деякі використовують його як список улюблених!

  Також уникайте будь-якої покупки посилання з сайту, чия популярність "дуже" значно вище вашого, коли ви починаєте, тому що Google може виявити цей тип обміну, як не природно. Зрештою, ці покупки посилань дискредитують Вас у відношенні Google, і Ви будете приймати штрафні санкції, втрачаючи плоди своєї роботи. Нехай ваш блог буде зрілим через кілька місяців / років залежно від частоти написання.

  Також уникайте посилань на свій сайт зі сторінки партнерів, яка не матиме додаткової цінності для відвідувачів.

  Просуваючись далі, але ми розглянемо його найближчим часом у статті, посилання якорів також працюють над тим, щоб уникнути надмірної оптимізації та не тематичних посилань , які не мають відношення до вашого вмісту. Якір посилання - це слово або текст, на якому ви розміщуєте посилання. Це одна з моментів, яку можна легко опустити з роботи під час ведення гостьових блогів.

  Ніколи не посилайте посилання, не пов'язане з якорем, інакше Google не зрозуміє взаємозв'язку між вашим сайтом і тим, до якого вказує посилання.

  Загальний рейтинг наших читачів

  Ваш рейтинг

  [Усього: 25 Середня: 4,8]

  И не готуйте блоги?
  Чи знаєте ви партнерські відносини між блогерами, які ми зазвичай називаємо гостьовими блогами або обмінюючись гостями?
  И не готуйте блоги?
  Гостьові блоги: які помилки слід уникати?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»